Nokia E75: vysouvací QWERTY je tady

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod robsol 22. 12. 2009 01:08

Místo hádání by jste mohli najít řešení ;-) Pokud máte telefon od operátora nezbude Vám nic jiného než změnit product code přes NSS. Poté se bude telefon chovat jako když ho koupíte přímo od Nokie a update firmware najde.
Naposledy upravil Kryštof Korb dne 22. 12. 2009 08:01, celkově upraveno 1
Důvod: Warez, tohle už tady máme...
Samsung Galaxy S9, S7, Iphone 6, Iphone 5 SE
robsol
Junior

Odeslat příspěvekod RobertS 22. 12. 2009 03:29

to mas pravdu, akorat tim prijdes o zaruku - a nepomuze pred opravou zmenit PC zpet. Bohuzel kazdy servis zna historii vsech FW updatu a zmen PC u kazdeho telefonu.
RobertS
Junior

Odeslat příspěvekod merich 22. 12. 2009 18:20

Prosim ta to tu co placas..?? Ako mozes mat v mobile zaznamenanu zmenu OS..?? Ked preisntalujes Win, alebo Linux, alebo Mac OS, alebo akykolvek iny OS tak nemas ako zistit, ktora instalacia to je, ked raz prepalis OS v pamati, tak nie je ziadne ine ulozne miesto, kde by sa toto zaznamenavalo..! A k comu by to vlastne mala Nokia robit? Aby utrela hubu Orange, O2, T-mobile a podobne? a vsetkym na svete? Co tu robis strasiaka..? Pravda je,ze ak nahras novy FW, stary uz don nedas, aspon nie tak lahko,ale ak zmenis PC spat a medzicasom vyujde novsi FW, tak to uz nikto nezisti, snad iba Nokia samotna, ak si eviduje seriove cislo zariadenia,ktore taha novy FW, ale v mobile ako takom to nikde ulozene nie je, tak neplacaj a nestras tu ludi...!
merich
Junior

Odeslat příspěvekod zvonicek 27. 12. 2009 13:33

Ahoj,
koupil jsem si novou Nokii E75 a byl jsem nemile překvapen konstrukcí telefonu. Slider je hodně volný, špatně doléhá k telefonu a co je nejhorší, pokud píšu v zavřeném stavu na pravé části telefonu (pravá funk. klávesa, červené sluchátko, číslice 3,6,9 a #), při každém stisku se horní díl telefonu nepříjemně prohne se zvukem doklapnutí..

Nemáte náhodou také takové problémy? Uvažuji, že bych dal telefon reklamovat (nejsem si jistý, jestli mi to vůbec uznají), tak abych se případně mohl opřít o vaše zkušenosti...

Díky.
zvonicek
Junior

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 28. 12. 2009 15:11

Normální to rozhodně není. Můj telefon doléhá naprosto skvěle. Ať mačkám telefon jakkoli, tak drží a ani nelupne. Tu reklamaci bych rozhodně zkusil, protože tohle rozhodně není nomální.
Google Pixel 4 (Oh So Orange)
Hellfire-Ferry
Junior

Odeslat příspěvekod RobertS 28. 12. 2009 18:48

@merich: az se naucis cist poradne pak snad budes reagovat k veci.
RobertS
Junior

Odeslat příspěvekod zvonicek 29. 12. 2009 11:31

Hellfire-Ferry píše:Normální to rozhodně není. Můj telefon doléhá naprosto skvěle. Ať mačkám telefon jakkoli, tak drží a ani nelupne. Tu reklamaci bych rozhodně zkusil, protože tohle rozhodně není nomální.

Díky moc za odpověď, zkusím to dát reklamovat. Snad mi to vezmou.
zvonicek
Junior

Odeslat příspěvekod X_Master 29. 12. 2009 13:40

Co vam prinesl novej firmware 202.12.01 ?
X_Master
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod robsol 29. 12. 2009 21:31

jednoznačně vyšší rychlost. Je to markantní hlavně s prací v kalendáři a kontaktech.
robsol
Junior

Odeslat příspěvekod Red Devil 30. 12. 2009 01:32

Tak moje E 75 dnes při zapnutí vytuhle a to totálně, vyndání baterie nepomohlo, už jsem jí dal reklamovat. Třetí telefon v pěti měsících....
Red Devil
Junior

Odeslat příspěvekod jackoneill 30. 12. 2009 18:42

Chci se zeptat...neví někdo zda-li příští rok nevýjde nástupce tohoto telefonu nebo nějaká novinka z řady E ? Příbuzný uvažuje o E75ce (nyní má 6230i)...a tak přemejšlím zda-li počkat (a jak dlouho) nebo pořídit tuhle?
A dotaz druhý -jak u E75ky aktualizovat firmware?
Nokia N900 - Objevujte nové možnosti. Online, ať se děje cokoliv.
jackoneill
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 30. 12. 2009 18:50

To u E75 nejde pomocí NSU?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod jackoneill 30. 12. 2009 19:05

Já nevim. Ten telefon nemám, to si snad pochopil, vždyť se ptám. :lol:
Třeba jsou i jiné možnosti.
jackoneill
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod robsol 31. 12. 2009 14:25

to jackoneill: každý rok Nokie produkuje novinky ve všech řadách takže bych se divil pokud by nebyl i nástupce E75. Pokud ale chceš takto čekat na každý nový model tak si nikdy nic nekoupíš :-D

co se týče update firmware tak se to dělá bezdrátově pomocí tzv. FOTA přímo z telefonu nebo pomocí PC programem Nokia Updater. Je zaintegrován do Nokia OVI Suite (bývalé PC Suite)
robsol
Junior

Odeslat příspěvekod jackoneill 31. 12. 2009 14:47

Jasan, to chápu. Tak o mě nejde, já už mám třetí týden N900...ale otec potřebuje novej mobil (6230i už je fakt starožitnost) a E75 mu z Nokií (a telefonů celkově) vyhovuje nejvíce. Tak jsem jen potřeboval vědět tyhle dvě věci. Slyšel jsem totiž něco o tom, že další model z Ečkové řady má bejt dotykový, tak jestli někdo neví něco víc. :-)) Nicméně i kdyby byl, tak asi dřív jak v létě si ho nekoupíme...takže asi mu doporučím jít do celkem nové E75ky. Ten firmware bude to první co mu udělám, jak telefon rozbalíme. Díkes!
jackoneill
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka