Nokia E75: vysouvací QWERTY je tady

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 28. 9. 2009 08:55

Já bych šel rozhodně do E75. E71 jsem již měl a nemohl jsem zvyknout na klávesnici:( (mám velké prsty). Ale hlavně - E75 má 3,5 mm jack a vzhledem k tomu, že já jsem zdatný posluchač, tak jsem z toho byl úplně nadšený, že to dali i do E-serie:)
...klávesnice u E75 je skvělá (ostatně, to jsem napsal tady už dříve)
Google Pixel 4 (Oh So Orange)
Hellfire-Ferry
Junior

Odeslat příspěvekod Hellfire-Ferry 29. 9. 2009 07:26

Měl bych dotaz. Když si do mobilu dám nějaká témata (ze serveru Zedge) a chystám se je instalovat, tak se mi nepodaří instalaci provést až do konce :'( Nevím proč :(
...všechno funguje. Potvrzuji instalaci, ale pak jen čekám a nic. Vůbec nic. Nevíte nějakou radu? Předem díky... :-[
Google Pixel 4 (Oh So Orange)
Hellfire-Ferry
Junior

Odeslat příspěvekod robsol 30. 9. 2009 22:07

Mám problém s rychlostí kalendáře. Pokud chci zapsat novou událost trvá telefonu neskutečně dlouho než otevře dialogové okno pro zadání nebo editaci události. Je to normální? U E66 to bylo dílem okamžiku.
robsol
Junior

Odeslat příspěvekod lojza_ 1. 10. 2009 06:04

Kolik schůzek, poznámek nebo upozornění (svátky, nerozeniny atd.) máš v kalendáři :?: Jsou některé z nich opakované :?: To samé mám totiž na své E50 - jakmile do kalendáře vložím např. svátky a pár opakovaných událostí, citelně se zpomalí.

A vzhledem k tomu, že E75 nemá příliš rychlý procesor, myslím, že to bude jen tím množstvím dat.
No stress, keep smiling.
lojza_
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod robsol 1. 10. 2009 09:56

Kalendář používám k pracovním činnostem tzn. těch událostí je tam poměrně dost. To ovšem nevysvětluje to proč E75 je s tímto tak pomalá když u hardwarově stejné E66 to běhalo svižně při stejném způsobu práce. Zkusil jsem nainstalovat i Handy Calendar a ten běhá v pohodě. Tzn. chyba je jednoznačně ve sprasené aplikaci od Nokie.
Samsung Galaxy S9, S7, Iphone 6, Iphone 5 SE
robsol
Junior

Odeslat příspěvekod urbanb 1. 10. 2009 13:16

Včera mne donutila pomalost E 75 k výměně za N 86 8MP. Posledni asi 2 týdny to byla úplná katastrofa. Při zadávání textu kdekoliv v SMS. mailu, apod. napíšu písmeno a čekám až naskočí a pokud píšu rychle na numerické klávesnici, tak vůbec nevím zda tam naskočí správné písmeno. Když se stáhne více mailů, tak čekám 2-3 sec. než se posune kurzur na další mail a to jsou jen hlavičky, xkrát se stává, že dám jojstick doprava, aby se otevřelo to menu por práci s mailem, ale protože telefon reaguje se zpožděním, tak se mi to menu otevře na jiném mailu atd. atd. Nepomohl ani hard reset, který jsem ze zoufalství udělal, prostě E 75 hodnotím jako nepovedený telefon, který sice oplývá množstvím funkcí, ale pomalost procesoru a zmenšení paměti mu jenom uškodilo. Zlatá E 71, místo které jsem si kvůli full klavesnici vzal E75. O problémech s výdrží jsem tady už psal, když dosáhnu 1 dne, tak je to skoro zázrak.
P.S. Protože to je telefon od O2, tak zatím není možné ani přes OTA, ani přes PC Suite stáhnout nový firmware.
urbanb
Junior

Odeslat příspěvekod hero182 1. 10. 2009 14:24

Ahojte, da sa tento telefon nejako odblokovat(operator) doma? Alebo musim ist do servisu. Mal som SE, ten som si odblokoval doma, len neviem ako to je s nokiami a konkretne s touto. diky :-)
hero182
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 1. 10. 2009 14:37

Do servisu, doma bez hodně drahého vybavení ne.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod lojza_ 1. 10. 2009 15:20

Telefony jsou ještě blokované :?: Já jsem myslel, že už dávno ne.
No stress, keep smiling.
lojza_
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hero182 1. 10. 2009 17:02

No ano su, ale len u T-mobile SK :(..neviem prečo to v dnešnej dobe ešte blokuje...Orange uz to napriklad neblokuje..Neviete teda ci som schopny to doma odblokovat??
hero182
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 1. 10. 2009 17:06

Doma nie. Len si pockat do skoncenia viazanosti a kod na odblok poskytne operator za 4eura. Alebo skusit servis.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hero182 1. 10. 2009 17:30

Kniter píše:Doma nie. Len si pockat do skoncenia viazanosti a kod na odblok poskytne operator za 4eura. Alebo skusit servis.

ok diky za radu, asi budem musieť skusiť servis, sice stracam zaruku vsetko, ale potrebujem ho odblokovat, inak mi je ten telefon na nic :-(
hero182
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Red Devil 1. 10. 2009 22:22

Můžete mě někdo skusit,jestli Vám e75 otevře přez wifi
www.mamejeradi.cz?
Arena v pohodě a už druhá nokie mě na tom vytuhne popř.je někde potřeba něco nastavit?
Děkuju
Red Devil
Junior

Odeslat příspěvekod rEnEeK 4. 10. 2009 01:14

Red Devil píše:Můžete mě někdo skusit...
Na mojej E75 mi to ide uplne v pohode... Pouzivam Operu 8.65 Build 9730
rEnEeK
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 4. 10. 2009 01:42

Čeervený ďábel: na kámošové e75 jsem to zkoušel, naprosto v pořádku. Asi, jako obvykle, bude chyba mezi židlí a stolem, jak se říká...
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka