Nokia N8 - obecná diskuse, dostupná Belle

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod marves 26. 11. 2010 15:20

Kryštof Korb píše:Dával jsem do sekce originální data celou kartu se všema obrázkama.

a pošleš odkaz? prosím...
marves
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rech25 26. 11. 2010 17:08

Tak uz som sa aj ja stal majitelom N8.
Mam par dotazov co sa tyka hudobneho prehravaca.
V N97 teda Symbiane 5 sa dali vytvárať playlisty ako vytvorím v hudobnej knižnici nejaky playlist
2, ako v hudobnom prehravaci odstranim skladbu?
Rech25
Junior

Odeslat příspěvekod hockeyfreak 26. 11. 2010 17:45

ako sa daju aktivovat farebne screensavery?
pise sa o tom tu:

http://symbianworld.org/7477-symbian3-s ... -nokia-n8/

hlavne by ma zaujimal ten music player (colored)
hockeyfreak
Junior

Odeslat příspěvekod bobess2 26. 11. 2010 17:49

stodynka píše:jindra999: Ta aplikace je dost stará. No nevím, teď mám HTC Desire HD a jediné co mi na něm vadí je to video a fotky. Chybí mi na něm stabilizace.

Má Nokia N8 stabilizátor u focení?

stabilizátor má a fotí a natáčí naprosto bez problémů!!;-) má lepší výdrž oproti desire HD a je docela překvapivě rychlý na to, že má jen 680Mhz procesor... :oops:
bobess2
Junior

Odeslat příspěvekod jindra999 26. 11. 2010 18:42

Studoval jsem specifikace a o stabilizátoru ani zmínka. Ani optický zoom nemá. Takže jestli tam něco jako stabilizace je, tak pouze softwarová. A to je na úkor kvality obrazu, způsobuje to zhoršení detailů. Kdyby to mělo optickou stabilizaci, tak by se tím výrobce pochlubil a netajil to. Co mi vadí víc, je absence krytky. Na N97 byla dobrá, po roce a půl jsem měl sklíčko ve 100 % stavu.

Prohlížeč má Flash jen ve verzi lite. Máte vyzkoušeno, jestli přehraje videa na stream.cz?
Naposledy upravil jindra999 dne 26. 11. 2010 18:47, celkově upraveno 1
jindra999
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod neveceral 26. 11. 2010 18:46

sklíčko i na foťáku by mělo být odolné gorilla glass
neveceral
Junior

Odeslat příspěvekod jindra999 26. 11. 2010 18:48

Tak to hej, jestli je opravdu nepoškrabatelné, tak nemám výhrady.
jindra999
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rech25 26. 11. 2010 19:48

No ja Vam neviem. Mam telefon 6 hodin a uz druhy samovolny restart. Najskor pri odomikani klavesnice a teraz pri zmene domovskej obrazovky.
Rech25
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 26. 11. 2010 19:55

Muze(ale nemusi) to byt HW problem,kterym nektere N8 trpi krome nahodneho vypnuti apod.Stejny problem ma i C7,C6 restarty a vypinani.Meni se cele zakladni desky,pokud jsou v servisech nebo cely pristroj.
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Rech25 26. 11. 2010 20:16

No asi nebude HW ale SW. Vydala Nokia už nejakú aktualizáciu firmwaru? Mam 011.012
Rech25
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 26. 11. 2010 20:33

Neni to vzdy uplne tak jiste.S N8 jsou takove problemy a nokia o nich vi.Kolega v praci vcera N8 zakoupenou u O2 vracel,restartovala se nekolikrat za den a pak se vypnula a uz nesla zapnout.Takze jak se rikalo ze ceska dodavka uz by mela byt ok s timto znamym HW problemem bohuzel neplati..
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod OKyselkaO 26. 11. 2010 20:38

jakékoliv samovolné restartování, vypsání chyba SIM, nebo cokoliv je HW chyba výroby. Teplo zapřičíní přerušení kontaktů k EEPROM atd, proto je větši počet v % momentálně v Asii kde je tepleji, než v evropě kde je "zima". lidem co se to neprojeví ted, tak v létě budou mít o 50% větší šanci že jo při 40 teplotě a budou telefon namáhat.
OKyselkaO
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 26. 11. 2010 20:41

Jj,nektere N900 take zezacatku prodeje trpely samovolnym restartovanim,chyba byla samozrejme jak jinak nez na zakladni desce..
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Rech25 26. 11. 2010 21:37

No tak neviem. Uz to zacina samovolne restarty. Po 4 hodinach bateria poklesla o 2 ciarky. Neviem co je.
Rech25
Junior

Odeslat příspěvekod jindra999 26. 11. 2010 22:00

Baterka potřebuje tři cykly nabití a vybití, aby se zlepšila výdrž. Ale pozor, nevybíjet do lehnutí, tím se poškozuje. Prostě nabít, až to spadne na jednu nebo dvě čárky.
Horší je, že je tišťák v N8 opravdu ošizenej a teprve v únoru mají přijít lepší desky. Když to zlobí teď, tak je lepší to do 14 dní vrátit (při nákupu na dálku) za plnou cenu, než čekat řešení od servisu. Zrovna před chvílí jsem četl tohle: http://mobile-review.com/articles/2010/n8-brak-en.shtml
jindra999
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka