Nokia N97 mini - (FAQ v prvom príspevku) - nový fw 30.0.004

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Deleted user 22. 8. 2011 20:25

Ten Google musí někde získat info. Proč ne z našeho fóra? ;-)

Nevím přesně, kdy stihla Nokii mánie elektronických příruček přímo v telefonu místo papírových knížek v krabici. Na N97 je to možná moc brzy...
Deleted user

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 22. 8. 2011 20:37

Majkle, návod na N97 mini tady na fóru má nefunkční odkaz :wink:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 22. 8. 2011 20:45

Já nemluvil o návodu, ale o tom, že lidi se na fóru ptají. Když budou všechno googlit, my to tu můžeme zavřít.
Deleted user

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 22. 8. 2011 20:56

Jo, teď už ti rozumím. Asi jsem si to blbě vyložil.
V tomto občas tkví můj problém.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmm. 22. 8. 2011 21:19

Proč vždy na odborných fórech po položení jednoduchého dotazu místo odpovědí následují zbytečné reakce chytrolínů, kteří si neuvědomují, že položený dotaz má nějaký důvod a že ho nikdo nepíše jen tak ze srandy? Že jsou lidé, kteří mají jiné znalosti a dovednosti a místo pátrání prostě položí dotaz tam, kde by mohli najít odpověd? V jiném případě by opravdu podobná fóra ztatila smysl..
Jsem technicky poměrně zdatný uživatel pc i telefonu, ale prostě zaboha nemůžu přijít na to, jak vymazat konkrétní motivy, která se mi po instalaci objevily v seznamu "motivů" v Nastavení.
Má někdo konkrétní odpověď místo keců o Googlu? Díky. 8-)
Trapák roku - rádoby moderátor a závodník tslany:)
mmmm.
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 22. 8. 2011 21:25

Chytráky je nejlepší ignorovat, přestane je to buď bavit, nebo budou odměněni banem. Již sem to psal, témata se odinstalovávají jako každá jiná aplikace ve Správci Aplikací.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mmmm. 22. 8. 2011 22:22

Ve správci aplikací mám položky Instalované apl., Instal. soubory, Nastav. instalace.
První položka se zamyslí, nic neukáže a vrátí mě zpět. Ve druhé jsou tři hry.
Předpokládám, že problém je v tom, že témata jsou v první položce, kam mě můj telefon odmítá pustit a z toho plyne zdánlivá pitomost mého dotazu, je tak?..
Trapák roku - rádoby moderátor a závodník tslany:)
mmmm.
Junior

Odeslat příspěvekod Deleted user 22. 8. 2011 22:40

Když to pojmeš takhle, tak ano. Položka "Instalované aplikace" je skutečně pro tento účel potřebná.
Deleted user

Odeslat příspěvekod Koblih 23. 8. 2011 07:52

mmmm. píše:Ve správci aplikací mám položky Instalované apl., Instal. soubory, Nastav. instalace.
První položka se zamyslí, nic neukáže a vrátí mě zpět.


Jo od jiste doby pozoruju stejne chovani. Pomuze nahrada programem UninstallKing (prevzato z Kniterova seznamu aplikaci)
N97 mini > Samsung galaxy mini > Samsung galaxy ace 2 > Galaxy S4 mini
Fabia I Combi Elegance 1.4 16V 74kW
Koblih
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mmmm. 30. 8. 2011 18:38

Po downloadu nového softu se mi po připojení a vzápětí odpojení aplikace od internetového připojení přes wifi (typicky například aplikace s pžedpovědí počasí na ploše - šetřím baterii a nemusím sledovat vývoj po minutách) děje, to že připojení zůstnane aktivní, tedy neodpojí se po zvolení modu off-line pro aplikace na ploše. Je to protivné, musím dát volbu odpojit ručně.
Nějaké zkušenosti, případně řešení?..
Trapák roku - rádoby moderátor a závodník tslany:)
mmmm.
Junior

Odeslat příspěvekod lenous 31. 8. 2011 18:07

Ahoj, tak jsem si dnes jela koupit do Mobilplusu Nokii N97 mini garnet ale už jí neměli :-| a ani mít nebudou a v jiným krámku taky. Tak přemýšlím, jestli se podívat ještě jinám a nebo se rozhodnout pro jiný mobil. E7 je pěkná ale ta cena taky
lenous
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod amrtin 31. 8. 2011 19:26

E7 se dá koupit za dobrou cenu v "akcenaelektro.cz".A myslim si(z vlastní zkušenosti),že je to lepší koupě než N97 mini.
amrtin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 1. 9. 2011 19:22

2amrtin: Až moc tu operuješ s daným e-shopem, chtělo by se to mírnit. To že si tam koupil telefon neznamená, že v každém druhém příspěvku nám toto oznámíš. Pokud e-shop nemá zákazníky, lze to udělat i jinak než otravovat ve fórech.....
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod amrtin 1. 9. 2011 19:45

o.k. o<:)
amrtin
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Driver 20. 11. 2011 17:31

Ahoj, jdu se zeptat na radu zkušenějších: N97 Mini mám cca 8 měsíců, maximální spokojenost. Snažím se ho nepřecpávat, momentálně mám paměť telefonu 169,8 MB, E: 7 GB a F: 6 GB...aplikace mi běží pouze počasí jako widget. Veškeré stahování, fotky aj. mám nastavené na F. paměť. A přesto se mi stává, když listuju např. v OVI obchodě, že po 4-5 načtení stránky mi to hlásí plnou paměť. Zrovna tak, když hledám na netu, načte stránku, ale vzápětí ohlásí, že paměť telefonu plná. Kde dělám chybu?
D.Driver
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků