Reklamace 5800

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod thefany 3. 6. 2009 08:43

Koupil jsem si N5800 jako mezi prvními a měl jsem problém s krytem. V pravém horním rohu u tlačítka ON-OFF je mezera a prosvítá displej. Na fóru jsem si přečetl, že je to celkem častá závada a jde to v pohodě vyreklamovat. Tak jsem zašel do obchodu, kde jsem ten mobil koupil a zeptal jsem se na to. Tam mně bylo řečeno, že o tom zatím nic neví a prý se s tím nedá nic dělat, což jsem nechápal, ale nevadí. Telefon jsem si zanesl do autorizovaného servisu, kde mně reklamaci přijali s tím, že se vymění pouze rámeček kolem displeje. Rámeček vyměněn, v pravém horním rohu mezera a ještě k tomu rámeček modrý (telefon black)...tak jsem čekal na černý. Došel černý, ale pořád stejné. Tak znovu reklamace, malinko lepši, ale pořád mezera a prosvítá displej :grr: . V záručním listu mám 2x stejnou opravu a pořád to není opravené. Chtěl by jsem vědět, jestli můžu zajít k prodejci s tím, že jsem byl 2x se stejnou opravou v autorizovaném servisu a závada se nepodařila odstranit a chci odstoupit od smlouvy nebo musím potřetí reklamovat v autorizovaném servisu a až poté k prodejci?
thefany
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jannnn 3. 6. 2009 08:48

k prodejci a již při podávání reklmace říct, že v případě uznání závady požaduješ vrácení peněz.
jannnn
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod w.a.n.d.y 26. 4. 2010 10:52

Dobry den mam takovy problem mam mobil jeste par mesicu v zaruce a uz po 3 jsem ho dala reklamovat se stejnou vadou a s tim ze pozaduji vraceni penez.Po par dnech mi volali z prodejny ze firma to neuznala jako 3 stejnou opravu.Tak mobil poslou normalne do servisu na spraveni a pote mi ho vrati,tak jsem chtela poprosit o radu co mam delat.Porad mi to vrta hlavou hlavne vecer kdyz jdu spat,tak pak jsem nevyspana :-) dekuji
w.a.n.d.y
Kolemjdoucí