Nokia 6720 Classic

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod jirkausti 17. 10. 2009 14:10

ne nejde to. Asi budeme muset trošku zatlačit na Nokii, aby to změnili v nové verzi softwaru, tak jak to má třeba E52. Tam se to nastavuje nezávisle. ;-)
jirkausti
Junior

Odeslat příspěvekod radek.novak 17. 10. 2009 19:16

jirkausti> Mohu se zeptat, kde si 6720 kupoval? Jsem z Teplic a rád bych si ho někde osahal :)
radek.novak
Junior

Odeslat příspěvekod ivan55 17. 10. 2009 19:17

Tak dneska jsem si ho koupil a jsem ve fázi seznamování...Je to můj první tel se symbian.
Jen mi prosím někdo pisněte jak deaktivovat režim úspory,nějak to nemůžu najít. Díky P.
ivan55
Junior

Odeslat příspěvekod jirkausti 17. 10. 2009 21:11

radek.novak> Kupoval jsem ji tady v Ústí (ale je to nad Orlicí. viz. avatar )
Takže to bys měl asi docela z ruky... :-) Ale klidně přijeď.
ivan55> záleží, který režim myslíš. Jestli režim úspory energie displeje, tak tam jde nastavit prodleva. Ale pokud myslíš to, že při vybité baterii to nuceně sníží jas displeje a rychleji zhasíná, tak to zřejmě vypnout nejde.
Ale mě to naopak vyhovuje. Aspoň vím, že za pár hodin telefon zdechne :-D
Lepší tmavší displej, než vypnutý mobil.
jirkausti
Junior

Odeslat příspěvekod mimous 17. 10. 2009 21:46

Dost mě tento telefon zajímá, protože je poměrně levný a vypadá dobře.
Chci se zeptat jak hrajou ty repráky (podle fotek stereo).
Hry tam jdou kromě n-gage i normální v JAR? (playman summer games 3, bulánci přes BT?)
Jdou přehrávat filmy na šířku displeje?
Tom
Občas se možná blbě ptám, ale jsem prostě takový.
Rád se snažím pomáhat, radit a stojím si za svým názorem, když si jsem jistý, že mám pravdu.
..............
Xbox One X
mimous
Junior

Odeslat příspěvekod krtek7 17. 10. 2009 21:49

O reprácích sice nevím, ale hry tam jdou samozřejmě i v .jar ;-) A vzhledem k tomu, že je Nokia 6720 Classic Symbianový telefon, tak filmy na šířku můžeš přehrávat v RealPlayeru ;-)
Nokia N96 + telefony na testování
Acer Aspire 5542
Já myslím, že mají všichni pravdu, kromě mě, takže zapomeňte, že jsem něco řekl.
krtek7
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jirkausti 17. 10. 2009 21:53

- Java - ano. Hry sice na mobilu nehraju, ale java aplikace tam normálně fungují. (Momentálně tam zkouším navigaci Trekbuddy a maká v pohodě)

- Filmy na šířku - ano

- repráky hrajou celkem slušně, ale netroufnu si srovnávat. Moc mobilů se stereo reproduktory jsem v ruce neměl a navíc by to chtělo na všech slyšet stejnou skladbu, aby bylo srovnání aspoň trošku objektivní
jirkausti
Junior

Odeslat příspěvekod ivan55 17. 10. 2009 21:59

Mě se zdá,že mi při hovoru trochu rezonuje reproduktorek(sluchátko):-/ dělá vám to taky?

mimous:repráky hrají fakt pěkně.
ivan55
Junior

Odeslat příspěvekod x---x---x 18. 10. 2009 09:25

Stereo reproduktory jsou dle mého názoru jen marketingový táhák. Když si pustím hudbu v místnosti cca 7x5 m ( na nejvyšší hlasitost přes repráčky ) a srovnávám 6720 a SE K750i ( ten stereoreproduktory nemá ), neslyším v tom žádný rozdíl. Srovnávali jsme i Nokii 5800, a přišlo nám, že to všechno hraje podobně.
x---x---x
Junior

Odeslat příspěvekod ivan55 18. 10. 2009 10:41

Mám dotaz:pokud budu reklamovat telefon, který jsem koupil v sobotu hned v pondělí, mám nárok na nový kus, nebo mi ho pošlou do opravy,a já budu čekat těch 30dní,co mají na opravu za zákona?
ivan55
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 18. 10. 2009 10:52

ivan55: Přečtěte si občanský zákoník, který problematiku reklamací řeší. Zde na fóru se to řešilo v desítkách případů, na netu v tisících. Stačí používat funkci hledat. Velmi stručně. Pokud si telefonu kupoval na dálku - přes internet, přes telefon - tak máš nárok do 14 dnů od koupě zboží vrátit a můžeš si vzít peníze / jiný mobil, atd. Pokud si ho kupoval v kamenném obchodě, tak při vyskytnutí vady do 6 měsíců máš nárok uplatnit tzv. rozpor z kupní smlouvou a žádát nový kus, nikoliv opravdu. V tomto případě je nutné, aby telefon byl zaslán do servisu.
Pokud má obchod nějakou nadstandardní službu (vrácení do 30 dnů a podobně), tak je nutné splnit jeho podmínky, které si stanoví.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod keruvaj 18. 10. 2009 11:11

Ahoj, já mám 6720 asi týden a zatím jsem z něj jelen. Měl jsem 6233, jednoduché ovládání apod. Asi už jsem moc starý... Např. nejsem schopný nastavit různá vyzvánění pro různé lidi - když vyberu kontakt tak mi to stále nabízí jen vyzvánění od Nokie a nebo si můžu stáhnout přes net. Ale já mám na SD kartě spoustu hudby, ale tu nemohu použít. Pomůžete mi někdo? Díky
keruvaj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jirkausti 18. 10. 2009 13:40

najeď si v tel. seznamu na požadovaný kontakt, otevři ho, dej Volby > Vyzváněcí tón a objeví se ti seznam všeho co máš na kartě i v telefonu. To co je na kartě, má vpravo od názvu ikonku karty. Stačí si vybrat ;-)
Jirka
jirkausti
Junior

Odeslat příspěvekod ivan55 18. 10. 2009 14:21

dejvidek:děkuji,ivan
ivan55
Junior

Odeslat příspěvekod radek.novak 18. 10. 2009 16:24

co se zapatlání týče - je ten šedý stejný jako ten hnědý? Na hnědém je totiž vidět opravdu všechno :-l
radek.novak
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka