Nokia C5-00 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lumptom 7. 9. 2012 10:46

Sarka píše:
lumptom píše:... nepřišel jsem na to, jak jinak hlasitý reporduktor aktivovat.

Pred spojenim hovoru se nabizi volba "Hlasite" pod levym funkcnim tlacitkem, jeho stisknutim uslysis vyzvaneci ton a pak i 2. stranu, pokud hovor vezme.
Po spojeni hovoru se volba "Hlasite" prestehuje pod prave funkcni tlacitko, jeho stisknutim uslysis protistranu.
Aktivovani hlasiteho odposlechu provazi hlaska na displeji "Reproduktor aktivni".
Pomoci menu Volby se da odposlech take aktivovat, ale proc to delat slozite. ;-)


... tak asi máme každý jinej telefon (ten můj je skutečně Nokia C5-00 5MP, pokud by měl někdo pochyby) ... já mám po spojení hovoru na levém tlačítku menu "Volby", které ale NEOBSAHUJE žádnou položku na hlasitý hovor, nebo reproduktor, ani nic podobného ... a na pravém tlačítku mám Ticho, což vypíná nebo zapíná mikrofon, nikoli hlasitý poslech .... proto jsem sem ten dotaz dával, protože i manuál mi radí to co vy, ale telefon se tak nechová :-|
lumptom
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xgreen 20. 9. 2012 13:17

Ahoj, rad bych se podelil o tuto zjistenou zavadu na C5-00, stalo se nevim jak, jen jsem telefon koupil na netu, prodejce tvrdi ze vse bylo ok, najednou to zkratka nejde:

hudebni prehravac se vzdycky po zapnuti prehravani -PLAY- sekne nebo co, najak v to zachrci, zapraska a pak se to cely kousne a telefon se restartuje.. skutecne se resetne, neco jako se resetuje explorer.. cely to spadne a cca po 30 sekundach se zase nahodi.

SW jsem prehral v nokia suite - nic
v Phoenixu - nic
v Phoenixu pod jinou verzi SW - nic
RST tovarniho nastaveni - nic

jedine co zabralo, ze jsem si nainstaloval nejakou jinou placenou aplikaci pro prehravani a vo-a-la, uz to funguje. nejaky napad, kde to je posahany? pomerne me to potrapilo, rad bych vedel co je to za haldu..

diky za reakce..
xgreen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hujerot 22. 9. 2012 18:19

1. Rad bych si c5 odbrandoval...přes Phoenix se mi nabízí stavajici fw 071.003 od O2 nebo euro3 s označením 101.003. Máte s tím někdo zkušenosti? Jak nainstalovat stávající nebrandovanou 071.005?
2. Proč se mi při volání neukazuje miniatura uložená u kontaktu?

Předem děkuji
Hujerot
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 22. 9. 2012 19:57

Ahoj,
Stáhni si přes NaviFirm verzi kterou chceš nainstalovat a tu pak přes Phoenix nahraj, Phoenix ti vždy nabídne tu nejnovější. Návod tady.
Ad miniatura: Nemám páru, C5 nepoužívám.
Ad přehrávač: Není třeba problém v paměťové kartě?
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Hujerot 22. 9. 2012 22:53

to bych chápal, akorát nevím,jak staženou verzi dostat do Phoenixu, stále to nabízí jen ty zminěné dvě...
Hujerot
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 23. 9. 2012 07:10

V návodu jak stáhnout firmware je to snad pochopitelně popsané.....
dejv

Obrázek
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Hujerot 23. 9. 2012 09:54

Asi jsem se špatně vyjádřil...fw jsem si už stáhnul do složky na ploše, kterou jsem si označil RM-745. Když ale vybírám ve Phoenixu, tak ho nevidí a nabízí mi jen ty dvě původní...
Hujerot
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 23. 9. 2012 12:27

Ale ve složce na ploše být nemá.....viz. screen co sem hodil výše.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Hujerot 23. 9. 2012 12:44

Udělal jsem podle obrázku a stále nic...ve složce Nokia jsem musel složku DataPackage, nebyla tam...po nakopírování staženého fw se ale stále ve Phoenixu nenabízí...asi jsem neschopný... :shock:...moc v commanderu nepracuji, můžeš mi napsat cestu pro uložení? Díky za pomoc
Hujerot
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 23. 9. 2012 14:01

Vždyť ta složka je vidět na tom screenu! Označena červenou barvou! A podle hw typu musíš vytvořit složku RM-XXX kde XXX je hw typ telefonu, viz. již jednou linkovaný návod.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Hujerot 23. 9. 2012 14:15

tudíž cesta je files86-nokia-phoenix-products-RM745? a co cesta files86-common files-nokia-products-RM745 ?
Hujerot
Junior

Odeslat příspěvekod twistedTSD 25. 9. 2012 22:05

A z jakého důvodu mi vlastně mobil i Nokia Suite neustále tvrdí, že můj fw 071.003 je aktuální, když už je dávno 071.005?
twistedTSD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 26. 9. 2012 05:40

Lebo pre tvoj produktkod este nebola uvolnena novsia verzia firmware.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sarka 30. 9. 2012 12:16

lumptom píše:... tak asi máme každý jinej telefon (ten můj je skutečně Nokia C5-00 5MP, pokud by měl někdo pochyby) ...

Aha, tak informacemi k teto variante nemohu slouzit. Mam Nokia C5-00 v puvodni verzi, tedy 3,2MP. ;-)
Sarka
Junior

Odeslat příspěvekod richard8888 9. 10. 2012 19:57

Čaute všetci, otec dostal tento telefón ako darček. Mal by som otázku, či je možné využívať GPS bez toho, aby sa používalo čo len minimálne množstvo paketových dát (všetko som nastavil na offline, vymazal prístupové body a pod.) Ale otec chodí do zahraničia, a neviem ako to bude v Roamingu s tou aplikáciou Maps. Máte skúsenosť? Lebo čítam že ľudia všetko odškrtajú súvisiace s netom a pripája sa to aj tak. Proste potrebujem vedieť, či to vie navigovať cez Ovi Maps bez akéhokoľvek pripojenia k 3Gčku a či to funguje bezplatne aj v roamingu :) Díky moc.
richard8888
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků