Nokia N8 - obecná diskuse, dostupná Belle

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod jindra999 22. 11. 2010 22:31

Na mall.cz pouze dark gray. Což je pro mě nejatraktivnější, barvičky nemusím. Stříbřenku bych ještě snesl. Čeho se obávám, tak psali, že je skladem u distributora a ne u nich. Jestli to nebyl ten samej distributor, kde bere AZ Elektro a desítky dalších. To pak možná pošlou pár lidem a ostatní utřou. A já už platil předem. A stále mou platbu nepotvrdili, i když mám konto u stejné banky, tak dnes měli prachy obdržet.
jindra999
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod neveceral 22. 11. 2010 22:38

osobně si myslím, že to byla chyba nějakého velkoobchodu, která se "propsala" do řady eshopů a nic ve skutečnosti nemají, což mě silně štve, protože mi umřel hlavní telefon a ze šuplíku jsem musel vyndat starou E50, za kterou se skoro stydím a nějaký telefon potřebuji.
neveceral
Junior

Odeslat příspěvekod LuziferR 22. 11. 2010 22:50

jojo mi volali v pátek že ji mám taky v uterý doma - green, objednána asi ve čtvrtek minulý týden.
LuziferR
Junior

Odeslat příspěvekod jindra999 22. 11. 2010 23:01

Na mall.cz ve sledování objednávky je z dnešního dopoledne informace o potvrzení objednaného množství kusů. Navíc reagovali o víkendu, nejprve zdražením a pak až ukončením prodeje. Kdyby to byl jen nějaký omyl, tak by okamžitě napsali, že není a lidem by poslali maily. Aspoň doufám... Jo a ta E50 není nic na stydění, lidi běžně používají i 5 let staré Siemensy, ne každý musí mít nejnovější smartfone. Já mám E51 na volání a N97 jen na hraní, N8 bude taky jen na hraní :-) P.S.: ta N97 je na prodej, kdyby někdo chtěl. Reakce pouze do pošty!
jindra999
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod neveceral 23. 11. 2010 07:56

Já to říkal, nyní mám na az elektro ve stavu objednávky předběžné datum doručení/k vyvednutí od: nenastaveno místo 23. 11. 2010. Jelikož jsem to tušil, tak jsem jim včera poslal email, jestli ten termín opravdu platí a zatím se nikdo neozval. Jakmile budu něco vědět...
neveceral
Junior

Odeslat příspěvekod rorxy 23. 11. 2010 08:21

A ozvali se Vám už prosím někomu z obchod.nokia.cz,že si můžete na předoobjednávku vyzvednout DarkGrey ?Já předobjednával 1.10. a zatím nic....
rorxy
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 23. 11. 2010 08:25

Vážení, opravu je nutné zaplácat několik stran jen informace kdy jste objednávali, předobjednávali, kdy vám přišel email o vyzvednutí a kdy přišel telefon domů? Asi ne, takže tuto debatu končím.
Bez problémů sem po obdžení telefonu napište kde jste ho koupili, ale termíny dodání, nedodání si řešte s příslušným e-shopem, tady to nevyřešíme.
díky
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod FrantaL 23. 11. 2010 09:34

Mam druhy kus a zda se ze se povedl lepe nez ten predesly, zatim se jen jednou zasekl pri hledani wifi. Take jsem mel v ruce Omnii S, az na vnejsi provedeni vyssi liga. Nevim jesli to kovove telo je idealni reseni, pri zmene teploty (napr. prichod ze zimy do tepla) bude v mobilu zbytecne kondenzovat vlhkost. No uvidime za rok co se tu bude psat. Nejspis jak Nokia nechce uznat zoxidovane desky.
LG OLED55C8, VU+ Zero 4k, Logitech Harmony 950, Pioneer SC-LX59, OPPO 203 CFW a Magnat Quantum 675 5.1 sub 6725a
FrantaL
Junior

Odeslat příspěvekod GiFu 23. 11. 2010 14:17

Měl jsem Nokii 6500 slide, celej kovovej, bez čepiček a absolutně žádnej problém.
Galaxy Note8
GiFu
Junior

Odeslat příspěvekod VMach3 23. 11. 2010 14:39

Už jste někdo zkoušel hecknout N8? Pokud se to někomu povedlo poraďte jak na to. Dík.
Ja to zkoušel přes Pheonix ale neuspěšně, s tímto způsobem nemám zádný skušenosti :-( U 5530 mi na to stačila Hello OX :-)
VMach3
Junior

Odeslat příspěvekod FrantaL 23. 11. 2010 14:44

Ano mam ta hack a nepodepsane aplikace jdou instalovat bez problemu.

Jen jsem to dnes prechvalil, byl jsem v Nemecku a navigace mi tam nechtela nabehnout, telefon se nekolikrat restartoval a nic. Prejel jsem hranice zpet a navigace bez problemu fungovala. Sygic take nesel, umi nekdo poradit?
LG OLED55C8, VU+ Zero 4k, Logitech Harmony 950, Pioneer SC-LX59, OPPO 203 CFW a Magnat Quantum 675 5.1 sub 6725a
FrantaL
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 23. 11. 2010 15:08

Máš v telefonu mapy Německa?
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod FrantaL 23. 11. 2010 15:27

Ano mam, samozrejme, ale stale to chtelo pripojeni k internetu, to jsem zamitl, prece to musi najit polohu podle satelitu. Mam to stejne jako v N97, ta jela bez problemu.
FrantaL
Junior

Odeslat příspěvekod VMach3 23. 11. 2010 16:20

FrantaL píše:Ano mam ta hack a nepodepsane aplikace jdou instalovat bez problemu.

Jen jsem to dnes prechvalil, byl jsem v Nemecku a navigace mi tam nechtela nabehnout, telefon se nekolikrat restartoval a nic. Prejel jsem hranice zpet a navigace bez problemu fungovala. Sygic take nesel, umi nekdo poradit?

A jak si tam ten hack dostal ?
VMach3
Junior

Odeslat příspěvekod rzboril 23. 11. 2010 16:33

Takže mám doma sice šedivku,ale nabíjení v pohodě.Rozdíl oproti offic akorát nabíječka protože je u ní adaptér pro evropu.Jo a na obale je samolepka nějakýho japonskýho obchodu.Verze Lime.
Někdo se tady ptal na obrázky alb v přehrávači.Stejný název nepomáhá,složka cover taky ne a na offic foru nokia je postup jak se to dělá přes mediaplayer a vněm po stažení obrázku do pc se aktualizuje album v id3 tagu.Prý funguje na 100%.Musím ještě ověřit.Z ovi jsem koupil platbou na učet t-mobilu-paušálu pár aplikací...unLock 50kč-po odemčení klasicky to ještě přidá další odemčení ala iphone ale přes menu tlačítko jen ala iphone tak aby někdo nebyl zklamaný jako já.Jo u spořiče velké hodiny nejde vidět nepřijatý hovor,sms email..Jen u spořiče music player tady ten starý známý proužek,nebo mit aktivované blikání a to potom jen bliká menu tlačítko,ale zase jen u SMS a hovorů.Takže moje jedíná výtka k N8 jinak Supeeer !!Jo ještě drobnost jednou se mi zasekla synchronizace rss na homescreenu i v prohlížeči jak přes wi-fi tak EDGE.Jo a garmin jede super-lepší mapy-ty topo určitě-ve verzi pro vrstevnice po 10 metrech,ale nokiácká navigace zase umí kompas..tak teď babo raď.
Sorry za nepřehlednost.
.*´¨ ¦)¸.0•´¸.•´¨) (¸.•´ (¸.0•´ .•´ : (´0¸.•*´—`*•¸¦.•*¨)
rzboril
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka