Nokia E52 - aktuální fw 091.003 z května 2012

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod KYko 20. 10. 2010 09:15

Zdravím,
pridám i ja niečo zo skúseností s týmto telefónom.
Tak mám ho tuším od 21.12.2009. Odvtedy som ho reklamoval v autorizovanom servise už 3x.
Stále tá istá chyba-chrčanie v slúchadle. Že vraj kovové piliny boli v tom slúchadle, pritom ani nepracujem s kovom a používam púzdro. Teraz som ho zasa vrátil, ale už predajcovi. Chýb bolo podstatne viac : občasné chrčanie slúchadla, vypadávanie sieti pri volaní, občasný problém nájsť wifi sieť, dosť veľa prachu pod displayom. Predávač mi ukázal jeho E52 a tá toho prachu tam ani nemala, oproti mojej. Spomenul som aj "odškerovanie" predného krytu, ale to je vraj hendikep týchto telefónov. Aby toho nebolo málo, tak predvčerom mi 2x zmrzol a až tak, že som musel baterku vytiahnuť. Raz zmrzol pri zapnutí fotoaparátu, a raz pri odchode z wifi.
Inač ako telefón je perfektný, plno funkcií, len chybou je, že nie je dotiahnutý do zdárneho konca.
Teraz čakám na vyjadrenie a dobropis. Zvažujem, či ešte brať potom tú istú Nokiu (je mi toho fakt ľúto, že je taká kazivá, zaľúbil som si ju), alebo celkovo, či vôbec brať niečo od Nokie.
Teraz mám dočasne moju vernú a stále funkčnú Nokiu 5500 Sport.
Toľko z mojich skúseností s touto Nokiou...
KYko
Junior

Odeslat příspěvekod Lubo182 20. 10. 2010 12:13

Ak by som dal reklamovat telefon a po oprave by som pri preberani zistil, ze uz nie je konstrukcne tak "pevny", tzn. ze by napr. nedoliehal okrajovy strieborny ramecek tak ako doteraz, mam pravo takyto mobil odmietnut prevziat a ziadat nahradu, ze?
Lubo182
Junior

Odeslat příspěvekod vpe 20. 10. 2010 18:58

king122 píše:nemáte tip na nějakou free aplikaci která vyhledá dostupné wifi síte a pokud neni nejaka zaheslovana tak se pripojí ?


barbelo 0.3, umi i logovani souradnic a asi jako jediny zobrazit i MAC adresu
mel to byt creacker wifi, ale nejak to nedopadlo

ostatni wifi app jsou na ovi

Jen to video se nekdy pri nahravani sekne...


to mi delalo s pomalou/vadnou/nenaformatovanou kartou tusim

-- 20. 10. 2010 19:59 --

hanni píše:E52 som uz mal rozobratu asi 4x a nie je to nic komplikovane, podla servisneho manualu to zvladnes. Zrovna minuly tyzden som menil UI klavesnice, lebo zacala blbnut...po roku dost skoro.Stale tvrdim, ze ten telefon je hardwarovy nepodaroka a ked ho rozoberies,sam to pochopis.


taktak, lepsi je N5630 :-) Dioda nabijeni, tlacitka pro Player, Podcasty :-)
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hanni 20. 10. 2010 21:13

To uz je na tom lepsie moja stara N73...tam mi po dvoch rokoch odisiel joystick,ale to odisiel skoro na kazdej N73...tiez som menil UI klavesnice spolu sjoystickom a odvtedy bez problemov stale slape. Na E52 mi z nicoho nic odisiel aj fotak,aale ked som pri vymene UI klavesnice rozobral a znovu zlozil telefon, fotak sa rozbehol...nuz,zazraky robi E52 na pockanie :-)

Inac ked sa bavime o UI klavesnice,vsimol som si,ze aj tam je rozdiel...moja stara bola verzia 4 a nova,co som kupil, je uz verzia 6...je trosku tuhsia,co mi viac vyhovuje a je predpoklad,ze aj viac vydrzi. Tym som chcel len napisat, ze je velky rozdiel, ci ste kupili tento telefon na zaciatku predaja ako ja, alebo napr. po roku...jeho HW suciastky prechadzaju totiz zmenami k lepsiemu ;-)
hanni
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vlada.vlada 22. 10. 2010 07:44

Ahoj kluci,také jsem majitelem E52 a velice spokojen až na jedno.Nejde deaktivovat to tlačítko na pravé straně(klávesa email)?Aby byla uplně neaktivní?Děkuju
vlada.vlada
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod budo 22. 10. 2010 08:49

to by mne taky zajimalo ... nebo mu priradit jinou funkci ....
budo
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty McFly 22. 10. 2010 09:23

Ahoj, měl bych dotaz:
při připojení k OVISuite mi OVIpíše:
- "instalace podpůrného softwaru"
- "instalace selhala"
a asi kvůli tomu mi nejde synchronizace...

Poradíte někdo co s tím?
Díky! Marty
Čerstvý majitel E52 black a taky ještě stále ten NEJ telefon NOKIA 6310i, History: NOKIA 6210, NOKIA 5110
Marty McFly
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EmbreOnyx 22. 10. 2010 09:46

vlada.vlada píše:Ahoj kluci,také jsem majitelem E52 a velice spokojen až na jedno.Nejde deaktivovat to tlačítko na pravé straně(klávesa email)?Aby byla uplně neaktivní?Děkuju

budo píše:to by mne taky zajimalo ... nebo mu priradit jinou funkci ....

Lze deaktivovat uplne i priradit jinou funkci - v nastaveni si najdete dvojfunkcni klavesy - prave tl. je v menu "Klavesa zpravy"
EmbreOnyx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tucnak 22. 10. 2010 11:27

Nevim, zda se to uz probiralo, ale zajimalo jak je to s prekrytovanim e52. Ne ze by mi nejak extra vadilo ze je trosku poskrabana, osoupana a pod krytem na displeji je vcelku hodne prachu, ale jenom by me zajimalo jak to probiha s prekrytovanim brandovane verze (t-mobile) ?
Prožívejte, každý den tak, jako by byl poslední a neoddávejte se naději, že zítra bude všechno lepší.
Mail neexistuje
tucnak
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod ozz22 22. 10. 2010 12:17

Tak po instalaci posledního FW odpadl problém se zasekáváním se telefonu při práci s telefonním seznamem. To je bezva.
Ale chtěl jsem se zeptat, jestli neporadíte, jak obnovit ty originál hry, co byly na kartě. Při jednom HR jsem se nechal příliš unést a přeformátoval i kartu a od té doby jsem bez Soliteru, na který jsem si před tím vypěstoval docela slušnou závislost. I brýle jsem si kvůli němu pořídil..-)
Nevíte někdo, jak tu hru získat zpět. Demo mám, ale nebaví mě dvakrát týdně ji znovu instalovat.
Předem dík
ozz22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vlada.vlada 22. 10. 2010 12:40

EmbreOnyx:děkuju moc,tak nějak jsem si to představoval,ještě jednou dík
vlada.vlada
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 22. 10. 2010 15:39

ozz22 pokud něco bylo na kartě, pak bys program mohl nalézt v záloze, kterou vytvořili kluci. Třeba dejvidek ji má na svém blogu(zálohu orig. paměťové karty).
S pozdravem MgX
MgX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jiri733 22. 10. 2010 18:13

To Marty McFly: tohle mi taky hlásí ovi, ale synchro nějakým způsobem funguje. Zatím jsem nepřišel na to jak tu hlášku odstranit.
jiri733
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod king122 22. 10. 2010 18:26

přemýšlím o novém telefonu rozhoduji se mezi e52 a nekterou dotykovkou.. vítězí u mě e52 až na to že je na netu včetně tohoto fora asi tisíc problémů s tímto mobilem... to je opravdu tak poruchový ?
king122
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků