N95 v režime offline Znovupripojenie po strate wifi signálu.

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod eugen 12. 5. 2010 18:17

dobry vecir.

chcel by som nechat doma mame nokiu n95 bez sim karty na komunikaciu cez skype cez wifi.
bez sim karty aby sa setrila bateria nepotrebnym pripojenim a registraciou do gsm siete.
ked tam ale tam sim karta nie je, telefon je v offline rezime, a tento sa neda zmenit. v tomto offline mode vsak pri kazdom pripojeni k wifi (ktore potrebujem pre skype) je najprv potrebne potvrdit dialog, ze naozaj sa chcem pripajat v offline mode.
tiez sa mi zda, ze ked odidem z pokrytia wifi signalu, a potom sa vratim, spojenie s wifi access pointom uz nie je nadviazane automaticky.
no a smutne je tiez, ze priamo skype aplikacia nepodporuje video hovory, ale fring ano; s fringom sa mi zda ale kvalita hovoru slabsia oproti skype original aplikacii.

potreboval by som dako minimalizovat spotrebu (vypnute gsm) a zrusit konfirmacne dialogy pre wifi pripojenie a automaticke znovupripojenie pri strate wifi signalu.
napadlo ma tam este dat nejaku uz nefunkcnu (unregistered) sim kartu, otazne ale je, ci by sa aj pri nej telefon opakovane nepokusal o registraciu do siete, co by spotrebu nesetrilo.

dakujem za rady.

//Kniter: upravený názov témy
eugen
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 12. 5. 2010 18:59

uz neplatná sim karta sa bude pokusat prihlasit do siete ak mas nastavenie online.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel