Nokia N8 - obecná diskuse, dostupná Belle

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod jaydoo 6. 3. 2012 20:14

Ty mas Annu ? Taj tovarenske nastavenie, alebo trojhmat a co ti bude chybat doinstaluj.
Nexus 4 > SGN > Iphone 4 > N8 > Lumia800 > N97mini > C7 > C5 > E51 > HTC Diamond > N95> N80 > N70 > 6630 > 6600 > 7650 > 8210 > 6150 > 6110 > 5110....
jaydoo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod M. 6. 3. 2012 21:49

Do tvrdeho resetu se mi moc nechce, protoze pak muzu mit problemy napr. s Ovi Storem.
To je az posledni moznost.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."

Nokia 6
M.
Expert

Odeslat příspěvekod dadula2 6. 3. 2012 22:10

scuba: Jakou "novou aktualizaci" přesně myslíš?
dadula2
Junior

Odeslat příspěvekod scuba 6. 3. 2012 22:31

Tu, co popisuju 4. 3. 2012 16:35 .
Nokia N8 + Nokia N9 + iPhone 5 + iPad 4
scuba
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dadula2 6. 3. 2012 22:50

scuba: A to byla aktualizace přímo Belle? A přes OTA, nebo Suite v PC? Mě telefon přes OTA nabízí jen aktual. soc. sítí a nějaký kalendář, ale to jsem nestahoval a na Suite jsem ho teď připojený neměl.
dadula2
Junior

Odeslat příspěvekod scuba 6. 3. 2012 23:01

Normálně přes nokia suite. Zkus dial kód *#0000# pak v menu Zjistit aktualizace. Třeba ti jí to nabídne. Zatím tady ale nikdo nezjistil, co tahle aktualizace vylepšuje.
scuba
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod lumix22 6. 3. 2012 23:16

Zdravím všechny,

od včera jsem také majitelem Nokie N8. Zakoupil jsem ji v Alfacompu za 6999,- po slevě cca. 19% z původní ceny 8600,-. Jedná se se o origo CZ distribuci, né šedivka. Takže kdo měl ještě někdo o ní zájem, neváhejte. ;-)

Co mě velmi potěšilo, že v N8 už byl od výroby naistalován Symbián Belle a nejnovějši mapy atd. Zatím na mě telefon působí velmi dobrým dojmem. o<:)
lumix22
Junior

Odeslat příspěvekod scuba 6. 3. 2012 23:51

Tak už vím, proč selhává widget ComingNext. Je to kvůli poškozenému konfiguračního souboru "config.dat" (55 bajtů) a jednoho souboru v podadresáři "polici" ve složce C:\Private\2000f847. Opravit to lze třemi způsoby:
1. hacknout telefon a přepsat soubor nepoškozeným
2. udělat tvrdý reset přes dailing kód *#7370#
3. asi jediný způsob, kdy nepřijdete o data - udělat obnovu nastavení z poslední zálohy, kdy Vám ComingNext ještě fungoval

Nepoškozený konfigurační soubor (celý adresář 2000f847) můžete stahovat zde:
sourceforge.net/tracker/download.php?group_id=276816&atid=1175663&file_id=401828&aid=2956758
scuba
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Edge19 7. 3. 2012 10:47

"Zdá se, že Nokia Belle Feature Pack 1 byla původně Nokia Carla. To nasvědčuje tomu, že je to už poslední velký update pro Symbian."
To si dělá Kryštof srandu s touto bleskovkou? :-!
To je do nebe volající pokud bude FP1 poslední velký update... A když navíc nahradí Carlu. Majitelé N8 a spol dostanou pouze opravy chyb...
To by to mohli zabalit už příští rok klidně.
To bude: slavnostně prohlašujeme, že jsme konečně ukončili podporu symbianu. Tak jak si lidé přáli jsme udělali. N9 přišla, 800 ji nahradila se stejným tělem. Nokia 808 přišla, do roka a do dne bude nahrazena stejným modelem pouze s WP8 :mrgreen:
Otestujem si lidi na nových věces s odpadním systémem a pak jej s úspěchem použijeme dál.
Edge19
Junior

Odeslat příspěvekod šulda 7. 3. 2012 11:24

M. píše:Da se preinstalovat fw, aniz bych tam nedostal Belle?

S tvým rankem "Expert" a víc jak 4000 postů nevíš o jediné možnosti :roll: Stáhnout si FW dle verze např. v Navifirm a nalejt ho tam pomocí Phoenix? Jediná možnost jak přeinstalovat Annu bez aktualizace na Belle, jen při tom přijdeš o data na C: ale to při trojhmatu taky a budeš tam mít i Nokia kvelb.
šulda
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Luckyghost 7. 3. 2012 12:30

lumix22 píše:od včera jsem také majitelem Nokie N8. Zakoupil jsem ji v Alfacompu za 6999,- po slevě cca. 19% z původní ceny 8600,-. Jedná se se o origo CZ distribuci, né šedivka. Takže kdo měl ještě někdo o ní zájem, neváhejte. ;-)

To je moc zajímavá cena, zvláště když sleduji, že ostatní prodejci N8 zdražili. Např. czc, Mall, electroworld.
Luckyghost
Junior

Odeslat příspěvekod krokodeel 7. 3. 2012 16:39

Tak mi prave Nokia Weather Widget hlasi, ze v Praze je aktualne +8C a snehove prehanky :) Mam na teplomeru +3C a venku je azuro :)
krokodeel
Junior

Odeslat příspěvekod lumix22 7. 3. 2012 18:35

Luckyghost:
cena je to velmi zajímavá a dosti lákavá. Navíc dneska jsem koukal, že slevnili i Nokii 701 na 6940,- a E7 na 8645,-.

krokodeel:
Zkus AccuWeather. Ten je, co se týče předpovědi počasí velmi dobrý. ;-)
lumix22
Junior

Odeslat příspěvekod M. 7. 3. 2012 18:50

šulda píše:
M. píše:Da se preinstalovat fw, aniz bych tam nedostal Belle?

S tvým rankem "Expert" a víc jak 4000 postů nevíš o jediné možnosti :roll: Stáhnout si FW dle verze např. v Navifirm a nalejt ho tam pomocí Phoenix? Jediná možnost jak přeinstalovat Annu bez aktualizace na Belle, jen při tom přijdeš o data na C: ale to při trojhmatu taky a budeš tam mít i Nokia kvelb.

Jeste jsi zapomnel napsat, ze jsem tu registrovan od roku 2005 a expertem od roku 2006... To bylo jeste v dobach, kdy jsem chodil do skoly a mel jsem na to cas.

Jenze Phoenix neni oficialni.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."

Nokia 6
M.
Expert

Odeslat příspěvekod scuba 7. 3. 2012 19:22

krokodeel: Ještě přesnější je YR.no :-)

Nevíte někdo, co s nefunkčními sociálními sítěmi? Mám poslední verzi a při spuštění se objeví pouze "Vítá vás služba Sociální sítě" cca 2s načítá a ukončí :-(
scuba
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka