Nokia E52 - aktuální fw 091.003 z května 2012

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod FrankNStein 23. 11. 2009 19:41

marek.krogler píše:GPS jako nouzovka mi stačí, co ale potřebuju je výdrž baterie a dobrou klávesnici, také bych potřeboval, aby na základní operace (psaní zpráv a volání) byl telefon rychlý... a hlavně, aby se při takovýhlech operacích nerestartoval, co jsem se tak dočetl, tak se telefon restartuje až při zátěži (instalace, hraní her etc.)
Můžete mi takto telefon doporučit?


Souhlasím, taky v těchto bodech mohu E52 i přes jistou loterii doporučit.... Jinak bych se k ní přece nevrátil. :-)
FrankNStein
Junior

Odeslat příspěvekod marek.krogler 23. 11. 2009 20:33

Děkuju za odpovědi, už jsem pro něj rozhodnutý :-) Mohl byste mi poslat na mail fotky té černé varianty?
marek.krogler
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mart22 23. 11. 2009 21:22

NOKIA E52
Sony Cybershit DSC-HX100
mart22
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tvalusek 23. 11. 2009 21:48

Už jsem to tu psal, ale poprosím znovu - můžete mi dát odkaz na ty černé motivy, jež jsou součástí black edice E52? Při světlém písmu na tmavém podkladu můžu číst menší velikosti fontů než při opačném nastavení, čím větší kontrast, tím lépe. Děkuji.
tvalusek
Junior

Odeslat příspěvekod milans74 23. 11. 2009 22:22

Poradte mi, kde by som na Slovensku ( Trencin a okolie ) mohol kupit tu ciernu verziu, ale so striebornym ramom ? Vdaka
BB Passport
BB Q5 -ex
Nokia E6 - ex
Nokia E52 - ex
milans74
Junior

Odeslat příspěvekod hanni 23. 11. 2009 23:02

V Trencine som videl zatial iba cisto ciernu verziu...
hanni
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kolda55 23. 11. 2009 23:10

E52 je loterie :-) Já to risknu, buď budu zase poučený do konce života a nebo budu spokojen...Chtíč je hrozná věc :-)
kolda55
Junior

Odeslat příspěvekod G SHOCK 23. 11. 2009 23:20

celu ciernu mali od polovicky septembra v oc mlyny nitra,ciernu so striebornym ramom,minuly tyzden v takej mini predajni nokia,pri vtacniku v prievidzi
G SHOCK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod milans74 23. 11. 2009 23:55

to hanni : hej, bol som v Nokia Care v Tn, cena celkom fajn. Vraj mali len 2 az 3 reklamacie na tento mobil.

to G SHOCK : mas s tym obchodom skusenost ?
BB Passport
BB Q5 -ex
Nokia E6 - ex
Nokia E52 - ex
milans74
Junior

Odeslat příspěvekod G SHOCK 24. 11. 2009 00:12

milans74 : nemam,len ked som v pd a mam cas,tak sa pozriem,co tam maju,cena dost velka,okolo 330E,ale neviem teraz presne,ja som ju kupil na internete za 267E,v septembri,sedu,s povodnym firmverom,tisic krat zaklopem na drevo,slape bez problemov.
G SHOCK
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jolinar 24. 11. 2009 00:49

další info po delším používání (mrtvé Nokie opravené v servisu s novým FW).
Slabší vydrž, řekl bych že tak o 20-30% menší což je dost zvláštní a nechápu jak je to možný (žádné bluetooth, wifi nebo tak něco mi neběží) a telefon používám stejně ba ne mín než před opravou...
jolinar
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 11. 2009 00:52

Není to jen tvůj subjektivní dojem? Co by to mohlo zapříčinit? Nic mě nenapadá
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 24. 11. 2009 10:06

mart22 píše:Jaký je rozdíl v stabilitě, rychlosti a ovladatelnosti a rozsahu změn v porovnání nebrandovaný E52, brand tmobile, 02, vodkafone?

Žádný.

mart22 píše:Opravdu tolik záleží na rychlosti paměťovce?

Ne.
mart22 píše:Pořád platí, že fw 22.009 nejde hacknout?

Asi ne, neřeším.
mart22 píše:Kde je odkaz na téma decustomizace?

Decustomizace = přehrání nebrandovaným fw, na tom není nic světoborného.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod luczan 24. 11. 2009 13:42

mam otazocku ktora vypliva z mojho predchadzajuceho prispevku:
ked chcem pridat pod Cielovu lokalitu "Internet" nove miesto pristupu - wifi siet, tak mi ju prida pod lokalitu "Nekategerizovane". Uz ich tu mam 6 a neviem ako po 1. ich vymazat a po 2. wifi siet pridat pod lokalitu Internet.
Z toho vypliva, ze ked chcem ist na internet a nechcem ist cez mobilneho providera (len tento je v lokalite Internet) tak musim mat zadefinovane ze chcem vzdy ziadat z ktorej lokality sa budu brat pristupove body. Len takto si viem urcit ze mozem ist aj cez Wifi.
Snad som to dost zrozumitelne napisal a najde sa niekto s nejakou radou, dik.
luczan
Junior

Odeslat příspěvekod jolinar 24. 11. 2009 13:58

seterwohipikule: Nemyslim si, že by byl fakt jen subjektivní. Proto sem taky uvedl, že mi nic na pozadí neběží a tak...prostě používám telefon stejně...do servisu se mi s ním nechce, zase si ho tam schválně nechaji přes 3 tejdny abych neměl vůbec nic a na Sony Ericsson se mi zase zvykat nechce :X
jolinar
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků