Nokia 5230: levný dotyk

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod palacinka81 22. 7. 2010 10:29

jsem u O2 :(
palacinka81
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod renny7046 22. 7. 2010 10:50

tak si aktivuj ten jejich neomezenej net je to kolem 150 kč u paušálu a myslím 160 za předplacenku a budeš to mít bez starostí ....
renny7046
Junior

Odeslat příspěvekod palacinka81 22. 7. 2010 11:28

mě ale nejde o net v telefonu.. vůbec ho nechci používat. jde o to, že se mi z nepochopitelných důvodů v jeden den stáhla data za 3tis Kč (aniž bych to chtěla). a právě zjišťuju, jestli se to stalo ještě někomu. Kdo s tím má zkušenost..
palacinka81
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod AngeloLelo 22. 7. 2010 13:08

Taky se mi to stalo, ale zjistil jsem to tak za 5 minut. Takže jsem smazal veškeré datové profily ;-)
AngeloLelo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod palacinka81 22. 7. 2010 13:51

a je možné se toho nějak vyvarovat? abych to příště nevědomky neudělala znovu? operátor zablokoval co jde, ale na internet se prý dostanu i tak.. nevím, proč to člověku cpou,když to nechce :( a
palacinka81
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod standa.mis 22. 7. 2010 18:50

nokii 5230vůbec nedoporučuju měl se jí 3 dny a už es z ní byl něštastnej nehraje vůbec kvalitně a hlasitě a má jenom 2 mega foták bez automatickýho ostření a bez diody kvalita fotek je příšerná jediné co má dobré tak videa a to pouze jenom ve dne podle mě je tento mobil moc drahej na to že toho moc neumí prostě se nepoved nekupovat
standa.mis
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Kiwi 22. 7. 2010 18:55

to je teda rada, nekupovat vobec. Staci si prezriet informacie o tomto telefone a hned sa dozvies ze nema AF, ms iba 2 Mpx a ... Ja ho mam uz vyse tyzdna a som s nim uplne spokojny. Hudbu som zatial velmi netestoval iba radio a to mi stacilo ako slo. Ma GPS a to si myslim vzhladom na cenu tohto telefonu je uplne super. Urcite nie je drahy na to co ponuka
Kiwi
Junior

Odeslat příspěvekod renny7046 22. 7. 2010 19:20

to standa.mis
tak já snad něž si něco koupím tak si přečtu aspoň základní informace :roll: Miluju lidi co si koupí telefon za 3,5 litru a chtěli by aby měl tak nejmíň 5 mega, AF, hrál jak buhví co :-l To ste měl šáhnout po nečem jiném a hlavně si připlatit 8-P Tenhle telefon nabízí hlavně navigaci zdarma a dá se vcelku dobře využít na surfování po netu (mobilní) a pokud chci něco lepšího tak si nějáké drobáky přidám a hlavně si přečtu aspoň základní údaje o telefonu :mrgreen: Jak málo pak stačí ke spokojenosti :tleskani
renny7046
Junior

Odeslat příspěvekod jamilen 22. 7. 2010 19:34

standa.mis píše:nokii 5230vůbec nedoporučuju měl se jí 3 dny a už es z ní byl něštastnej nehraje vůbec kvalitně a hlasitě a má jenom 2 mega foták bez automatickýho ostření a bez diody kvalita fotek je příšerná jediné co má dobré tak videa a to pouze jenom ve dne podle mě je tento mobil moc drahej na to že toho moc neumí prostě se nepoved nekupovat


Mám tento mobil od dubna a jsem spokojená. Navigace byla hlavním důvodem, proč jsem si ho koupila. Používám pouze GPS, ne A-GPS :pozor ,takže nepotřebuji internet, ani operátorovi za nic neplatím.
Kde bych měla zadarmo navigaci i s hlasovým doprovodem až do konce životnosti tohoto mobilu. Já si nestěžuji. Foťák v mobilu je jen na momentky, pokud chceš udělat kvalitní fotku,tak stejně musíš mít foťák. Za ty peníze je super :tleskani
jamilen
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 22. 7. 2010 19:55

Někdo si koupí mobil s 2Mpix. s fix fokusem bez diody a potom lituje. :roll: Když chci fotit tak vybírám s rozumem,nebo se zeptám :roll:
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tonulik 23. 7. 2010 02:29

Narazil jsem na perfektní hry pro pohybové čidlo na 5230, auta a kuličku :-) takže se milerád podělím.. ;-)

Kód: Vybrat vše
http://uloz.to/5389536/hry-5230.rar

:tleskani
Tonulik
Junior

Odeslat příspěvekod Kiwi 23. 7. 2010 05:31

mi to pripada akoze najskor kupim, potom zistim co to ma a ked sa mi nepaci tak moj nazor idem vnutit ostatnym. :-D
Ako tu uz bolo pisane hlavnou vyhodou tohto telefonu je dozivotna navigacia uplne zadarmo. Preto som ho kupoval aj ja.
Kiwi
Junior

Odeslat příspěvekod standa.mis 23. 7. 2010 08:02

prostě tedle mobil nekupovat budete litovt věřte mi já ho měl 3 dni a nadával sem na něj
standa.mis
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod peckopecko 23. 7. 2010 08:50

Caute,
ja celkom nechapem niektorych ludi...od mobilu za 3500 Kc cakaju, ze bude mat rovnaku vybavu ako mobil za 10000 KC...ale co uz...

mam tento mobil asi 3 dni a uplna spokojnost, splnuje presne to, co ma mobil podla mna splnovat. Fotak na momentky staci, ked chcem fotit, tak mam na to kompakt, na prehravanie hudby mam prehravac...to len na okraj...

Skor by som sa chcel ale spytat...zvykol som stary mobil nosit vo vrecku (obcas tam boli kluce atd...)...ako ho nosite...aky by ste mi odporucili obal, pozdro,...???

Vopred dik
peckopecko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CraZ 23. 7. 2010 10:07

peckopecko: na telefon jsem nalepil InvisbleShield od Zaggu. Bohuzel drazsi (>300 CZK), ale prijde mi, ze funkci splnuje vice nez dobre. Kdyz se odre zadni kryt, tak ho jednoduse po case vymenime. Manzelka telefon navic nosi jeste v nejake "pletene ponozce" a vypada to docela dobre.
CraZ
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků