Nokia 5230: levný dotyk

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod MSwamp 28. 6. 2010 15:43

Originální zadní kryt se stylusem se dá koupit např. na Aukru za 200 korun. Kdyby jsi ho nutně chtěl.
Chceš-li být hodinu šťastný - opij se.
Chceš-li být celý večer šťastný - jdi tančit.
Chceš-li být tři dny šťastný - ožeň se.
Chceš-li být týden šťastný - poraž vepře.
MSwamp
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 28. 6. 2010 18:00

stylus neni potreba jestli nemas prsty jak Shrek :-D
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 28. 6. 2010 19:32

CHiLi 5
Netreba sa nikde registrovat. V internet ak das on-line, stahuje mapy online ak ich nemas stiahnute cez maploader. MOzes to aj tak skusit nastavit. Skus cakat 20minut. Aktualizuj aj firmware. Iny tel. vedla neho najde satelity hned?

ghostM
Stylus sa hodi napr pri opere mini na klikanie malych ikoniek odkazov, alebo posuvanie po webovej stranke, bez nechceneho kliknutia na nejaky odkaz. Inak stylus netreba. Ja som si ho spravil zadarmo
viewtopic.php?f=28&t=47654&p=7281615#p7281615
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CHiLi 5 28. 6. 2010 19:47

V internetě mám offline a mapy už mám dané v mobilu a jak dam hledat místo tak to napíše že v režimu offline nejde hledat a jak v internetu dam online tak to začne žrát docela hodně peněz.
CHiLi 5
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod djkokes 29. 6. 2010 20:57

zdravim...tak jsem taky šťastným majitelem tohoto kousku...první dojmy jsou za ty peníze opravdu vynikající...jen při telefonním hovoru jsem měl pocit, že hůře slyším kontaktovaného a musel jsem zvýšit hlasitost sluchátka...pak zvuk z něj ale bohužel trochu nepříjemně rezonoval...jakmile jsem snížil halsitost o jeden stupeň, bylo to méně znatelné...nejsem si jist, zda je to v normě nebo je to už spíš na reklamaci...máte podobnou zkušenost nebo je u vás vše v pořádku? díky za odpověďi
djkokes
Junior

Odeslat příspěvekod Frenny 29. 6. 2010 21:54

Dělá mi to taktéž - rezonuje při nejvyšší hlasitosti, ale ta je někdy bohužel nutná, poněvadž druhou stranu hodně slabě slyším. Původně jsem to chtěl reklamovat, když jsem mobil koupil, ale vykašlal jsem se na to - někdy to dělá, někdy ne. Taky možná záleží jak se do toho sluchátka klepne, zkrátka zajímavý. Ale ještě mi to nevadilo tak děsně, že bych se odhodlal k reklamaci...možná chyba firmware, ale kdo ví? Mám verzi 12.xx (nevim přesně).
Intel Core Duo T2400 1.83GHz 2MB L2 cache 667MHz FSB, 2GB DDR2 667MHz, 120GB (5400rpm) SATA, ATI X1400 256MB, 15.4" WSXGA+ (1680x1050), DVD+/-RW, 9-cell 85Whr battery
Frenny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod djkokes 29. 6. 2010 21:57

zajímavý...zkusil jsem asi pět hovorů a u některých to taky nebylo nějak znát...teď teda řešim, jestli reklamovat nebo ne...jelikož jsem mobil koupil dneska, tak bych se asi měl rozhodnout co nejdřív :-)...ale pokud zjistim, že to dělá více uživatelům, tak se na to asi taky vyprdnu
djkokes
Junior

Odeslat příspěvekod shobull 30. 6. 2010 16:17

Zdravim, mam novu N5230 Navi pack asi 1 tyžden, a mám s ňou taký divný problém. Po čase sa mi sama od seba dosť prehreje baterka (napr. po tak cca 10 min surfovania cez EDGE/GRPS - O2sk)a potom nevychladne ani za hodinu. Taktiež sa mi počas tohto zahriatia - veľmi rychlo vybije bateria. Doslova dnes rano som mal signalizovanu plnu batériu a na obed som už nemohol ani telefón zapnúť. Nabíjal som pritom včera cez obed.

Stáva sa to aj vám? alebo mam dať telefón na reklamáciu?

Ešte dodám, že firmware mám. 20.0.005, na pozadí nemám nič spustené, a teplo z mobilu cítim aj keď ju mám vo vrecku nohavíc, čo je vcelku nepríjemné.
shobull
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 30. 6. 2010 17:27

ghostM píše:Má Nokia 5230 (určená pro český trh) už v balení stylus? Jestli jo (pokud byste mohli a chtěli) ,tak mi prosím pošlete odkaz na nějaké video na kterém je N5230 se stylusem.

Děkuju ;-)


Jo, už má.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 7. 2010 18:13

Přátelé nikdo se na mě nezlobte, ale takový ***** telefon jsem dlouho neviděl :-) Dnes jsem měl šanci si s ním půl hoďky pohrát a nedal bych za něj ani 1,- s paušálem :-D

Neumí nic pořádnýho, to můj samsung star je na tom podstatně lépe
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 1. 7. 2010 18:24

dr._lukas : Děkujeme za přínosný příspěvek, další podobný bude smazán.
Děkujeme.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 7. 2010 18:57

dejvidek píše:dr._lukas : Děkujeme za přínosný příspěvek, další podobný bude smazán.
Děkujeme.
dejv


To je pouze mé vyjádření k tomuto telefonu :D
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djkokes 1. 7. 2010 19:08

tak lukáši, řekni nám, co tvůj samsung star umí oproti 5230?...to jsem zvědav :-) je to možná hezčí telefon, ale s funkčností je to spíš naopak, proto jsem ho taky brzy z mnou vytipovanejch mobilů vyřadil...:-)
djkokes
Junior

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 7. 2010 19:12

Nevím jestli i tvůj telefon byl na tom tak špatně jako ten co jsem držel v ruce, ale pohledově špatný, reakce sice dobré, ale ne natolik dobré jako na samsungu, funkce stejné. Má sice GPS modul, ale chtěl stejně jako chtějí google maps na samsungu mobilní připojení.
Mimochodem jak dlouho tento telefon vydrží bez nabití?
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 1. 7. 2010 19:24

dr._lukas: Bylo by dobré si zjistit alespoň základní vlastnosti telefonu, o kterém tvrdím že je *****. Vypovídá to o tvé pravděpodobně pubertální neznalosti a egoismu.
A teď k telefonu a navigaci. Navigace lze pochopitelně provozovat i offline, do telefonu (resp. na kartu) je možné nahrát všechny mapy co jsou dostupné (cca 70 států světa, 6GB) a není nutné se poté při navigování připojovat k internetu. Srovnání s ubohými Google maps je zcela zcestné, navigační aplikace v Nokiích je poměr cena/výkon bezkonkurenční. Na placené aplikace jí ještě dost chybí, ale je to tedy otázka toho co kdo preferuje.
dejv

ObrázekObrázek
Nastavení offline/online, a navigujém

Obrázek Click Image to Enlarge Image Hosting
Nahrání map do telefonu
dejvidek
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků