Nokia E52 - aktuální fw 091.003 z května 2012

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kniter 18. 10. 2011 19:22

hardresetom prides o vsetky data, tak najprv zalohuj. Nokia messaging nepouzivaj. Ja pouzivam normalny email klient. V offline profile pojde nastavit aj pop3. Aspon mne tak ide.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavluňa 18. 10. 2011 22:35

Ted to chlapi vezmu z jinyho soudku.....chci vymenit pametovku a nevim jak to udelat tak,aby jsem na ty novy mel vsechno co tam ma byt,ale napadaj me 2 zpusoby jak to udelat,ale nejsem si jistej.

1, klasicky zkopiruju obsah pametovky na tu druhou.
2, udelam zalohu pres OVI,PC suite,vymenim kartu a nahraju zalohu zpatky.

btw: na karte jsou urco i nejaky systemovy soubory,ale ty z ni asi klasickym kopirovanim nedostanu,takze asi musim pres tu zalohu...je to tak? :roll:

Predem dikes ;-)
Nokia LUMIA 800_Black
Pavluňa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 18. 10. 2011 22:49

Udělej si normální zálohu dat, zkopíruj hudbu do PC a podobné voloviny. Co z karty chceš dostat ještě?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 18. 10. 2011 22:56

K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolda55 20. 10. 2011 20:20

Nemáte opravdu někdo zkušenosti z domacími médií ? Ono je hezké DLNA a podobné věci co jsou v telefonech , TV apod. Ale je strašně málo informací, jak to vůbec použít..Když dokážu ze síťového disku přehrát v PC či xtreameru hned film (bez čekání, pravda přes Lan kabel), tak bych chtěl přiít na to jak v E52 bez čekání přehrát písničky uložené na síťovém disku..K disku se dostanu, ale připadá mi to, jako by si ten mobil tu písničku nejdříve stahoval..Wifi signál je v pohodě a měl jsem za to, že to půjde..Tak člověk nemá vlastně možnost poslouchat písničky jinde v bytě..Mě třeba chybí ozvučená kuchyň..Nechci si zbytečně kupovat nějakou mini věž s mp3 a USB, ale potřebuji abych nějakým zařízením přehrál hudbu či internetová rádia ze síťového disku právě v kuchyni..Neznáte někdo vhodné řešení ?
kolda55
Junior

Odeslat příspěvekod Pavluňa 20. 10. 2011 22:47

Kniter: to je to co jsem potreboval,dikes ;-)

seterwohipikule: to co bych rad dostal z pametovky najdes v odkazech od Knitera, mozna to neni uplne potreba, ale kdyz pametovku naklnuju, tak to asi taky nebude na skodu :-)

kolda55: rad bych poradil, ale az takhle telefon nepouzivam, takze promin :roll:
Nokia LUMIA 800_Black
Pavluňa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Homeless 22. 10. 2011 14:50

Ahoj chlapi,

Stala se mi taková věc, už jsem poukazoval na nokiaforum, ale tam zatím pořád nic. Do mobilu jsem si nainstaloval iSMS aplikaci. Fungovala dobře, ale na E52 se mi to moc nelíbilo, tak jsem se jí chtěl zbavit. Odinstaloval jsem jí normálně přez správce aplikací. Nastal ale problém. Po restartování mobilu jsem nepřečetl skoro nic. Písmo se tak zmenšilo, že se nedá ani přečíst. V nastavení mám nastavené normálně "Velké".

Nevíte si s tím někdo rady?
Díky
Homeless
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deleted user 22. 10. 2011 15:19

Co na to program Font magnifier?
Deleted user

Odeslat příspěvekod Homeless 22. 10. 2011 15:27

Majkl: Děkuji
Homeless
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jerry.93 25. 10. 2011 13:58

Zdravím. Mám dotaz... Seká se mi ukrutně mobil, zmizely aplikace, na paměťovce se začaly objevovat nějaký podivný soubory, který měly naprosto nereálnou velikost (karta má 16gb, souborů bylo několik o velikostech 2gb,3gb, 4gb atd., přitom karta ukazovala 13gb volných), půlka věcí v mobilu vůbec nefunguje, kolikrát nejde otevřít ani galerie, videa se taky sekají. Myslíte, že se s tím dá dělat něco jinýho než kompletně přehrát všechno nanovo? V obchodě mi řekli, že na počkání se to nedělá, všechno posílají do servisu, což je cca 14 dní čekání... :-|
jerry.93
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 25. 10. 2011 17:00

Udělej trojhmat, nebo přehraj firmware doma. Formátuj kartu.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jerry.93 25. 10. 2011 17:11

seterwohipikule: Kartu už nevezme ani počítač, pokaždý když ji připojím, musím ho restartovat. Navíc když ji zformátuju, dají se pak někde stáhnout soubory a složky, které na ní pro E52 mají být?
jerry.93
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 25. 10. 2011 18:14

jerry.93 základní soubory na kartu, pokud chceš, můžeš stáhnout z linku, který je v tomto vlákně několikráte zmíněn.

BTW: nemáš na kartě náhodou vir - když zlobí PC, pokud ji tam strčíš?
S pozdravem MgX
MgX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jerry.93 26. 10. 2011 08:29

MgX: Něco na ní určitě bude muset být, počítač ji už ani nezformátuje. No nějak to snad vykoumám jak ji dát do kupy. Jinak díky za info o souborech :-)
jerry.93
Junior

Odeslat příspěvekod _eF_ 26. 10. 2011 13:31

Mozna se uz pomalu porouci do kremikovyho nebe?
_eF_
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků