problem s Nokia 2680

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod srato 8. 9. 2009 18:34

Manzelka si koupila z inet obchodu mobilni telefon Nokia 2680. Nedari se mne ho zapnout, po vlozeni baterie a pokusu o zapnuti se pouze ctyrikrat na cca dve vteriny rozviti displej (pouze bila barva) a pak mobil zustane opet vypnuty. Nez to budu resit reklamaci (posilanim zpet prodejci) se chci ubezpecit, zda nemate tuseni cim to muze byt (zda vadna baterka, cely mobil ci pouze moje neschopnost :) ) Diky za rady
srato
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 8. 9. 2009 19:17

kupoval jsem ho tady
http://www.mobilky.cz/p-37931-Nokia-2680-Slide.html
Docela si mne teda vystrasil :(
srato
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 8. 9. 2009 19:36

Tak to ho odnes někomu, kdo se pokusí za pár stovek o nápravu.
krtenek
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 8. 9. 2009 19:44

njn, bojim se ze zde indikovana zavada (vadny FW) nemusi byt spravna nebo dokonce jedina a nechci se pripravit o moznost reklamace :(
srato
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kapr73 8. 9. 2009 23:25

Fíla píše:Telefon je pravděpodobně "umrtvený", tedy má pokažený FW, který je třeba přehrát. V domácích podmínkách jedině přes Phoenix a použít metodu Dead Flash.

"probuzeni" telefonu pres USB diky Phoenixu funguje jen u BB5 platformy, coz dvojkova rada Nokii vetsinou nebyva...
Kapr73
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 9. 9. 2009 05:57

Satron! :oboze :oboze :oboze :oboze On tam pořád někdo nakupuje :oboze :oboze
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod myšpulín 9. 9. 2009 10:19

Víš dejve já se tomu už moc nedivím. Chci nový mobil a tak si koupím odborný časopis o mobilech - Mobility. Něco si tam o telefonech počtu a pak na zadní straně vidím kde ho můžu koupit. Ten obchod přece nemůže být špatný když ho doporučuje takový odborný časopis.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 9. 9. 2009 10:25

Mají jen zaplacenou reklamu, to neznamená, že ten obchod doporučují, néé? :wink:
Ale ta reklama na ně mi vadí, tacoví sviňáci..
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 9. 9. 2009 11:54

seterwohipikule píše:Mají jen zaplacenou reklamu, to neznamená, že ten obchod doporučují, néé? :wink:

Tak mě to jasné je...
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 9. 9. 2009 13:14

Věřím, ale psal jsi, že je doporučují.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 9. 9. 2009 17:27

Fíla píše:Nejlepší bude, když telefon zaneseš do některého z autorizovaných servisů Nokie, kde ti za 200-300 Kč ten FW přehrají. Jejich seznam nalezneš zde.

nejak nedokazu zobrazit vysledky hledani na vyse uvedenem lokatoru (proste mne stranka pokazde zamrzne) napisete mne nekdo prosim adresu servisniho strediska v blizkosti Tabora (jizni cechy)? Dekuji
PS: o problematickem obchode mobilky.cz jsem doted opravdu nevedel (nejsem uplne kolenovrt) jen jsem nechal manzelku vybrat si telefon a koupil jsem u prvniho prodejce ktery ji mel skladem :(
srato
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků