Nokia 5530 XpressMusic - (fw. 32.0.007 listopad 2010)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod gulda... 18. 3. 2010 23:15

Díky dejve, na jak je to tak dlouho? =D
gulda...
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 19. 3. 2010 00:04

Změna PC 2 minuty.
Instalace přes Phoenix trochu déle.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jasomnepil 19. 3. 2010 01:29

neviete dakto ako sa da dosiahnut aby v profile boli aktivne vibracie ale aby mobil nevibroval pri budiku?
jasomnepil
Junior

Odeslat příspěvekod holec 19. 3. 2010 06:42

Já vím že tady pořád otravuju s tím Oskárkem,ale přece ještě jedna otázka...Jak udělám aby mě to odeslalo SMS..dám odeslat a mám tam pořád navazuje spojení... >:-(
Nokia 3210 --> Siemens CX70 --> Nokia 5530XM --> Nokia 700
holec
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod david.dda 19. 3. 2010 13:16

holec: Ta hlaska - navuzuji spojeni - trva klidne i 20 sekund, pak by ale mela zmizet. - Nezakazoval jsi si nekdy v tel. pripojeni site na GPRS web? Web Ti jinak funguje?

Pouzivate nekdo tu Nokiackou Navigaci? Da se tam zadat adresa primo na cislo baraku? Zkousel jsem to, ale neslo mi to. Ani nevim v jakym formatu bych mel adresy psat, vetsinou mi to nic nenaslo. Zadaval jsem: NAZEV MESTA, NAZEV ULICE CISLO BARAKU (napr: Ceske Budejovice, U tri lvu 3a) a nikdy nic..


Dale - zkousel nekdo nejaky program na uvolnovani RAM pameti? Napr. MemoryUp Pro? Ma to nejaky vyznam?
david.dda
Junior

Odeslat příspěvekod inzaghi 19. 3. 2010 14:52

jasomnepil: vypnout vibrace u nokiackyho budiku nelze, ja pouzivam na budik Handy Alarm Pro a tam se da vypnout i kdyz mas profil s vibracema...

david.dda: tyhle systemovy vycistovaci uvolnovaci programy jsou nanic, je to jen lakadlo aby si to lidi kupovali, ja mam posledni dobou mobil taky dost pomalej, nekdy cekam fakt dlouho nez se otoci displej, mam historickej firmware 10, a to mam volnych ram 45MB
SAMSUNG Google NEXUS S I9023, Android 2.3.6
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 911 19. 3. 2010 15:18

david - no ja ty mapy se softwarem pouzivam zatim bez GPS, jen na najiti ulice a jde tam zadat i cislo, pekne zvlast a vetsinou ho najde...

hm, ja mam volne pameti 30MB :hm stejne to teda v blizke dobe resetnu, sem tam zkousel mraky programu, tak tam mozna bude nejaky bordel jeste...ale nejak pomale se mi to nezda. FW20

jinak potvrzuji, ze ty cistice ram sou asi naprd. to cisti, napise uvolneno 21MB, succes a podobne kraviny a pak tam je stejne mnozstvi, jako na zacatku.
Never a frown with golden brown
911
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jasomnepil 19. 3. 2010 16:04

dik inzaghi skusim sa na to pozriet... este by ma zaujimalo ci ma zmysel kupovat micro sdhc kartu class 6... ze ci telefon zvladne kopirovat v usb mass storage rezime aj touto rychlostou... myslim ze nema zmysel doplacat za class 6 ak bottleneckom bude rychlost telefonu :)
jasomnepil
Junior

Odeslat příspěvekod david.dda 19. 3. 2010 16:12

no, musim rict, ze to zadavani adres u nokiacky navigace stoji fakt za prd. meli tam bejt nejaky kolonky s popiskem mesto, ulice, č.p. a tak... takhle je to takovej bordel. Na co jsem prisel je, ze je tam zadano hodne bodu zajmu a instituci, staci napsat jmeno banky, nebo neceho, co potrebujete a najde to nejblizsi z okoli.
david.dda
Junior

Odeslat příspěvekod inzaghi 19. 3. 2010 16:26

jasomnepil: class 6 mam a hodi se to kdyz kartu vyndas a das do ctecky, jinak pri praci s mobilem to nepoznas
SAMSUNG Google NEXUS S I9023, Android 2.3.6
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jasomnepil 19. 3. 2010 17:21

nemyslel som pri praci s mobilom (napr nacitanie aplikacii...) ale napr pri pripojeni mobilu ku kompu cez usb mass storage :) mohol by si plz napisat akou rychlostou ti kopiruje napr mp3 a akou nejake vacsie subory (napr videa)?
jasomnepil
Junior

Odeslat příspěvekod 911 19. 3. 2010 19:17

david.dda píše:no, musim rict, ze to zadavani adres u nokiacky navigace stoji fakt za prd. meli tam bejt nejaky kolonky s popiskem mesto, ulice, č.p. a tak... takhle je to takovej bordel.


???
ja dam hledat > adresy > a je tam kolonka na zemi, mesto, ulici, cislo popisne...
Never a frown with golden brown
911
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod david.dda 19. 3. 2010 19:39

junior: Ja kdyz kliknu na zaklidni obrazovce na "autem" pak "nastavit cil" a "hledat" tak mi naskoci jen nahore okynko s lupou, kdyz do toho okynka kliknu, tak se mi zobrazi stejny okno jako pri psani SMS, muzu tam napsat cokoliv.. Pouzivas Nokia Maps? Neni to spis u jiny navigace?
david.dda
Junior

Odeslat příspěvekod sanky 20. 3. 2010 10:56

Zdravim. Mam zopat dotazov a ospravedlnujem sa, ak to tu uz niekde je riesene, ale citat 160 stran teraz nemozem. Chcem si kupit 5530, ale odradza ma blokovanie na T mobile. Nema niekto skusenosti s odblokovaciou SIM? Spojazdnil by som tak tuto nokiu? Pripadne ak si dam v servise odblokovat a neskor budem chciet aktualizovat firmware, tak sa automaticky znova zablokuje? Dakujem
sanky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 911 20. 3. 2010 11:19

david.dda píše:junior: Ja kdyz kliknu na zaklidni obrazovce na "autem" pak "nastavit cil" a "hledat" tak mi naskoci jen nahore okynko s lupou, kdyz do toho okynka kliknu, tak se mi zobrazi stejny okno jako pri psani SMS, muzu tam napsat cokoliv.. Pouzivas Nokia Maps? Neni to spis u jiny navigace?

nj, uz to vidim. jak ses v navigaci, tak uz se to ukazuje, jako psani sms. ale kdyz sem jen v mapach, tak to jde. hledat > adresy > a je to pekne rozdelene.

sanky - blokla sim? to se jeste dela??
Never a frown with golden brown
911
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků