Nokia N8 - obecná diskuse, dostupná Belle

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 17. 11. 2010 12:21

scuba píše:Jakým způsobem mažete instalované aplikace? Postahoval jsem si pár věcí z Ovi Store a teď bych jich chtěl pár smazat. Prozatím jsem zkoušel přes Správce aplikací - Instalované apl. a dlouhým stiskem na dané aplikaci zobrazíte detaily nebo zvolíte odinstalaci. Je ještě jiný způsob?

jestli to je stejny jak u predesleho, tak bud jak pises > spravce aplikaci, volby, odinstalovat, nebo jde jeste kdyz jsi treba v aplikacich dat organizovat a vyberes app a das odstranit a pokud to jde, Renegat radi pekne blbe s velkou jistotou a totalne se nevyzna v symbianu :)) a na jeho odpovedi bych moc nespolehal :)) nehlede na to, ze je spoustu programu na bezpecnou odinstalaci z telefonu :)
Naposledy upravil pan_Lukas dne 17. 11. 2010 12:30, celkově upraveno 3
pan_Lukas
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ajvn7 17. 11. 2010 12:23

ryo2:
Díky.. To je jediné čeho se docela bojím.. V mobilech se moc sice nevyznám, ale chci si udělat konečně radost s dobrým mobilem.. :-) Včera ho přivezli z německa, tak zítra si pro něj jdu, už se docela těším..
ajvn7
Junior

Odeslat příspěvekod diacoon 17. 11. 2010 14:00

Tak to modre cislo u indikatoru baterie zpusobuje prej nejaka aplikace. Vyznam samotny ale neznam. Btw co rikate na ten neoficialni firmware ?
diacoon
Junior

Odeslat příspěvekod josef.r 17. 11. 2010 14:09

Nevíte někdo, jestli se daj sledivat české televize? ČT, Nova, Prima atd. přímo v N8? Nějaké odkazy, zkušenosti?
N8-00
josef.r
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 17. 11. 2010 14:49

Jelikoz nema N8 plnohodny flash,obavam se ze to moc ke sledovani TV nebude..
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod neveceral 17. 11. 2010 15:13

Nemáte zkušenosti s více kalendáři? Dá se třeba jeden sync s MS Exch. a druhý přes Ovi suite nebo Nokia PC suite? Rád bych měl v telefonu jak svůj kalendář, tak i kolegyně. Dík.
neveceral
Junior

Odeslat příspěvekod diacoon 17. 11. 2010 15:13

josef.r pres tu aplikaci tam funguje cnn a hovori se i o tom ze tam bude CT4.. o ostatnich programech zatim nic nevim. nicmene az ji budu mit, budu zkouset programovat ovladac na USB digitalni tuner :)
diacoon
Junior

Odeslat příspěvekod renegat 17. 11. 2010 16:04

jestli to je stejny jak u predesleho, tak bud jak pises > spravce aplikaci, volby, odinstalovat, nebo jde jeste kdyz jsi treba v aplikacich dat organizovat a vyberes app a das odstranit a pokud to jde, Renegat radi pekne blbe s velkou jistotou a totalne se nevyzna v symbianu :)) a na jeho odpovedi bych moc nespolehal :)) nehlede na to, ze je spoustu programu na bezpecnou odinstalaci z telefonu :)[/quote]

Nato na co se ptal jsem odpověděl tak laskavě neříkej že radím blbě je to nejednoduší způsob jak to udělat! Neznáš mě tak nemůžeš vědět jak dlouho znám symbian, v mobilech ho mám už tak 5 let a když budeme počítat i hloupý tak víc! Nebudu tady s tebou řešit kraviny ale neshazuj lidi když je neznáš chtěl bych si s tebou popovídat osobně pak by se vidělo jak budeš reagovat!
renegat
Junior

Odeslat příspěvekod LuziferR 17. 11. 2010 16:04

diacoon: to jsem si říkal že by mohlo fungovat, také myslím že v zobrazení nebude problém, jen mít příjem/anténu - jeden externí mám nevyužitý doma takže také vyzkouším
LuziferR
Junior

Odeslat příspěvekod OKyselkaO 17. 11. 2010 17:07

josef.r píše:Nevíte někdo, jestli se daj sledivat české televize? ČT, Nova, Prima atd. přímo v N8? Nějaké odkazy, zkušenosti?

Mno české televize zatím ne,ted jen zahraniční. Ale samotná Nokia jedná(la) s Českýma televizemi o streemování programů do té WebTV co má N8...nwm jak ostatní televize ale přímo česká televize oznámila streemování všech svých programů (ČT1,ČT2,ČT4,ČT24) pro mobilní telefony (hádám že v reakci na požadavek nokie), na nový rok (začátek) takže by se mohla reálně objevit v WebTV pro N8 :)

Ale SPB TV umí ČT24 už ted. ostatní nevím
OKyselkaO
Junior

Odeslat příspěvekod lipňa 17. 11. 2010 17:42

diacoon píše:Tak to modre cislo u indikatoru baterie zpusobuje prej nejaka aplikace. Vyznam samotny ale neznam. Btw co rikate na ten neoficialni firmware ?

měl jsem nainstalovanou aplikaci Best Profiles, když jsem jí odinstaloval a restartoval telefon, tak to zmizelo... zatim........
lipňa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 17. 11. 2010 20:54

Nato na co se ptal jsem odpověděl tak laskavě neříkej že radím blbě je to nejednoduší způsob jak to udělat! Neznáš mě tak nemůžeš vědět jak dlouho znám symbian, v mobilech ho mám už tak 5 let a když budeme počítat i hloupý tak víc! Nebudu tady s tebou řešit kraviny ale neshazuj lidi když je neznáš chtěl bych si s tebou popovídat osobně pak by se vidělo jak budeš reagovat!

prosimtě hned se nerzčiluj,dyt to bylo myšlený s nadsázkou a humorem, neumíš smajlíky? :-D jelikož si to tvrdil s jistotou a že to je jediný způsob, nebo to tak aspoň vyznělo. I já druhý způsob znám velice krátce a rozhodně tu nikoho neshazuji ;-)
pan_Lukas
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod renegat 17. 11. 2010 21:26

V tom pripade omluva na moji strane ;-) s jistotou to nebilo myšlený no asi to tak vyznělo mimo programy pro odinstalaci jsem znal tenhle jako jediný :-))
renegat
Junior

Odeslat příspěvekod josef.r 17. 11. 2010 22:56

SPB TV mám, ale ČT24 už v ní není
N8-00
josef.r
Junior

Odeslat příspěvekod koudykv 17. 11. 2010 23:26

Zdar- prosím o radu- mám N8 od O2, po 2 dnech používání mě zlobí 2 věci. Jednak mi permanentně bliká ikona zprávy vpravo nahoře nad symbolem BT, a pak- natáhl jsem si nějakou muziku přes ovi suite, ale když jí chci přehrát, tak jí v přehrávači nemám. Najdu jí jen přes hledání... 8-S. Dík za rady...
koudykv
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka