Nokia N8 - obecná diskuse, dostupná Belle

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod roddy 8. 3. 2012 14:13

Porad resim nejaky funkcni Mp3 prehravac.
Uz jsem snad vyzkousel skoro vsechno ...
Na me predchozi Nokii mi vyborne bezel CorePlayer, ktery vsak u N8 nefunguje.

Jeste bych se smiril s tim, ze vetsina dostupnych prehravacu neumi prehravat po souborech.
Kazdopadne jsem ale nenasel funkcni prehravac, ktery by umel pro me celkem zasadni funkci - po spusteni zacit v miste, kde prehravani skoncilo (dost potrebne napr. pro audiobooks).

Velmi me prekvapilo, ze tuto zakladni funkci Nokia player neumi a vetsina dostupnych prehravacu take ne.
Tak kde to jsme?? :/

Nema nekdo typ na dostupny a funkcni prehravac, ktery by to umel - tedy ktery by umel zacit po spusteni v miste, kde pred tim prehravani skoncilo?

Diky za typy!
roddy
Junior

Odeslat příspěvekod diamondking 8. 3. 2012 14:51

Zcela určitě to umí TTPod :-)
SGS 7 Edge
diamondking
Junior

Odeslat příspěvekod roddy 8. 3. 2012 15:57

to diamondking: Diky!
O TTpodu jsem slysel, ale nikde jsem nenasel zadnou verzi, kterou bych mohl na N8 bez nejakeho hacku nainstalovat (a to jsem opravdu peclive hledal).
Nema nekdo typ, kde by se funkci TTpod dal nalezt?
Diky moc.
roddy
Junior

Odeslat příspěvekod jindra999 8. 3. 2012 16:06

Zene Music Player vypadá dost schopně, už jsem ho sehnal, ale ještě neinstaloval. A ten hack je triviální záležitost, díky Norton metodě, jde na snad všech nokiích vč. N8 Belle.
jindra999
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod M. 8. 3. 2012 16:24

šulda píše:
M. píše:Jenze Phoenix neni oficialni.

Pokud je pro tebe Phoenix překážka tak jedině ten trojhmat, toho Phoenixu bych se nebál ;-)
Promiň za to rejpnutí kvůli ranku, nebylo to mířený přímo na tebe ale na nesmyslnost udělování hodností podle počtu příspěvků ;-)

V pohode... Nevim, jak je to ted, ale podle poctu prispevku jsem to nedostal.

Mrknu na Phoenix a uvidim...
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."

Nokia 6
M.
Expert

Odeslat příspěvekod Marpetka 8. 3. 2012 18:24

Fotografie0046.jpg

tak jsem si dala do mobilu tenhle widget http://store.ovi.com/content/259095?cli ... ions&pos=4
je to sice Lite verze,ale docela dobrý,je tam normálně viditelný datum,ale není tam žádné možné nastavení a hodiny ukazují jen v AM a PM.Rozhodně vypadají líp,než ty Belle hodiny s tím nečitelným datumem :-)
N 8210,3310,3410,N 3510,3510i,N 3220,6230i,N E65,6120classic,N70,N 95,5800 XM,N8-? nejspíš 808-než bude 808 měla bych fousy až na zem,takže můj první android HTC ONE X
Marpetka
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 8. 3. 2012 19:03

Pekny screen :D
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Pišta_Hufnágl 8. 3. 2012 19:16

Ten Simple Clock widget je na první pohled dobrej, až tak, že jsem si v záchvatu nadšení koupil plnou verzi. A hle - je to sice hezké, ale úplně na *****. Budík krs to nenastaví ani Chuck Norris.
Pišta_Hufnágl
Junior

Odeslat příspěvekod lumix22 8. 3. 2012 19:32

Mě jedou mapy na Belle perfektně. Na volném prostranství najde GPS (v offline režimu) mojí pozici během pár vteřin. V husté zástavbě už je to horší... ;-)

Jinak, co se týče displaye. Je v pohodě. Žádná růžovka se nekoná. Barvy jsou takové, jaké mají být...
lumix22
Junior

Odeslat příspěvekod vencaAB 8. 3. 2012 21:36

na betalabs je další verze maps suite
vencaAB
Junior

Odeslat příspěvekod jaydoo 8. 3. 2012 21:50

roddy píše:to diamondking: Diky!
O TTpodu jsem slysel, ale nikde jsem nenasel zadnou verzi, kterou bych mohl na N8 bez nejakeho hacku nainstalovat (a to jsem opravdu peclive hledal).
Nema nekdo typ, kde by se funkci TTpod dal nalezt?
Diky moc.

Ja som hladal ten TTPod som nasiel verziu v4.4 z maja 2011, takze bude dosť stará.
Nexus 4 > SGN > Iphone 4 > N8 > Lumia800 > N97mini > C7 > C5 > E51 > HTC Diamond > N95> N80 > N70 > 6630 > 6600 > 7650 > 8210 > 6150 > 6110 > 5110....
jaydoo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod andre22 8. 3. 2012 22:28

Battery Monitor je ve verzi 3.0 a vypadá to, že opět funguje
andre22
Junior

Odeslat příspěvekod Marpetka 8. 3. 2012 22:38

Pišta_Hufnágl píše:Ten Simple Clock widget je na první pohled dobrej, až tak, že jsem si v záchvatu nadšení koupil plnou verzi. A hle - je to sice hezké, ale úplně na *****. Budík krs to nenastaví ani Chuck Norris.

no já jsem si dala ty Belle hodiny na vedlejší obrazovku,abych se dostala do budíku,přeci jen do budíku nelezu taky často,mám tam nastavený opakování,ale na datum a hodiny koukám často ;-)
uiqjirka píše:Pekny screen :D

koukáš viď :D
N 8210,3310,3410,N 3510,3510i,N 3220,6230i,N E65,6120classic,N70,N 95,5800 XM,N8-? nejspíš 808-než bude 808 měla bych fousy až na zem,takže můj první android HTC ONE X
Marpetka
Junior

Odeslat příspěvekod scuba 8. 3. 2012 23:01

Výborně! Nové maps suite opravily chybu při vyhledávání adresy z kontaktu na mapě. Nyní je vyhledávání funkční.
Nokia N8 + Nokia N9 + iPhone 5 + iPad 4
scuba
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod M. 8. 3. 2012 23:07

Tak po nahrani zalohy ComingNext, fotak i prenos souboru oper funguji. Tak jsem zvedav, jak to dlouho vydrzi.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."

Nokia 6
M.
Expert

Předchozí stránkaDalší stránka