Nokia C7 - obecná diskuse, Belle oficiálně k dispozici

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mittar 4. 12. 2010 12:22

predpokladam, ze ten kdo ji ma tak to je sedivka, me v pondeli taky prijde jedna, meli jste tam ceskej product code nebo cizi? pak by asi byl problem s updatem firmware a pokud cizi, to jste si ho prepsali pres phoenix service software a pak updatovali? me to ceka a vypada to slozite, zlata moje n900 ale pritelkyne mi tu C7 bez cestiny omlati o hlavu :)
jinak jeste ten treti product code je cernou, ale ono je to asi jedno
059B530: euro3 charcoal black
mittar
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sphere 4. 12. 2010 13:52

Zdravím, nevíte někdo proč je vlevo od tlačítka menu taková dírka? Vypadá to jak vada materiálu,ale je to všude:)

Mohl by mi někdo prosím poradit, jak zabezpečit instalaci aplikace před tvrdým restartem? Jestli to vůbec jde, aby se při obnovení nastavení zachovala s ním.
Sphere
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mittar 4. 12. 2010 14:45

tak nevim, uz dve hodiny procitam ty trable s n8 a c7 o mrznuti a umirani, ze premyslim, ze tu krabici ani nevybalim a poslu zpatky
mittar
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Blazenka 5. 12. 2010 14:59

já ji taky objednala. kdyz budou problemy, tak pujde na reklamaci... a treba budem mit stesti na dobrej kus. ja bych to tak cerne nevidela.
Xperia 10 mini pro -> Nokia C7;lumia 520;lumia 620;vodafone ultra 6,ultra 7
Blazenka
Junior

Odeslat příspěvekod mittar 5. 12. 2010 15:19

ja to pro zmenu zrusil, telefon mam od toho abych ho pouzival, ne aby mi lital po reklamacich, nemohl se spolehnout, ze me rano vzbudi ci bude zaseknutej, uvidim pristi rok az to odladi
mittar
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 5. 12. 2010 15:25

Dnes napric vsemi znackami se vyplati vyckat,temer kazda novinka a nemusi to byt jen nokia ma zezacatku najakou vadu.Od nedoladenosti SW az po HW vady,bohuzel,vse je uspechane..
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod legopark 5. 12. 2010 15:50

U tej C7 islo hlavne o to stihnut silou mocou Vianoce. Takze verim, ze na jar uz budu neduhy odstranene.
Nokia 6150 -> Nokia 7110 -> Siemens S55 -> Nokia 3110c -> Nokia 9300 -> Samsung SGH i600
legopark
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 5. 12. 2010 17:56

kde ste objednali sedivku, je nejakej schopnej shop, ktery vyridi i reklamaci v pohode? A ne jak mobilky.cz :-D
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 5. 12. 2010 18:01

Fuj mobilky.cz...Ja za sebe muzu doporucit leta bezproblemovy Mobildick.
Nakupuji tam hodne pro zname a nebyl jedinny problem,vyskytla-li se i vetsi zavada.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 5. 12. 2010 18:11

Prodejci šedivek se začínají pomalu ale hezky vybarvovat, například dlouho byl za solidní prodejce považován i allmobil.cz. Ale najednou je tu stará známá písnička, nevyřizování reklamací, mizerná až nulová komunikace, podněty na policii.

Mobildick má dobrou pověst, pak prý i digipartner.cz ale nevím nevím.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 5. 12. 2010 18:34

digipartner neznam,ja uz u Mobildicku nakupuji minimalne 3 roky az po soucasnost a dodnes vse ok.Kdyzby to bylo jen z jedne ci dvou zkusenosti apod tak bych to sem ani nepsal nebo nedoporucoval.
Jinak tech nesolidnich prodejcu sedivek je ale bohuzel dost a prevazuji.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kycltov 5. 12. 2010 21:07

Sphere píše:Zdravím, nevíte někdo proč je vlevo od tlačítka menu taková dírka? Vypadá to jak vada materiálu,ale je to všude:)


Tak to by měl být mikrofon, ne?
iPhone 5S Space Gray
T-Mobile CZ
Kycltov
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sphere 5. 12. 2010 23:18

je to možné, jen to vypadá strašně:)
Sphere
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kocurstvo 6. 12. 2010 10:16

Nevím proč, ale když se mi telefon přepne do režimu spořiče, zobrazené hodiny pořád svítí. Nemluvím o tom, že se tel. někdy do spořiče ani nepřepne a svítí furt... Snad vyjde co nejdříve oprava. Jinak je to špica telefon a AF mě fakt nese*e. Jo a jak nakupujete na OVI? Mi to nejde (Vodafon)
kocurstvo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 6. 12. 2010 18:32

To je správně, že hodiny pořád svítí.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků