Nokia N8 - obecná diskuse, dostupná Belle

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod dejvidek 1. 7. 2011 10:36

Nokia těžko může potvrdit původ telefonu o němž má jedinou informaci a to cenu.... a taky nechápu, proč by to dělala. Používejte mozek.....
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod cicous 1. 7. 2011 11:02

dejvidek píše:
pedro13 píše:....ale nechce se mi zbytečně připlácet za CZ distribuci, ale taky bych byl rád, kdyby telefon obsahoval již všechny dostupné aktualizace...to si myslím, že obsahovat bude i šedivka, ale po představení prvních telefonů s Annou nevím, jestli mám čekat ještě o něco déle....

Můžeš čekat třeba do nekonečna, šedivka po aktualizaci bude na 99% v jiném jazyku, vzhledem k tomu, že šedivky bývají většinou původně od zahraničního opa, tak aktualizace bude s velkým odstupem a nebo vůbec. Řešením je pak flash přes Phoenix (riziko oddělání telefonu). Změna PC je možná také jen přes Phoenix, NSS u N8 nefunguje. Jedinou výhodou šedivky je cena, nic víc, nic méně. Záruka pak platí u pochybného prodejce a ušetřené peníze se pak mohou krutě nevyplatit.
dejv

no straseni ti jde dobre :)
neboj se sedivek ze zamori tu v evrope je to samej podvodnik buch vi co ti poslou ale z USA nima problema a hlavne jsou v USA podle mich letitych skusenosti prodavane kusy cehokoli v podstate bezporuchove coz se bohuzel tu ve poskomouskych zemich rict neda
DELL XPS 1645 STUDIO i7 4GB RAM 500GB ,ASUS 1005PR HD NETBOOK ATOM 1.6Ghz ,N8,SE k850i ,Panasonic X800
cicous
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 1. 7. 2011 11:43

Já vůbec nikoho nestraším, já jen píšu ze zkušeností - jednak zde z fóra, jednak z emailů frajerů co si koupí telefon určený pro americký trh, nebo nedokáží nahrát češtinu, nebo se jim prostě telefon vysype.... A nějak mi nejde do hlavy, proč by zrovna v americe měly být prodávány telefony s lepší kvalitou.... že by to bylo kvůli tomu, že tam má Nokia asi 3% trhu? :lol: :lol: :lol: Ale třeba nám to vysvětlíš :-)
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sid 1. 7. 2011 14:12

zdravím, moc se mi nechce číst těch 300 stran příspěvků, takže mám jediný dotaz na majitele N8, lidi, kterým volám mi říkají, že jim při hovoru více či méně šumí/šustí v telefonu, můj hlas bývá i zkreslen, sám jsem si to ověřil, pomůže (dočasně) když do dírky pro mikrofon prudce fouknu, přes headset je to v pohodě, zvuk dobrý
setkal se s tím někdo ? asi budu muset reklamovat, u takhle drahého telefonu mě to se.e
děkuji za reakci/pomoc
sid
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milil 1. 7. 2011 14:18

Warfery píše:
Milil píše:Buď u nás za 199 Kč (+ případné poštovné) anebo za 4 a půl dolaru i s poštovným na Dealextreme :)

a nebo na ebayi za 2 dolary i spostou: http://cgi.ebay.com/AV-Audio-Video-TV-O ... 415b32b00f

Tak jsem to tam předevčírem objednal a dnes mi přišlo potvrzení, že zásilka byla odeslána. Vzhledem k ceně dopravy a době doručení (odhadovaná doba doručení do ČR 15 - 60 dnů) to nejspíše přinese nějaký číňan pěšky :)
Samsung S8
Milil
Junior

Odeslat příspěvekod mirek22 1. 7. 2011 14:50

Není rychlejší a levnější pohledat doma :lol:
http://www.lepsimobil.cz/index.php?s=pr ... duktID=297
http://www.f-mobil.cz/nokia-ca-75u-vide ... gbn96.html
...
Kolem 50 Kč a ihned ( dnes jsem si kablík odnesl)
mirek22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod yeaah 1. 7. 2011 16:10

dejvidek píše:Nokia těžko může potvrdit původ telefonu o němž má jedinou informaci a to cenu.... a taky nechápu, proč by to dělala. Používejte mozek.....
dejv

nevim jak to bylo, psal ze resil nakou reklamaci v nokii a presto to probehlo okej, daval i odkaz na stranky odkud kupoval.. jestli si jen delal reklamu tak to samo nevim :D
yeaah baby!
yeaah
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 1. 7. 2011 16:28

Milil píše:Tak jsem to tam předevčírem objednal a dnes mi přišlo potvrzení, že zásilka byla odeslána. Vzhledem k ceně dopravy a době doručení (odhadovaná doba doručení do ČR 15 - 60 dnů) to nejspíše přinese nějaký číňan pěšky :)

Já s dealextreme čekal necelej měsíc a v pohodě.
dejv

-- 1. 7. 2011 17:29 --

yeaah píše:nevim jak to bylo, psal ze resil nakou reklamaci v nokii a presto to probehlo okej, daval i odkaz na stranky odkud kupoval.. jestli si jen delal reklamu tak to samo nevim :D

Jak je vidět, nejdřív víš na 100%, posléze se to nějak hroutí....Příště nejdříve přemýšlet a pak psát.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod yeaah 1. 7. 2011 16:45

co k tomu rict clovece, asi to vsechno moc resis..:D
yeaah baby!
yeaah
Junior

Odeslat příspěvekod Milil 1. 7. 2011 17:23

mirek22 píše:Není rychlejší a levnější pohledat doma :lol:
http://www.lepsimobil.cz/index.php?s=pr ... duktID=297
http://www.f-mobil.cz/nokia-ca-75u-vide ... gbn96.html
...
Kolem 50 Kč a ihned ( dnes jsem si kablík odnesl)
No já v blízkosti mého bydliště nic nenašel a stovku za dopravu se mi platit nechtělo. Já už jsem navíc tak nějak zvyklej nakupovat na e-bay či dealextreme, takže když na něco nespěchám, tak to tam klíďo objednám a český shopy ani moc nezkoumám.
Samsung S8
Milil
Junior

Odeslat příspěvekod VMach3 1. 7. 2011 17:27

teers píše:Ahoj... mám poslední aktualizaci telefonu, ale kdyz spustim spustene aplikace tak tam proste nikde neni tlacitko ukoncit vse.... nechapu...

Tak zkus na tom křížku podržet prst dýl :D
VMach3
Junior

Odeslat příspěvekod Edge19 1. 7. 2011 19:15

To dejv: Nemá cenu někoho přesvědčovat, však ať si ty 2 tisíce "ušetří" a pak se nediví, ale pokud chce mít záruku v tom, že se mu tam nepřehraje zpět původní jazyk, tak to je pitomost obhajovat se tí, že tady někdo psal že to a to a že mu to potvrdila nokia... U nás se do nokie nic neposílá, všechno to jsou jen podvodnický autorizovaný servisy... a Sám obchodník může nakecat cokoliv.
Takže pokud chce mít někdo jistotu, šedivku nebrat, pokud je to někomu jedno a věří tomu dej mu bůh štěstí a je to jeho volba... ;-)
Edge19
Junior

Odeslat příspěvekod mosquito1 1. 7. 2011 20:25

neporadil by mi někdo nějakej kloudnej slovník do mobilu? Nebo jestli se nedá do toho originálního v N8 dát víc jak dva jazyky. Díky
mosquito1
Junior

Odeslat příspěvekod jindra999 1. 7. 2011 20:57

Tenhle používám už spoustu let. Na N8 se spouští ďábelsky rychle. http://www.utisoft.com/live-dictionary/ ... do-mobilu/
jindra999
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jirick 1. 7. 2011 21:31

Mám nainstalované Angry Birds a dneska je na Ovi nová verze s Dine and Mine. Nevíte, jak to nainstalovat, když mi Ovi hlásí, že už to mám stažené a jde to jen pustit. Kde se v Ovi zobrazují ty aktualizace? Já mám verzi 1.5.2 a na Ovi je 1.6.2. To mám aplikaci nejdříve odinstalovat? Vždyť přijdu o všechny vyřešené levely? Ovi store je fakt hrůza...
jirick
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka