áme vítěze soutěže Potato Photographer of the Year', 'reklama15_webu_cz7' => '
Sony WH-1000XM4: uniklé video prozrazuje všechny hlavní vlastnosti nových sluchátek
Sony WH-1000XM4: uniklé video prozrazuje všechny hlavní vlastnosti nových sluchátek
Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic: levná zcela bezdrátová konkurence pro Apple
Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic: levná zcela bezdrátová konkurence pro Apple
Philips Performance Series: nová řada 4K HDR LCD TV s Ambilightem a Android TV jde do prodeje
Philips Performance Series: nová řada 4K HDR LCD TV s Ambilightem a Android TV jde do prodeje
Falcon Acoustics BBC LS3/5a: regálové Hi-Fi reprobedny přímo z Anglie [test]
Falcon Acoustics BBC LS3/5a: regálové Hi-Fi reprobedny přímo z Anglie [test]
Proxima: astronautka Eva Green hledá rovnováhu mezi rolí matky a uskutečněním jejích profesních snů [recenze filmu]
Proxima: astronautka Eva Green hledá rovnováhu mezi rolí matky a uskutečněním jejích profesních snů [recenze filmu]
', 'reklama15_webu_cz6' => '
Fall Guys je vtipným pokusem o párty odnož žánru battle royale
Fall Guys je vtipným pokusem o párty odnož žánru battle royale
Majitelé PS Plus dostanou v Marvel\'s Avengers řadu dárečků a bonusů
Majitelé PS Plus dostanou v Marvel\'s Avengers řadu dárečků a bonusů
Baldur\'s Gate 3 nestíhá srpen, více informací už za dva týdny
Baldur\'s Gate 3 nestíhá srpen, více informací už za dva týdny
Pacer je sci-fi závodní titul, který se inspiroval kultovním WipEoutem
Pacer je sci-fi závodní titul, který se inspiroval kultovním WipEoutem
Paper Mario: The Origami King - odpůrci budou poskládáni | Recenze
Paper Mario: The Origami King - odpůrci budou poskládáni | Recenze
', 'reklama15_webu_cz2' => '
Notebook Lenovo IdeaPad 5 s Ryzenem 5: 16 GB paměti a výkon za příjemnou cenu
Notebook Lenovo IdeaPad 5 s Ryzenem 5: 16 GB paměti a výkon za příjemnou cenu
Instagram spouští Reels. Snaží se naplno konkurovat TikToku
Instagram spouští Reels. Snaží se naplno konkurovat TikToku
Apple aktualizoval iMac a iMac Pro. Mají nové procesory, SSD a další hardwarová vylepšení
Apple aktualizoval iMac a iMac Pro. Mají nové procesory, SSD a další hardwarová vylepšení
Dusičnan amonný: Co byste měli vědět o chemické sloučenině, která vybuchla v Bejrútu?
Dusičnan amonný: Co byste měli vědět o chemické sloučenině, která vybuchla v Bejrútu?
Správce úloh jako přehrávač videa nebo displej pro hru Doom? Stačí mít hodně jader a chytrý program
Správce úloh jako přehrávač videa nebo displej pro hru Doom? Stačí mít hodně jader a chytrý program
', 'reklama15_webu_cz8' => '
Chcete změnit dodavatele energií? Pozor na pokuty
Chcete změnit dodavatele energií? Pozor na pokuty
Neplatiči v bytových domech? Problém pro všechny
Neplatiči v bytových domech? Problém pro všechny
Volatilita finančních trhů není strašák, ale příležitost
Volatilita finančních trhů není strašák, ale příležitost
Cena zlata poprvé překonala hranici 2000 dolarů za troyskou unci
Cena zlata poprvé překonala hranici 2000 dolarů za troyskou unci
Výkup nemovitosti by měl být jen krajním řešením
Výkup nemovitosti by měl být jen krajním řešením
', 'reklama15_webu_cz3' => '
Samsung Galaxy Note20 Ultra je přehlídka moderních technologií, s Note20 ušetříte
Samsung Galaxy Note20 Ultra je přehlídka moderních technologií, s Note20 ušetříte
Galaxy Watch 3: Nové funkce pro každého, titan pro fajnšmekry
Galaxy Watch 3: Nové funkce pro každého, titan pro fajnšmekry
Nacpěte si fazole do uší. Galaxy Buds Live jsou netradiční sluchátka s potlačením okolního hluku
Nacpěte si fazole do uší. Galaxy Buds Live jsou netradiční sluchátka s potlačením okolního hluku
Špičkové tablety Galaxy Tab S7 lákají na triky, které obyčejný notebook neumí
Špičkové tablety Galaxy Tab S7 lákají na triky, které obyčejný notebook neumí
Samsung má velký den. Tiskovku sledujte zde, výčet novinek máme už teď
Samsung má velký den. Tiskovku sledujte zde, výčet novinek máme už teď
', ); $this->var_expires = array ( 'config' => 1628172026, 'reklama15_webu_cz4' => 1596639626, 'reklama15_webu_cz5' => 1596639627, 'reklama15_webu_cz7' => 1596639629, 'reklama15_webu_cz6' => 1596639632, 'reklama15_webu_cz2' => 1596639636, 'reklama15_webu_cz8' => 1596639640, 'reklama15_webu_cz3' => 1596639642, ) ?> Nokia 5530 XpressMusic - (fw. 32.0.007 listopad 2010) - MobilMania.cz

Nokia 5530 XpressMusic - (fw. 32.0.007 listopad 2010)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod quiksilver66 11. 3. 2010 01:08

prosim vas nevite nekdo kde je problem kdyz mi z niceho nic nejde zapnout mobil? normalne jsem ho sam vypnul a kdyz jsem ho chtel zapnout tak se zobrazi jen bila uvodni obrazovka s logem Nokia..asi nebude jina moznnost nez reklamace co?
quiksilver66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Louis.scorn 11. 3. 2010 01:43

zkus vyndat baterku, simkartu, nechat ho na hoďku takhle, pak to tam všechno nastrkat a zapnout. jestli nepude, tak hard reset.
možná že se opakuju,možná že se opakuju,možná že se opakuju
Louis.scorn
Junior

Odeslat příspěvekod quiksilver66 11. 3. 2010 02:24

jo zkusim to diky:)a jeste malej dotaz jak udelat hard reset na 5530?
quiksilver66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 11. 3. 2010 07:11

K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod david.dda 11. 3. 2010 13:49

quiksilver66: vyndej pametovou kartu, pak by Ti to melo jit zapnou, pak ji tam zase muzes vratit - vyndas ji ze strany tak, ze na ni macknes smerem dovnitr a ona vyjede ven.
david.dda
Junior

Odeslat příspěvekod jou.la 11. 3. 2010 16:51

To isté robí aj mne... keď ho chcem reštartnúť alebo sa vypne a chcem ho zapnúť, musí pamäťová karta von... Ešte sa mi stalo, že v správcovi aplikácií mi neukazovalo inštalované aplikácie... jednoducho sa to vyplo späť do správcu aplikácií... pomohlo len vymazať pár programov cez usporiadanie v menu...
Siemens A55 > LG KU250 > N5530 fw 31.0.005
jou.la
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod quiksilver66 11. 3. 2010 17:17

to kniter: dik za odkaz ale trojhmat na 5530 nejde ma senzorove klavesy..nebudu to tu rozebirat nasel jsem to nekde ze to proste nejde a je pro to nejaka jina kombinace(neznama)ale diky
to david.dda: jak se vyndava simkarta vim..
to jou.la: problem byl opravdu kvuli pametove karte zkusil jsem ji vyjmout a hned telefon nabehnul..mam na ni sice jeste asi 200 MB volno ale zrejme je to na ten telefon moc a nestiha to pri tom je to jen 4GB..a 8GB karta mi funguje v pohode ale nemam na ni nainstalovane zadne aplikace pouze filmy a je na ni zhruba 800MB volno..takze problem je asi v poctu instalovanych aplikacich..
quiksilver66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod david.dda 11. 3. 2010 17:53

quiksilver66: to jsem rad, ze vis, jak se vyndava simkarta :) btw. ten navod na vyndani pametove karty jsem psal proto, protoze i kdyz vim, ze se musi zamacknou, tak jsem ji zkousel asi pet minut vytahnout ven :) pak me to napadlo, ze to nejde. Me ten telefon taky takhle kravnul, a to jsem na 4 GB karte mal obsazino tak 0,5 GB, takze to blbne spis kvuli nejakym nainstalovanym programum.
david.dda
Junior

Odeslat příspěvekod quiksilver66 11. 3. 2010 18:02

Jo urcite to bude kvuli tem programum protoze jsem jich tam mel pomerne dost a telefon byl neskutecne linej..ted kdyz tam mam pateovku bez aplikaci tak je telefon hned sviznejsi:)
quiksilver66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 911 12. 3. 2010 11:06

chtel bych se jen zeptat...
nedari se mi nainstalovat python. zkousel sem odkazy od Kniter, nainstaloval python 2.0 i ty dalsi verze pro 9.1 - 9.4 a bud to napsalo, ze je nutna aktualizace pres net, ale to se nic nedelo anebo to nereagovalo, resp. programy shake me a sensor se nerozjeli s zadnou verzi. tak asi delam neco spatne :hm

a office...nahral jsem nekolik verzi, premium i nejaky obyc a stejne to porad pise - nahrajte zakldani balik. chyba.

poradi nekdo ? dekuji
Never a frown with golden brown
911
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 12. 3. 2010 11:12

Reset telefonu, resp. přehraj firmware, poté ti to nabídne aktualizaci automaticky, Python je nejlepší instalovat a tahat přímo v telefonu.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 911 12. 3. 2010 11:41

pockat, to reset bylo na me? mam prehravat fimrware a tudiz se mi vse smaze jen kvuli pythonu ?
911
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 12. 3. 2010 11:55

Je problém si telefon za 2minuty zazálohovat? Pokud pro tebe ano, tak to nedělej.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod 911 12. 3. 2010 12:16

tak zazalohovat, pomoci zalohy ve spravci souboru hadam, asi ne, ale pak tam tahat zas vsechny programy a nahravat neni na dve minuty
911
Junior

Odeslat příspěvekod jasomnepil 13. 3. 2010 11:47

chystam sa kupit tento telefon, preto by ma zaujimalo ci hack funguje aj na najnovsom firmwari (ci mozem bez obav updatovat) dik :)
jasomnepil
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka