Nokia E72 - nový firmware 081.003 (listopad 2011)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod blahodej 9. 8. 2011 20:09

Na všechny obdobné drobné neduhy doporučuji nainstalovat aplikaci PlanTask Express a nastavit automatický každodenní restart telefonu. Sám to tak mám nastavené na 2:00 hod v noci a od doby aktivace mě snad nepotkal žádný problém v podobě zámrzu, samovolného restartu, nefunkčnosti nějaké funkce či aplikace, atd...., která většinou nastala v nejméně vhodný okamžik. V podstatě je to elegantní řešení pro toho, kdo telefon nevypíná na noc.
blahodej
Junior

Odeslat příspěvekod b.friedrich 11. 8. 2011 14:12

Zdravim, mám problém, že mi telefon nechce instalovat aplikace s koncovkou .sisx. Napiše mi to, že soubor není podporován. A u aplikací s koncovkou .jad mi to napíše chybový kod 300.
Nevím někdo co s tím?
Díky
b.friedrich
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 11. 8. 2011 17:42

Vypnutie a zapnutie mobilu nepomaha? skus instalovat bez pamatovej karty, alebo nieco najprv odinstalovat.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nokiacelebrita 27. 8. 2011 20:07

Po přehrání firmware začal zlobit email. Kontrola a stažení pošty v 30 minutových intervalech normálně proběhne, ovšem pouze na pozadí.
Nedá to vědět ani zvukem, ani blikáním diody ani ikonou na displeji...
Nesetkal se s tímto problémem někdo? Nevíte co s tím?
Nokiacelebrita
Junior

Odeslat příspěvekod jartop 30. 8. 2011 23:39

Zdravím. Mám 2 dotazy....
1. při prohlížení odkazů na FB kliknu na youtube odkaz. V prohlížeči se mi otevře okno Youtube, ale klip se nepodaří spustit (čas klipu ukazuje 0:00). Tento problém pozoruji cca 14 dní. Nevíte, kde mohl vzniknout problém? Předtím bez problémů fungovalo!
2. kde lze zjistit, jaké mám obsazení paměti, popř. jak ji pročistit?
Díky J.
jartop
Junior

Odeslat příspěvekod Dave_1984 31. 8. 2011 16:30

1. zkus vymazat kompletně historii (cookies, vyrovnávací paměť...)

2. pokud myslíš paměť telefonu, tak nejjednodušší je Menu-volby-detaily paměťi-paměť telefonu. Pokud RAM, tak třeba Handy Taskman.
Dave_1984
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jartop 31. 8. 2011 20:41

ad 1 - to jsem již zkoušel. Dřív to stačilo, teď to prostě nezabírá...
Jinak díky J.
jartop
Junior

Odeslat příspěvekod Dave_1984 31. 8. 2011 22:01

A aplikace Youtube jako takova funguje? Z vyroby je v mobilu nainstalovana..
Dave_1984
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jartop 1. 9. 2011 10:13

Ano, ta funguje...
jartop
Junior

Odeslat příspěvekod Josef Simon 2. 9. 2011 09:39

Vím, že to tu bylo mockrát, ale až teď jsem dostal mít potřebu řešit nějakou aplikaci na prohlížení fotografií. Jsem nespokojen s tou co je v telefonu, hlavně proto, že když si vytvořím složky, tak to je stejně v telefonu jako jeden velký guláš pohromadě. Rád bych,když vytvořím složky s fotkama, tak aby to taky tak prohlížeč nabízel.

Co máte vyzkoušeno?
Canon EOS 500D, Canon 18-55 IS, Canon 50mm f/1.8II, Canon 17-55 f/2.8 IS USM, Canon 70-300 IS USM, UV Hoya HD 77mm, Hoya PL-Cirkular HD 58mm
Josef Simon
Junior

Odeslat příspěvekod Ovojt 2. 9. 2011 09:49

Zcela souhlasim, ten gulas "vsechno dohromady" je fakt hroznej...
Ovojt
Junior

Odeslat příspěvekod blahodej 2. 9. 2011 21:07

Josef Simon: PhotoBook od LCG
blahodej
Junior

Odeslat příspěvekod Dave_1984 3. 9. 2011 08:31

jartop píše:Ano, ta funguje...

jeste me napada, jestli se ti nehadaji datove profily. Me to delalo v mejlu, tel. se zkousel pripojit na wifi 30 km vzdalenou a mejl tak prakticky zamrzl...pomohlo zmenit prioritu v menu-ovl. panel-nastaveni-pripojeni-cile-internet. Vychozi pripojeni nastav na prioritu 1 a zkus to. A jeste muzes restartovat pro jistotu mobil.
Dave_1984
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JanHavlicek 3. 9. 2011 09:39

Zdravím, mám dotaz

Mám ještě Nokii E71 a byl jsem na ní zvyklý psát i poslepu a poměrně rychle. Koupil jsem si před pár dny E72 z druhé ruky a když chci psát obdobným stylem, stává se mi, že klávesnice písmena vynechává, jakoby nestíhal. A přijde mi, že jsou to pořád ta stejná, třeba klávesa H nebo obecně klávesy víc ve středu.

Je to u E72 obecné, nebo je to na reklamaci?

Díky
JanHavlicek
Junior

Odeslat příspěvekod jartop 3. 9. 2011 11:25

Dave_1984 píše:
jartop píše:Ano, ta funguje...

jeste me napada, jestli se ti nehadaji datove profily. Me to delalo v mejlu, tel. se zkousel pripojit na wifi 30 km vzdalenou a mejl tak prakticky zamrzl...pomohlo zmenit prioritu v menu-ovl. panel-nastaveni-pripojeni-cile-internet. Vychozi pripojeni nastav na prioritu 1 a zkus to. A jeste muzes restartovat pro jistotu mobil.

Priorita 1 - domácí wifi, 2 - O2internet... Do tohoto jsem ani předtím nezasahoval (pomohlo jen vymazání cookies). Teď však nepomohlo.
Nejede to ani přes wifi, ani přes 02.
Když se mi z FB otevře nové okno youtube, lze pod klipem přepnout na "přepnout na běžný přehrávač videa". Tam se klip rozjede. Potom mám zase možnost "přepnout na přehrávač videa ve formátu Flash (verze beta). Tak jestli není problém v té beta verzi?
jartop
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka