Nokia N8 - obecná diskuse, dostupná Belle

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod petr311 14. 7. 2012 13:46

Pokud má někdo zájem vidět, jak natáčí Nokia N8, může se podívat v tomto testu videa, kde jsem se zaměřil zejména na test v režimu makro.
http://youtu.be/yMbZrEf3BpI
petr311
Junior

Odeslat příspěvekod petuna84 14. 7. 2012 15:05

Dušan2: Já jako spořič obrazovky používám z obchodu aplikaci Nokia Sleeping screen, když ti přijde sms nebo máš zmeškaný hovor, tak se to ukáže téměř přes půlku displeje což určitě nepřehlídneš a navíc šetří baterku když máš telefon v kapse, úplně totiž vypne co je na displeji
Alcatel One Touch Club db (1,5 roku)->Siemens C35i (1,5 roku)->Sony Ericsson K750i (6 měsíců)->Sony Ericsson W850i (1 rok)->Nokia N95 (6 měsíců)->Nokia N95 8GB (3 roky)->Nokia N8-00 (od 10.12.2010)-> Do 18.10. Nokia Lumia 1020
petuna84
Junior

Odeslat příspěvekod jaydoo 14. 7. 2012 19:31

Dušan2 píše:Jediná škoda že na symbian se toho moc nesežene, ale hlavně když ty mapy.

A na toto si ako prisiel? Videl si kolko je aplikacii na Symbian? Chyba ti nejaka? To ze je napr. Pre Android 10x viac aplikacii neznamena, ze su lepsie.
jaydoo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod šulda 14. 7. 2012 23:48

jaydoo píše:Chyba ti nejaka?

Live Timing - Formula 1™, apps pro správu bankovního účtu, apps pro info o Rakouských čerpacích stanicích atd. Je jich hodně a jsou pro droida a iOS, někdy i pro BB a vůbec nejde o to že by měli být lepší ale pro symbian bohužel vůbec neexistují :pozor
šulda
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod scotch11 15. 7. 2012 00:46

Bohužel musím souhlasit s tím, co napsal šulda. Ono ani tak nejde o množství variant na dané téma, jako o to, že dané téma pro symbian vůbec neexistuje a s největší pravděpodobností už ani nikdy nebude. App pro b. účet, live timing a plno jiných užitečných, zajímavých a potřebných věcí. Něco málo se sice objevilo (SkyFiles,OneNote), ale to je opravdu, při pohledu jinam, žalostně málo. Proto sem si sice jako dvojku iOS pořídil, ale widgety,navigace,foto drží N8 stále na prvním místě ;-)
šulda: Ty sis pořídil full verzi Live Timing? Mně ,vzhledem k ceně, postačuje free verze :-)
scotch11
Junior

Odeslat příspěvekod Dušan2 15. 7. 2012 12:52

No jo s tim symbianem je to škoda. No nedá se nic dělat, kdyby N8 měla android tak je nej v každým směru.
Dušan2
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 15. 7. 2012 14:32

Jeste ze 808 nema reklamou protkany system Android,to je naopak jeji vyhoda.
Momentálně používám..

Samsung Galaxy Note9
Samsung Galaxy Note8
Nokia Lumia 930, Nokial Lumia 830, Nokia Lumia 925
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod myšpulín 15. 7. 2012 18:00

Taky jsem si dřív říkal, jak by se mi líbila Nokia s Androidem. Už jsem z toho vyléčen.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Naecken 15. 7. 2012 18:07

Myšpulín: A prozradíš co změnilo tvůj názor?
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak

Odeslat příspěvekod myšpulín 15. 7. 2012 18:24

Používání telefonu s Androidem. Mám HTC EVO a Samsung Galaxy Wifi 5.0 a naivně jsem si myslel, že po updatech se spíš jejich chování zlepší.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mlsounek 16. 7. 2012 08:58

scotch11 píše:
mlsounek píše:Nazdar lidi.Mam mensi prosbu.Vypinal jsem tel do letadla a pri zapnuti mi zmizel widget ktery zobrazoval zmeskane udalosti-sms a zmeskane hovory.V tel nikde neni a ja ho nemuzu nikde najit.Byla to super vec ktera mi hodne chybi.Prosim poradte mi jak ho ziskam zpet :) Dekuji

Co máš za OS? Symbian 3,Anna nebo Belle? Belle tento widget prostě neobsahuje, u Anny si už nejsem jistý. Stala se mi obdobná situace s Mapami, v jedné verzi obsahoaly widget " V okolí" (nepamatuji se přesně jak se jmenoval) a po instalaci nové verze, která tento widget již neobsahovala, mi na výchozím dipleji přesto tento zůstal až do prvního vyp/zap founu :oops:
Možná toto není tvůj případ, jisté je jen to, že Belle v originále (nejen)tebou oblíbený widget neobsahuje.

Mám tam Annu a neměl jsem v úmyslu to nijak měnit.Vypnul jsem tel do letadla a po zapnutí tam ten widget prostě nebyl.Tel se mi hodil do nějakýho základního nastavení takže sjem musel všechno nastavit zpátky a tohle se mi prostě nepovedlo.
mlsounek
Junior

Odeslat příspěvekod scotch11 16. 7. 2012 09:20

Tak to ti asi neporadim. Možná by pomohlo Odstranit data a obnovit,ale nevím jestli by se ti znovu obnovila Anna nebo by se aktualizoval foun na Belle. Já myslím, že by zůstala Anna, ale na 100% si jistý nejsem.
scotch11
Junior

Odeslat příspěvekod mlsounek 16. 7. 2012 10:06

Dobrá v tom případě bych rád směřoval ten dotaz k uživatelům co mají ten update na Belle a sice jestli neznají nějakou alternativu-program nebo widget který umí to co uměl tenhle a dá se najít třeba na ovi.Já nic nenašel :-(
mlsounek
Junior

Odeslat příspěvekod jaydoo 16. 7. 2012 11:18

Daj si nejaky dobry CFW a widgety budes mat ake chces.
jaydoo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mlsounek 16. 7. 2012 14:06

Co je CFW? :)
mlsounek
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka