Nokia N8 - obecná diskuse, dostupná Belle

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod šulda 8. 6. 2014 17:45

Mno, Nokie už to bohužel není a jak se k tomu staví nynější vlastník tě právě může jen štvát. Když něco převzal, tak to měl převzít i se závazky ale bohužel to tak není. Nejseš sám kdo to takhle chápe a díky tomu o takové lidi přijdou, přece nebudeme opakovat stejné chyby :twisted:
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 8. 6. 2014 18:28

Symbian byl davno odpiskan jeste za stareho vlastnika, tak co narky s podporou?Jake stavěni nynejsiho vlastnika?To je jako kdyby nekdo brecel na Windows Mobile, ten uz take davno byl odpiskan.Na telefonech s prvnimi verzemi Androidu take uz nejdou rozjet nektere aplikace.
Je potreba koupit novejsi zelezo nez porad prskat.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šulda 8. 6. 2014 22:15

Každej není jako ty, ne každej si může dovolit kupovat ob rok novej telefon, ne každej kdo si může dovolit koupit novej smartfoun co čtvrt rok to udělá protože přemejšlí a vůbec nejde o to co bylo kdy kde, podle tebe "odpískáno" o čemž podle mě na 99,9% víš stejný hovénko jako např. já. Zaboř se do svého a pokračuj dál k jatkám, pane.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scotch11 8. 6. 2014 22:48

Tak pokud si dobře pamatuju, tak symb. odpískali v 2011, s tím, že deklarovali podporu do 2015 a to, že m divizi přebral jiný vlastník by na závazky nemělo mít žádný vliv. Ostatně jak to mysleli s podporou 4 let jsme mohli vidět už po 2 letech -počasí, mapové podklady, atd. A přestože stále nemám jasno zda po N8 jabko či Jolla, tak na 100% ne WP. Je to sice málo, jak jim mohu projevit svůj názor, ale aspoň něco. WP je (možná) dobrý systém, ale šampión z něj nikdy nebude.
scotch11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naecken 9. 6. 2014 13:13

ivo.molitor píše:To stejný. Zdejší návod je k ničemu. Na co tam mám zadávat jako adresu, když to předtím makalo po kliknutí na stanici?

Bože. Musíš mít v seznamu miliony stanic nebo ti stačí poslouchat dvě tři oblíbené? Pokud si vystačíš s málem, tak si to jednou nastavíš a pak už jen používáš to, co jsi si udělal a nikdo ti to nevezme.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 9. 6. 2014 17:36

šulda píše:Každej není jako ty, ne každej si může dovolit kupovat ob rok novej telefon, ne každej kdo si může dovolit koupit novej smartfoun co čtvrt rok to udělá protože přemejšlí a vůbec nejde o to co bylo kdy kde, podle tebe "odpískáno" o čemž podle mě na 99,9% víš stejný hovénko jako např. já. Zaboř se do svého a pokračuj dál k jatkám, pane.

Proč hned tak útočně? Nikdo přece nikoho nenutí kupovat si telefon každé dva roky, ale N8 byla představena před více než 4 lety! A je to vice než 3 roky co bylo oznámeno, že Symbian končí a nebude nadále vyvíjen. V tomto kontextu a s ohledem na to, jaký je to v mobilních technologiích "fofr" se opravdu nejde divit tomu, že spousta věcí prostě přestává fungovat. A to mluvím jako aktivní uživatel Symbianu (byť nedotykového). Je to tak, také sem z toho nebyl nadšen, ale prostě takhle se firma rozhodla a nezbývá než se s tím smířit.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Naecken 10. 6. 2014 08:27

Nová funkční aplikace s internetovými rádii je tu: http://www.allaboutsymbian.com/flow/item/19848_RIP_Nokia_Internet_Radio_like_.php případně se dá stáhnout v AppListu.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tachmude 11. 6. 2014 10:09

Tak tohle jsem hledal.Díky za Cuteradio.
tachmude
Junior

Odeslat příspěvekod DaewooMaster 11. 6. 2014 13:07

edge1 píše:Zdravím, před rokem, když jsem N8 uložil do šuplíku jsem do ní vrazil adaptér z mickro na mini sim. Teď když se rozhodnu o prodeji vytáhnu adaptér a ten se zachytil o pacičky slotu sim karty! Jde sehnat samotný slot, nebo je to pevně na základní desce?
Díky moc.

Třeba tadyhle ho máš za necelých 30 Kč i s poštovným:
http://www.aliexpress.com/item/New-SIM-Card-Holder-Slot-Unit-Spare-Repair-Part-Metal-Cover-For-NOKIA-N8-N8-00/1773722915.html
• Daewoo Leganza 2.0 CDX (2002)
• Renault Clio III Grandtour 1.2 LS Extreme (2010)
• Asus Zenfone 9 16/256GB (T-Mobile)
• Nokia N8-00 Belle Refresh (O2, manželka)
DaewooMaster
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andre22 11. 6. 2014 23:16

scotch11 píše:Tak pokud si dobře pamatuju, tak symb. odpískali v 2011, s tím, že deklarovali podporu do 2015 a to, že m divizi přebral jiný vlastník by na závazky nemělo mít žádný vliv. Ostatně jak to mysleli s podporou 4 let jsme mohli vidět už po 2 letech -počasí, mapové podklady, atd. A přestože stále nemám jasno zda po N8 jabko či Jolla, tak na 100% ne WP. Je to sice málo, jak jim mohu projevit svůj názor, ale aspoň něco. WP je (možná) dobrý systém, ale šampión z něj nikdy nebude.


Naprostý souhlas.
Až tedy na to jabko, to určitě ne-e.
Do WP bych teď nešel už jen z principu.
andre22
Junior

Odeslat příspěvekod šulda 13. 6. 2014 01:29

dejvidek píše:Proč hned tak útočně?

Útočně na toho kdo si to zaslouží, u tebe by to bylo jinak :-) To vše je mi jasné, ale se slíbenou podporou a nynějším stavem si Nokrosoft zákazníky nepřiláká.
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 13. 6. 2014 12:47

Tak poslední dva dny pozoruju na fotkách a videu takový šedý flíček, který má pořád stejnou pozici.. Na display jinak normálně není, takže asi vada na fotomudulu, co?

Má někdo podobnou zkušenost? Oprava asi jedině v servisu výměnou? :hm
Mr.Semtex
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naecken 13. 6. 2014 14:57

Prach?
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Semtex 13. 6. 2014 15:17

Jedině, že by byl přímo v tom fotomodulu. Dá se to nějak profouknout, pročistit?
Mr.Semtex
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naecken 13. 6. 2014 18:06

Zkus se podívat - třeba na to posvítit baterkou a pak uvidíš prach nebo škrábance ;)
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků