Nokia E52 - aktuální fw 091.003 z května 2012

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod ego42 1. 10. 2009 09:39

A Vodafone v ČR. Ceny jsou příjemné, bez dotace 6 977 Kč, ale třeba s Nabito 700 za 4 777 Kč, to je podle mě prakticky totéž, co kdysi E51. Ale v shopu ještě není, zatím to jen hlásí MM.
ego42
Junior

Odeslat příspěvekod simon01 1. 10. 2009 09:49

zdravím všechny E52kaře :-)

... telefon mám pár dní a přes první porodní bolesti (baterie vybitá přes noc - přikládal jsem to zapnutému wifi a BT - druhý den jsem vše vypnul a ráno opět prázdný zdroj = firmware mám poslední a tak jsem jako poslední pokus před servisem přeformátoval telefon a již je vše v pořádku = nevím kde byla chyba :shock: --- dále mi vadí celkem nelogické nastavení emailu, ale i to jsem zvládl :D ) ....

přešel jsem na E52 z N82 a E52 je jednoznačně lepší telefon (snad kromě fotoaparátu, který stejně moc nepoužívám) - respektive nejlepší telefon co jsem zatím měl možnost od nokie držet v ruce, funkčně i vzhledově ( berte v potaz, že ho používám jako pracovní nástroj = no flame :D )
simon01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod korenisko 1. 10. 2009 10:17

Aj e51 bola v Orange najprv len pre firmy a az potom pre ost.
XPERIA L
korenisko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stepz 1. 10. 2009 11:20

ego42 píše:A Vodafone v ČR. Ceny jsou příjemné, bez dotace 6 977 Kč, ale třeba s Nabito 700 za 4 777 Kč, to je podle mě prakticky totéž, co kdysi E51. Ale v shopu ještě není, zatím to jen hlásí MM.

Kdo vi jakou budou mit barvicku (provedeni)jestli cerny hmm. Ceny prijemny, pujdu do nej az casem, zatim se mi nechce brat novinky nokii a jejich public RC beta build xxx verze :D
stepz
Junior

Odeslat příspěvekod SuSEr 1. 10. 2009 11:39

Predpokladam, ze se tu najde nekdo, kdo si poridi E52 od VDF. Chtel bych za sebe poprosit o otestovani, zda trpi zde zminovanymi neduhy, hlavne se mi jedna o ztraty signalu.
Cowon iAudio 10
Jays j-jays --> Klipsch Image S3 --> Etymotic Research hf2
SuSEr
Junior

Odeslat příspěvekod SWAPE 1. 10. 2009 11:42

stepz píše:Kdo vi jakou budou mit barvicku (provedeni)jestli cerny hmm.Ceny prijemny, pujdu do nej az casem, zatim se mi nechce brat novinky nokii a jejich public RC beta build xxx verze :D

No právě,čekám na černou,ale když vidím co dělá a hlavně nedělá,tak si to ještě hodně rozmyslím.Docela mě zaráží,že výrobce dá na trh takhle nedoladěný founy.Měl jsem zato,že finální výrobek je ten,který si koupím,zapnu,naženu do něj pro mě potřebné věci a používám bez strachu,že mi umře.Určité chyby fw beru,ty se vyladí,ale aby si mobil dělal co chce a ve finále totálně zdechnul,tak,že musí do servisu,tak to ne!
SWAPE
Junior

Odeslat příspěvekod stepz 1. 10. 2009 14:19

ja uz jsem se tomuto "trendu" prestal divit v dnesni uspechane dobe, se vsechno hrne, vyvoj a vse kolem se tak trochu flaka, na ukor ceny a pak kvality. Pracuji v podobnem prumyslu a vim jak to chodi, proto bych si nekoupil nic od elektroniky , az po auto prumysl jako novinku, proste nemoc z povolani :) Koukam ze to je vsude stejny. Takovi ti "blazni" zde v diskuzich co cekali na prvni kusy a obvolavali prodejce, ty ja obdivuji, to jsou 100%tni testeri :)
JInak konkretne nokia je co se tyce jen fw znama, ze to vychytavaji kolikrat nekolik mesicu. Nemel jsem jeste mobil od Nokie,aby nepotreboval novejsi fw :)
K te barve: U E52 dost sazim ze vodafone edice se prave objevi v cerne barve! Muj nazor.

/// smazána citace předchozího příspěvku. Příště bude smazán celý příspěvek. dejvidek
stepz
Junior

Odeslat příspěvekod lojza_ 1. 10. 2009 15:31

Tady bych si dovolil oponovat. Možná mám jen štěstí, ale s mojí E50, kterou jsem měl taky jako jeden z prvních (a koukám, že i jako jeden z posledních :-) ) žádnými takovými neduhy netrpěla. Konstrukce bezchybná i po 3,5letech, problémy se systémem taky žádné. První nutný servisní zásah byl minulý měsíc, kdy stačilo přehrát FW a všechno je zase v pohodě.
No stress, keep smiling.
lojza_
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomti 1. 10. 2009 15:38

Ahoj, taky mám E52 a musím říci, že není špatná. Naštěstí se mi vyhuli problémy s vypínáním... Ale chtěl bych se zeptat jakou kartu byste doporučili... Opravdu je 16GB tak pomalá a nevyplatí se?
Případně je rozdíl v kvalitě mezi kartou od Nokie a Kingstonu?
Ve skutečnosti existuje jen jediná věc, kterou můžeme opravdu řídit. Jestli jsme dobří nebo zlí
Tomti
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 1. 10. 2009 17:25

SuSEr píše:Predpokladam, ze se tu najde nekdo, kdo si poridi E52 od VDF. Chtel bych za sebe poprosit o otestovani, zda trpi zde zminovanymi neduhy, hlavne se mi jedna o ztraty signalu.

U Vodafone budou mít jinak hardwarově sestavenou E52? To asi sotva.....
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zzzapik 1. 10. 2009 19:46

co používáte za přehrávač mp3 ?? přímo ten který je v telefonu nebo nějaký jiný doinstalovaný??
zzzapik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 1. 10. 2009 20:09

Používám LCG Jukebox.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SuSEr 1. 10. 2009 20:19

Dejv: Stava se, ze vyrobce resi i takoveto problemy mezi seriemi, sice zridka, ale stava, i kdyz tady je na to pravda asi brzy.
Cowon iAudio 10
Jays j-jays --> Klipsch Image S3 --> Etymotic Research hf2
SuSEr
Junior

Odeslat příspěvekod Nelly_ 1. 10. 2009 20:41

VF má stejnou jako jsou všude jinde, jen je tam přidaný VF live, to je tak u všech, barva je šedivá, jiná nebude
HTC Desire HD + 8GB microSDHC SanDisk + Bluetooth headset Nokia BH-202 + Vodafone
Nelly_
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 1. 10. 2009 20:42

No vida a máme to přímo od zdroje :-)
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka