Nokia 5530 XpressMusic - (fw. 32.0.007 listopad 2010)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod kamik99 5. 1. 2010 19:46

Hmm, nedávno jsem si stáhnul taky tyto Nokiácký mapy, ale v offline režimu nejde mapu prohlížet. Při větším oddálení (celá Evropa) to jde, ale jakmile přiblížím, tak vidím, jen zelený podklad :-( Jde to nějak offline rozchodit?
kamik99
Junior

Odeslat příspěvekod inzaghi 5. 1. 2010 20:06

musis si stahnout mapy pres Nokia map loader v PC
SAMSUNG Google NEXUS S I9023, Android 2.3.6
inzaghi
Junior

Odeslat příspěvekod kamik99 5. 1. 2010 20:55

Aha, dělal jsem to dle tohoto http://europe.nokia.com/explore-service ... s#download
A krok č.3 jsem jaksi přehlídl.
Mezitím jsem mapy z tel. odinstaloval a teď jsem to zkoušel přes Nokia maps updater dát znovu do tel. a nejde mi to NMU hlásí no new update for your fone :-( Jde to tam nějak dostat jinak?
kamik99
Junior

Odeslat příspěvekod inzaghi 5. 1. 2010 21:30

kamik: musis pouzit Nokia map loader, ne updater, to je neco jinyho :)
rikajmihonza: a ty sis ten Garmin koupil nebo ukrad? My tu mluvime jen o FREE aplikacich :-)
inzaghi
Junior

Odeslat příspěvekod kamik99 5. 1. 2010 21:56

inzaghi: jo, to je mi jasný. Musel jsem smazat soubor qt, po předchozí instalaci zůstal v tel. Už mi to jede.
kamik99
Junior

Odeslat příspěvekod inzaghi 5. 1. 2010 22:23

ted se zase zeptam ja :-) nevite jak dostat pryc hlasku pri odchozim hovoru "pozor je aktivovano presmerovani hovoru" pritom nic aktivovaneho nemam ;-]
inzaghi
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 5. 1. 2010 22:25

Hlášku z telefonu nedostaneš, je to věcí i nastavení sítě operátorem.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kniter 5. 1. 2010 22:27

inzaghi: Neviem ako v CR, ale ja som to tiez kedysi riesli z operatorom. To ide prec ak si zrusis sluzbu Zmeskane hovory. - (ked budes mimo dosah, pride ti potom sms, ze sa niekto pokusal dovolat)
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod inzaghi 5. 1. 2010 22:37

aha tak dekuju, no budu nad tim uvazovat co je pro me vetsi prioritou :)
inzaghi
Junior

Odeslat příspěvekod bluetango 6. 1. 2010 00:35

Ahoj, zjišťuji jakou nabíječku do auta lze použít pro 5530. V seznamu oficiálního příslušenství není pro 5530 uvedena žádná, ale snad by šla použít DC-4? Používáte ji někdo s 5530?
bluetango
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod inzaghi 6. 1. 2010 01:00

ano pouzivam, funguje, zkousel sem i neoriginalni a ty maji hodne nekvalitni konektory, takze vypadavaji, vyplati se priplatit 50kc a mit Nokiackou
inzaghi
Junior

Odeslat příspěvekod quiksilver66 6. 1. 2010 18:58

ahoj mam problem s instalovanim aplikaci na nokii 5530..aktualizoval jsem firmware na v20 a nemuzu nainstalovat zadnou aplikaci ani to co jsem instaloval jeste pred aktualizaci..nevite nekdo jak to vyresit? diky moc
quiksilver66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 6. 1. 2010 19:12

2quiksilver66: Je možné nám sdělit jak se ta nemožnost instalace projevuje? Nějaká chybová hláška? Nebo jak máme podle jediné informace "nejde to" asi zjistit příčinu? :oboze :oboze
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod quiksilver66 6. 1. 2010 19:26

zacnu instalovat aplikaci zobrazi se mi okynko co chci instalovat dam ok..a pak se nic nedeje..skoci mi to zpet do slozky z ktery to instaluju..a nefungujou ani ty aplikace co jse mdriv instaloval coz je divny..myslel jsem ze mi nejdou jen novy aplikace kvuli kompatibilite ale nefunguje vubec nic tak ted nevim jestli je to firmwarem nebo cim..nemam zadnej hack telefonu nic..telefon mam od vanoc a instaloval jsem plno aplikaci vsechno v pohode..az ted nenainstaluju nic..
quiksilver66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LukiKE 6. 1. 2010 19:53

2quiksilver66 Skus ist do nastavenia/spravca aplikacii/nastavenie instalacie
Nastav instalacie sw daj vsetko,ak to mas nahodou defaultne nastavene,...
LukiKE
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka