Nokia N900 živě: věcné dotazy, postřehy

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JeSuA_mAsTeR 8. 12. 2009 22:26

zrovna som v aplikaciach nasiel Slovensku lokalizaciu, idem to vyskusat
iPhone
JeSuA_mAsTeR
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sticky 8. 12. 2009 22:27

Lidi jsem z toho čekaní přilepenej k displayi a marně hlenam ,,N900 skladem,, Alza mi napsala bohužel příští až v lednu a nokia se pro změnu po 5 mailech neozvala vůbec!
Kdyby se někdo chtěl toho sexy stroje zbavit tak se ozvěte
dám 16 000,- kdo chce přividělat tak i 16 500,- tech 500 mně nezabije ba naopak uklidní od toho věčneho čekání!
Sticky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod morgan007 8. 12. 2009 22:41

wladas13 píše:@jacho

http://maemo.org/packages/view/slovak-l10n/

Ale zevraj to neni komplet prelozene. Maemo ma strasne vela slov


mam to prelozene na 99%. chyba mi iba preklad mapovej aplikacie. problem je, ze nemozem oficialne (legalne) uverejnit kompletne preklady. vymenil som si ohladom toho zopar e-mailov s nokiou. ale nikdy nemoze vediet, ci sa nahodou preklady proprietarnych aplikacii nenajdu niekde na stiahnutie na rapide ;-)

1. preklady nepresli zatial ziadnou poriadnou korekturou, prekladal som to z cestiny a anglictiny
2. miestami sa tam mozu nachadzat preklepy a ceske slova (pretoze zijem uz nejaky ten piatok v ceskej republike)

keby som nahodou niekde nasiel odkaz na stiahnutie zvysnych prekladov, tak sa ozvem :-)
morgan007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Austinek 8. 12. 2009 22:41

hmm, taky bych z fleku kupoval.. z eshopu se mi neodvazili ani odepsat na mail. A na expansysu sem mel vcera napsane 2 days left, a dneska uz zas 6 days left. Uz mi to odkladani fakt leze na nervy. Nejhorsi je ze clovek nema zadne pevne datum, proste jen "snad nekdy". :'(
Austinek
Junior

Odeslat příspěvekod wladas13 8. 12. 2009 22:59

morgan ty si ten Roman Moravcik ?
tak to klobuk dole :) a prve co spravim ked dojde mobilcek domov tak skusim tu slovencinu
Panasonic TX-P50G30E; Popcorn Hour A-200
NAS/server: Celeron G530, ASUS P8H67-M LE, Corsair DDR3 1x2048MB, WD 1,5TB (WD15EARS), WD 2TB (WD20EARS), WD 3TB (WD30EZRX)
Be Quiet! L7-300W, CoolerMaster Elite 342
wladas13
Junior

Odeslat příspěvekod JeSuA_mAsTeR 8. 12. 2009 23:01

ta Slovencina je sprostost, prelozene max 1% (ta co so tahal cez N900)
iPhone
JeSuA_mAsTeR
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod the.max 8. 12. 2009 23:02

pfhawk píše:mel jsem tu jeden dotaz, ale nejak zapadl. z vas co uz zarizeni maji doma, nemate nekdo moznost vyzkouset jestli je moznost dalkovym ovladacem na kabelu (treba ad-54) ovladat prehravani hudby v n900?


Kdyby jsi pouzil hledani, nemusel by jsi se ptat zbytecne 2x.

NEJDE TO!!!
the.max
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod morgan007 8. 12. 2009 23:07

wladas13 píše:morgan ty si ten Roman Moravcik ?
tak to klobuk dole :) a prve co spravim ked dojde mobilcek domov tak skusim tu slovencinu


ano som. tu slovencinu s extras-devel repository by som zatial neskusal, lebo nie je kompletna. pockaj do vikendu, ked budem mat trochu viacej casu, mozno sa potom bude dat niekde nieco neoficialne stiahnut :-)
morgan007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod the.max 8. 12. 2009 23:07

p-r-e-d-a-t-o-r píše:je to normal eng, neni lokalizovaná :-)
inac mam "mensi" problem, n900vka mi nejde pripojit do PC :o, skusal som aj cez kubuntu aj cez windows ( vo wine mam aj PC Suite), aj mi prebehlo ze instalacia ovladaca Nokia n900 prebehla OK ale v PC ju nenajdem :-( Niekto z tych co ju mate tiez, neviete mi pomoct ? dik


Wine ti nepomuze, nikdy se mi nepodarilo pod nim zprovoznit nic, co saha na USBcko. Podarilo se mi rozchodit jen neco se seriakem, ale i to stalo docela za pytel.

Napadaji me 2 moznosti. Prvni, ze si nainstalujes Virtualbox a do nej wydle. Pokud budes mit ten Virtualbox binarni, ne OSE, tak v nem funguje i mapovani USB portu, takze pokud si to v nastaveni povolis, virtualizovanej system ty USBcka vidi (odkzouseno).
Druha moznost je, ze si nekam nainstalis wydle, treba na nejakej jinej disk.

Vyhod aprvni moznosti je ta, ze image disku pro virtualbox muzes nainstalit na truecryptem sifrovanej disk. Kdyz potom disk odpojis a nekdo ti ten disk prosacuje, tak pokud nereknes heslo, nikdo nema sebemensi sanci zjistit, co na tom disku mas.
Naposledy upravil the.max dne 8. 12. 2009 23:12, celkově upraveno 1
the.max
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pfhawk 8. 12. 2009 23:11

2the.max: vyhledavani jsem pouzil chytroline, s nekolika moznymi hesly a nic a konkretni odpoved jsem taky nedostal. jestli myslis to co je par prispevku pod mym dotazem od jackoneill, tak tam se hovori pouze o prilozenych sluchatkach
edit:diky za odpoved
Naposledy upravil pfhawk dne 8. 12. 2009 23:17, celkově upraveno 1
jakej podpis proste ja :)
pfhawk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod the.max 8. 12. 2009 23:13

v predchozi (zamcene) diskuzi byl link na forum maemo, kde vyvojar vysvetloval, ze to je spis SW zalezitost, ale ze ted to ma nizkou prioritu k rseni.
the.max
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod blackchicken 8. 12. 2009 23:38

Zdravim kluci, predne vsem gratuluji k novemu sqwjelemu stroji a sup sup informujte postrehy atd atd.

2 wladas13 a tem kteri si jej objednali na mp3-player.de

jen pro schrnuti, omlouvam se, jiz to tu urcite bylo aaaaale radsi.

1, nemecka verze 4 sipky v zakladu
2, pokud se neco stane, zaruka plati jen v nemecku a to 2 roky?
3, objednal bych si ji, zaplatil (nemecky neumim ale pochopil jsem ze do 15-28 dni bude, cervene hodiny ;-] )
4, potrebuji jinou dodaci adresu a jinou fakturacni, da se rozkliknout okno u LIEFERADRESSEN, coz je dorucovaci adresa? Tzn ta prvni adresa bude fakturacni?, cesky firmy v tom delaj bordel natos nemecka :pozor se spatnou fakturacni adresou je to pruser.
5, cena tedy vychazi pokud se dobre divam 497Eur + cca 25 dovoz coz je na nase cca pri kurzu 25.75 +/- 13400,- coz je pekna cena. pocitam li dobre


jeste jednou se omlouvam za asi jiz probrane dotazy ale precijen nejedna se tu o vychlazenym branosi za 15kc i s flaskou 8-) nemam zkusenosti s objednavanim zbozi ze zahranici, dekuji, uz se nemuzu dockat jupi jupi jupi
blackchicken
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod blackchicken 8. 12. 2009 23:44

jeste jedna vec me napadla, jestli nekdo pojedete do nemecka, nebo mate v planu na nakup v nemecku, klido pido bych si udelal vejlet, jsem v praglu 8-)
blackchicken
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod marlho 8. 12. 2009 23:46

Chtěl bych se zeptat kluků ze Slovenska když mají na klávesnici 4šipky a nastaví jazyk psaní češtinu jestli se jim 2 šipky přepnou na znaky (jak bylo někde psáno).Dík
marlho
Junior

Odeslat příspěvekod kalich. 8. 12. 2009 23:56

chci se jen zeptat, nemůžu nikde najít žádný icq abych ho měl normálně i u kontaktů, poraďte, děkuju
Dell XPS 15 Touch, Windows 10 64Bit
Samsung Galaxy Note III 32GB + 64GB karta + Galaxy Gear
kalich.
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků