Nokia E52 - aktuální fw 091.003 z května 2012

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod palkoj 8. 9. 2010 10:56

Tecko píše:a jak jsi to dokazal tu poznamku? prosim navod pro blbecky :)

Jednu poznamku spravil systemom Kalendar :arrow: volby :arrow: Novy zaznam :arrow: Memo
a druhu Menu :arrow: Ovladaci panel :arrow: Nastavenia :arrow: Vseobecne :arrow: Personalizacia :arrow: Pohotovostny rezim :arrow: Klavesove skratky :arrow: Lave tlacidlo volby :arrow: Aplikacia :arrow: Poznamky
palkoj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod machura 8. 9. 2010 12:06

dejvidek píše:Ano, firmware 051.018 už mám nainstalovaný.
dejv



Muzes, prosim, zkusit vyfotit treba 3-4 fotky jako panorama a pak se podivat na vyslednou velikost souboru? Dosud to vzdy zkomprimovalo cele panorama na mensi velikost, nez byla velikost samotne jedne fotky. Tvrdili, ze to v novem firmware opravi.

-- 8. 9. 2010 13:09 --

Marastepanek píše:Už šel někomu aktualizovat firmware na verzi 051.018 přes FOTA nebo NSU?Díky za info.

No, ja mam pocit, ze to tam porad jeste neni, prestoze jiz fw vysel 6.9. Zkousel jsem to jak z PC , tak z telefonu a nic (telefon nemam od operatora).
machura
Junior

Odeslat příspěvekod jendakuk 8. 9. 2010 12:27

Přesto že mám smazané všechny sms zprávy, tudíž prázdné místo, stále bliká ikonka obálky v pravém horním rohu displeje, nevíte co to znamená nebo jak se toho blikání zbavit? Díky, JK.
jendakuk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 8. 9. 2010 12:33

Jsou smazané i ze SIM karty?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jiri733 8. 9. 2010 13:04

Jak mám nastavit synchronizaci emailů, když chci např. každé 4h nebo i po 1h? Můžu bud celý den a pak je to spojené celý den nebo to zakázat. Když dám přizpůsobit, tak na mě vyskočí okno: od kdy do kdy. Mám tam nastavit třeba od 8 - 18:00? Fakt nevím.
jiri733
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petrfidelking 8. 9. 2010 14:22

problemek nastal... zkusil jsem přes phoenix aktualizaci firmwaru verze 051.018 povzbuzený předchozím uspěchem při instalaci firmwaru 031.012 jsem postupoval stejným zpusobem ale v půlce nahrávání mi vyskočila chyba "The flashing failed. Do you like to retry the flashing? HRESULT 0x8421001e (-2078212066)" a telefon umřel. displej je mrtvý. když zkusdím zapnout tak jen zavibruje a nic. zná někdo nějákou pomoc než to odnesu na opravu k odborníkovi?
Petrfidelking
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod machura 8. 9. 2010 14:33

To rozchodis jako "death phone". Uz si ale nepamatuju, jake prostocviky se udelaji, aby to zaskrtavaci okenko ve Fenixu slo zapnout. Nicmene je to porad stejne, jako jsi flashoval. Jen jde o to zaskrtnuti... Vyberes model rucne... na to prijdes, neda se tam nic znicit.
machura
Junior

Odeslat příspěvekod Petrfidelking 8. 9. 2010 14:37

no toho jsme si všiml že to tam je ale nejde to jak říkáš zašktnout. ale také už na začátku je zapnout ten scan produkt tak to nic nenajde ale manuálně tam navolím to RM-469
Petrfidelking
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kapr73 8. 9. 2010 15:43

@Petrfidelking: musis v nastaveni Phoenixu odebrat vsechny druhy pripojeni (zustane jen "no connection"), pak bude volba "flash dead USB" aktivni
Kapr73
Junior

Odeslat příspěvekod _eF_ 8. 9. 2010 16:22

jiri733 píše:Jak mám nastavit synchronizaci emailů, když chci např. každé 4h nebo i po 1h? Můžu bud celý den a pak je to spojené celý den nebo to zakázat. Když dám přizpůsobit, tak na mě vyskočí okno: od kdy do kdy. Mám tam nastavit třeba od 8 - 18:00? Fakt nevím.


Primo u nastaveni schranky mam KTERY DNY, hodiny OD-DO a INTERVAL synchronizace. Pouzivam nicmene IMAP, nikoli nokia messaging, takze moje nastaveni se muze lisit. fw034.001
_eF_
Junior

Odeslat příspěvekod Petrfidelking 8. 9. 2010 16:55

Kapr73 děkuji moc telefon oživen a zprovozněn firmware 051.018 8-)
Petrfidelking
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vpe 8. 9. 2010 18:46

VÍTE NĚKDO, KTERÉ KONKRÉTNÍ CESTY NOKIA BACKUP ZÁLOHUJE? Zejm. poslední "Záloha pro daný model telefonu"...
(hoďte linky na filesystem, který před hackem telefonu není vidět apod...)
A dají se např. záložky přesunout na kartu?

Plno věcí ten BACKUP nezazálohuje, jako např. heslo k paměťové kartě :-( Přišel jsem o data.

A na Online Update (z telefonu) ani NSU nový FW ještě není...
Přílohy
N-BACKUP.jpg
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 8. 9. 2010 22:04

machura: Zkusím snad o víkendu, teď na to není čas. V jedné E52 mám stále verzi 034.001 a v druhé 051.018.
Petrfidelking: Opravdu už nevím jak to polopatičtěji popsat :arrow: Dead flash přes Phoenix - oživení mrtvého telefonu
vpe: Na FOTA nebo NSu update z vysoka kašlu, udělal sem zálohu telefonu, přehrál fw Phoenixem, nahrál zálohu zpátky a stačilo jen aktivovat některé zakoupené aplikace - např. Handy Taskman. Jinak vše v pohodě.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod machura 8. 9. 2010 22:12

FOTA nebo NSU ma vyhodu, ze zustane vsechno, dokonce mi prezil posledne i hack telefonu...
Naposledy upravil Kniter dne 8. 9. 2010 22:23, celkově upraveno 1
Důvod: predchadzajuci prispevok sa necituje, pouzivaj odpovedat
machura
Junior

Odeslat příspěvekod vpe 8. 9. 2010 23:29

dejvidek píše:vpe: Na FOTA nebo NSu update z vysoka kašlu, udělal sem zálohu telefonu, přehrál fw Phoenixem, nahrál zálohu zpátky a stačilo jen aktivovat některé zakoupené aplikace - např. Handy Taskman. Jinak vše v pohodě.
dejv


V poho, jen jsem uvedl aktualni stav :) A jak ten SW Phoenix, to je freeware SW? :)

Vedle vyse zminenych NEvyhod Phoenixe je i vyhoda, u Nokie se neuklada IMEI a vase IP :-) Tuhle jsem chtel nakonfigurovat email a zdalo se mi, ze login i heslo k vasemu emailu kdekoliv se posila/uklada k Nokii!!?? V Eula to psalo cosi ve smyslu, ze ty udaje nezneuziji :-D

Jak nakonfigurovat email po staru, bez nehezkeho Nokia pruvodce? Nebo se pletu?
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků