Nokia N900 živě: věcné dotazy, postřehy

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod uiqjirka 17. 5. 2011 19:33

Premo2: Urcite si dej pozor na konektor microusb, ktery casto odchazi a odpadne od zakladovky..
Seter: Mobile HotSpot je problematicky,radeji zakup bezproblemovy Joikuspot.Za ty drobne stoji za to,pouzivam ho temer rok bezproblemu.
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ilbient 23. 5. 2011 18:47

Na meego konferencii v San Franciscu bolo predstavene Meego 1.2 Developer Edition pre n900, prave som ho nainsaloval a prve dojmy su super, oproti starym verziam je tu razantne zrychlenie, vidno ze sa na systeme stale pracuje, niektore veci su stale nefunkcne,, no system je ako tak pouzitelny pre bezne pouzivanie

kto by mal zaujem o instalaciu nech pise, nieje to nic zlozite
Alcatel OT Easy db -> Ericsson T20s -> Nokia 3310 -> SE T68i -> Sagem My-x7 -> Nokia 6280 -> Nokia N70 + 2 GB MMC DV -> Nokia N95 + 8GB SDHC -> Nokia N900
ilbient
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 23. 5. 2011 19:09

Zalezi kam jsi instaloval,pokud na pametovou kartu tak je to sakra rozdil oproti instalaci na eMMC
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod ilbient 23. 5. 2011 19:21

instaloval som to na pamatovku,, hoci je to len class 4 uz rychlost bola ako tak priatelna,, oproti starym verziam meega pre N900,, na eMMC to musi slapat ako drak
Alcatel OT Easy db -> Ericsson T20s -> Nokia 3310 -> SE T68i -> Sagem My-x7 -> Nokia 6280 -> Nokia N70 + 2 GB MMC DV -> Nokia N95 + 8GB SDHC -> Nokia N900
ilbient
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 23. 5. 2011 19:25

To si pis ze to slape jako drak a to o dost,pro toho kdo si to chce opravdu vyzkouset je to lepsi na eMMC,z pametovky by mohl mit zkresleny nazor.
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod lala83 23. 5. 2011 19:30

Podle kterého návodu si instaloval na eMMC? Děkuji
lala83
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 23. 5. 2011 19:38

uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod milennium 23. 5. 2011 22:38

Jirko.
Hledal jsem na webu nějaké video kde by byla zachycena N900 s MeeGo 1.2 na eMMC, ale nikde nic. Můžeš když tak něco nahrát a hodit to sem ? Docela bych chtěl MeeGo vyzkoušet, ale chtěl bych si udělat nějakou představu "jak to běží" a hlavně co všechno je funkční.
A nebo můžeš napsat co funguje a co ne ?
Díky...
milennium
Junior

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 26. 5. 2011 17:42

Tak jsem si zkusil spustit MeeGo a dojem? Oproti té verzi před tím se to už neodemyká pět minut, ale jenom půl minuty...
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak

Odeslat příspěvekod stepan.pos 26. 5. 2011 18:11

chlapi,prosim.pomozte. Co mam udelat, prestala mi uplne fungovat rss ctecka. Po reflashi se asi nacetlo nejaky stary nastaveni a nejde mi pridat zadny kanal a pada mi, kdyz ji spustim. jak se da vymazat stavajici konfigurace a preinstalovat ji znovu? v seznamu aplikaci ve spravci neni. diky moc
stepan.pos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kapr73 27. 5. 2011 15:34

@stepan.pos: zkus vymazat mezipamet primo z aplikace RSS ctecky (pokud se do ni dostanes), pokud ne, tak smaz rucne slozku /home/user/.osso_rss_feed_reader/cache/
Kapr73
Junior

Odeslat příspěvekod stepan.pos 31. 5. 2011 08:19

diky moc,to uz jsem zkousel,ale nepomaha to.Pise mi to porad: nelze pridat informacni kanal,neplatba adresa.Ale je to u vsech ruznych rss kanalu-idnes,novinky... atd. chtelo by to asi cely preinstalovat. da se preinstalovat jenom ta rss? ve spravci aplikaci neni. diky za pomoc
Naposledy upravil Kniter dne 31. 5. 2011 12:08, celkově upraveno 1
Důvod: Upravene, posledny prispevok netreba citovat
stepan.pos
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod premo2 2. 6. 2011 20:04

Tak jsem měl možnost koupit N900, měla 4 šipky (asi non CZ verze), záručak byl z pražské mobilplanet, doklad z mobilpohotovosti v Ostravě. Cena 5500Kč. Nakonec jsem ji nevzal. Jakou máte zkušenost s reklamacemi takového telefonu v mobilpohotovosti ?
Honor 20 Pro - Android 9
premo2
Junior

Odeslat příspěvekod premo2 3. 6. 2011 21:35

V pondělí si jedu pro N900 (použitou), chci se zeptat existuje nějaký C++ kompiler pro N900 (jako třeba gcc) ? Popř.textový editor pro zvýrazňování syntaxe jazyka ?
Ještě by mě zajímalo , jestli je možno do integrovaného internetového prohlížeče nainstalovat google toolbar a využít tak překládání jednotlivých slov při umístění kurzoru na ně, nebo jestli to jde nějakým jiným způsobem.
Honor 20 Pro - Android 9
premo2
Junior

Odeslat příspěvekod wladas13 4. 6. 2011 23:16

@premo2
takuto odbornejsiu otazku poloz na mymaemo.cz/forum
su tam ludia znali v tomto obore
Panasonic TX-P50G30E; Popcorn Hour A-200
NAS/server: Celeron G530, ASUS P8H67-M LE, Corsair DDR3 1x2048MB, WD 1,5TB (WD15EARS), WD 2TB (WD20EARS), WD 3TB (WD30EZRX)
Be Quiet! L7-300W, CoolerMaster Elite 342
wladas13
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka