Nokia E52 - aktuální fw 091.003 z května 2012

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod jerry.93 26. 10. 2011 15:42

_eF_: Dva měsíce je dost málo na to, aby se někam poroučela :mrgreen: Počítač pokaždý napíše, že formátování nebylo možné dokončit...
jerry.93
Junior

Odeslat příspěvekod jerry.93 27. 10. 2011 20:47

ještě mám dotaz... už mám přeinstalovaný firmware, ale teď mám problém, že mi nejde vrátit do MT záloha z PC Suite... píše to, že je třeba aktualizovat podporu v telefonu, chce to, aby se v mobilu potvrdilo něco co se má zobrazit, ale nezobrazí :( poradí prosím někdo? docela to spěchá, jelikož tam mám pár důležitejch věcí
jerry.93
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 27. 10. 2011 21:13

Mne tu aktualizaciu podpory tiez pisalo. Za chvilu to samo vypisalo v pc, ze je to aktualizovane.
Skus retart mobilu a pc.
Kontakty skus vytiahnut z pc document a settings/uzivatel/skryta zlozka data aplikaci/nokia/content copier/subor zalohy ...teraz si nespominam presnu cestu k suboru.
A pouzi
viewtopic.php?&f=1903&t=1086525
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jerry.93 27. 10. 2011 21:24

Kniter: Díky za odpověď. Tohle už se rozěběhlo, ale se zálohou se mi vrátili i soubory uživatele z paměti telefonu a s nimi nejspíš i něco, proč je telefon zase totálně zasekaný. Takže čtyři hoďky práce v pytli a tlf je na tom snad ještě hůř než předtím :-(
jerry.93
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 28. 10. 2011 05:22

Zalohuju sa len kontakty, smsky, kalendar., poznamky. A subory (dokumenty, media) normalne skorpiruj. Pravcovne subory aplikacii radsej nezalohuj. Aplikacie znovu nainstaluj.
Po aktualizacii urob format telef,onu aj karty.
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jerry.93 28. 10. 2011 18:57

Kniter: Tak tlf je od včera již několikrát po trojhmatu a podařilo se mi vykoumat, že problém bude v kartě, jelikož bez ní běhá jak má, ale jak se tam dá karta, tak nejde např. změnit vyzváněcí tón, MT se pokaždé zasekne a pomůže jedině trojhmat...
jerry.93
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 28. 10. 2011 20:01

A pomohol format karty, alebo ina karta?
T♥-Telekom
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jerry.93 28. 10. 2011 21:16

Kniter: Ani jedno :( Původní karta 2GB co tam byla to udělala už dřív, pak jsem ji vyměnila za 16GB, tu už nevezme ani počítač, nedávno jsem tam vrátila 2GB a zase to samý. Tak já už nevím...
jerry.93
Junior

Odeslat příspěvekod peter_ben 29. 10. 2011 16:40

Zdarec, nedaří se mi E52 nastavit tak, aby mi v určitý den a hodinu něco připomněla. Tedy ona mi událost připomene, ale jen jednou. Pokud zmeškám událost (nemám zrovna 10 minut mobil u sebe), tak po této první akustické signalizaci již dále upozorňuje pouze opticky, blikáním displeje. Zkoušel jsem to nastavit v poznámkách, výročích, úkolech i ve schůzkách, ale bez úspěchu. Jedině budík takto funguje, ale tam nelze vložit text upomínky. Asi něco dělám špatně, možná jsem jen nepřišel na správné nastavení. Hodně povinností v určitém čase jsem takto zmeškal a proto prosím o pomoc.
peter_ben
Junior

Odeslat příspěvekod _eF_ 31. 10. 2011 13:16

jerry.93 píše:_eF_: Dva měsíce je dost málo na to, aby se někam poroučela :mrgreen: Počítač pokaždý napíše, že formátování nebylo možné dokončit...

To se bohuzel moc nevylucuje, je to jen flashka... zkusil bych to jinde a pripadne reklamoval, pokud se karta nenaformatuje ani na pc, je na ni problem.
_eF_
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 31. 10. 2011 16:52

peter_ben:
skus doinstalovat iny budik, mozno bude mat moznost textu. Na s60 5th sa da text upravit. Alebo kalendar(ale vacsina kalendarov spolupracuje zo systemom a ak to nedokaze system...)
T♥-Telekom
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Python.p 6. 11. 2011 21:20

Zdravíčko, hledal jsem ale řešení problému jsem nenašel ( 444 stránek ) jen mám problím s tím že mi telefon píše že má nedostatek paměti k provedení operace, RAM mám cca 32MB volných, smazal jsem všechny SMS a mám volných 2,4MB na C:, pokud víte co se může smazat z C: pomocí x-exploreru tak to klidně smažu :) ale neustále restartovat mobil se mi nechce
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...

Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !
Python.p
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 7. 11. 2011 19:57

smskami to nebude. Ram pamat je operacna pamat (nie ulozna)
Ked zapnes nejaku aplikciu a potom ju vypnes v ramke zostanu po nej udaje aby sa pri dalsom zapnuti aplikacia zapla hned.
Vymaz vo web prehliadaci vyrovnavaciu pamat. Tiez v GPS nastavenie vyuzitia pamate.
Alebo pozri do zoznamu aplikacii co mam v podpise na aplikacie na cistenie ram.
Napr. Mobile ram booster atd...
Dalej mozes skusit napr JBakTaskamnom zatvarat aplikacie. a procesy.
Ked nepomoze zostava format telefonu. Ono sa po starte nacitaju do ramky nejake aplikcie na pozadi. Po vela instalacii tam zostane odpad. Vyuzivaj aplikcie len co potrebujes.
Ja mam skusenost ze vstavane prehlidace medii beru velke mnozstvo pamate ram a viac ako doinstalovane. Su systemove a maju vyssiu prioritu cinnosti.
T♥-Telekom
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vpe 7. 11. 2011 22:59

ahoj

vite nekdo, jak dostanu "ulozenou stranku" (bude asi v nejakem adresari na filesystemu?) z interniho Nokia browseru do PC ? Staci jen text...
vpe
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 8. 11. 2011 06:52

Subory stahuje web prehliadac do zlozky download a offline stranky ukladam len cez operu mini. Ta uklada do zlozky ine(others)/opera.
Pouzi spravcu suborov x-plore a zapni zobrazovanie skrtych zloziek a pohladaj.
T♥-Telekom
Kniter
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka