Nokia 5530 XpressMusic - (fw. 32.0.007 listopad 2010)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kniter 12. 1. 2010 19:50

Pokial ide o narodeniny, do smartu sa da doinstalovat napr Best Birthday s ktoreho ide priamo volat narodeninovym kontaktom zelenym tlacidlom.
http://nokia-5800-software.smartphonewa ... rthday.php
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamik99 12. 1. 2010 21:44

Kniter: díky za ochotu.
kamik99
Junior

Odeslat příspěvekod david.dda 13. 1. 2010 00:50

Ahoj, chci si koupit na display nokie 5530 invisible shield, mate s tim nekdo zkusenosti, jak display po nainstalovani folie funguje? Neni dotekova vrstva mene citliva? nebo mohl by mi popripade nekdo doporucit nejaky tenky obal na telefon, ze bych si ho poridil misto te folie na display.
david.dda
Junior

Odeslat příspěvekod inzaghi 13. 1. 2010 01:23

ja mam zkusenosti s tou folii jaka byla na displeji pri koupi telefonu, ty jsi ji tam nemel? jestli jo tak si musel videt ze s folii je citlivost tak o 40% horsi nez bez ni...displej se jentak neposkrabe, nosim ho v kapse a zachazim s nim jako v rukavickach:) jako obal jedine tu sprcku, nekdo sem daval fotku, a vypadalo to otresne... :shock:
SAMSUNG Google NEXUS S I9023, Android 2.3.6
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 13. 1. 2010 01:41

Fólii už mám druhou a cca po dvou dnech jsou na ní škrábance. Je to má první dotykovka, kromě různých kapesních počíačů, ale asi tu invysybl šíld zkusím, nebo folii oddělat ůplně, mám dojem, že můj stylus hodně škrábe
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod re3scape 13. 1. 2010 07:44

Nevíte jak odstranit složku která se mi vytvořila přímo v menu, je to konkrétně "Handy" zůstala tam po nějaké jejich aplikaci a teď tam překáží a zbytečne se v menu nabízí scrollování. Přes "volby"tam nikde odstranit nevidím..
re3scape
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Q.o.o 13. 1. 2010 13:02

Dej 'volby' - 'organizovat', ťukni na položku 'Handy' a potom 'volby' - 'odstranit'. A 'hotovo'.
Upozornění: Složka na smazání musí být prázdná.
Q.o.o
Junior

Odeslat příspěvekod re3scape 13. 1. 2010 14:26

Q.o.o :jo tak tohle me netrklo.) diky
re3scape
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JoKa.. 13. 1. 2010 15:28

david.dda: ja ten invisible shield mam a jsem spokojeny. Na dotyk to reaguje taky dobře i když nevim jak telefon reagoval bez folie( tu prvni sem sundal až při instalaci invisible) tak se mi zda že telefon je citlivější než z tou folí od vyroby. A když úspěšně zvládneš nanášení i bočních stran je to v pohodě.
JoKa..
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bertold8 13. 1. 2010 22:40

Zdravim, planuju si tenhle telefon poridit a mel bych malej dotaz. Jde nejak pouzit pohybove cidlo k ovladani telefonu? Napr zatresenim pauznout prehravac, nebo nejak ovladat hovory a podobne? Diky za odpovedi
nikon d750, 28-105/3.5-4.5, 70-300VR, 50/1.8, 85/1.8, 24/2.8, blesky
Audinst MX1 + Shure 940 || Sansa Zip + ZS5
bertold8
Junior

Odeslat příspěvekod david.dda 14. 1. 2010 00:05

bertold8: zadna z tovarnich aplikaci pohyb. cidlo nevyuziva. Ale muzes si doinstalovat nejaky aplikace, ktere to umi. Treba tu nekdo naky ma odzkouseny?
david.dda
Junior

Odeslat příspěvekod kamik99 14. 1. 2010 08:12

bertold8: Na SMS je ShakeSMS
kamik99
Junior

Odeslat příspěvekod numeros77 14. 1. 2010 15:02

Zdravim mam taky problem ze som si nahral na pamat telefonu quickoffice a nejde mi ho odinstalovat, ako by ste mi mohli poradit??? chcem ho vyhodit pretoze pyta licenciu a nic nechce otvorit cize je nepotrebny...za rady dakujem...
numeros77
Junior

Odeslat příspěvekod zemik379 14. 1. 2010 16:32

mám problem se sluchatky když je zapojim do telefonu a zapnu přehravač tak me hrajou sluchatka tak na 50% a když podržím příjem hovoru tak hrajou na 100% jak mám nastavit aby hraly furt na 100%
zemik379
Junior

Odeslat příspěvekod inzaghi 14. 1. 2010 18:09

to je blbost, i kdyz das hlasitost v prehravaci na maximum tak hrajou potichu? mas je tam uplne zastrcene? jaky mas sluchatka?

Quickoffice si tam predpokladam instaloval s hackem, takze se tam neco zapsalo do registru a nainstaloval si jeste dalsi podruzne aplikace, musis odstranit ty aplikace abys mohl odstranit quickoffice, dej si protokol instalaci a tam vymaz co se instalovalo zaroven s quickoffice, jinak ja to mel hlavne na pdf, a je to nanic, je to pomaly
SAMSUNG Google NEXUS S I9023, Android 2.3.6
inzaghi
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků