Nokia 6303 classic - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod stampee 8. 8. 2009 11:28

je to tady napsane asi 4x, v recenzi mobilmania taky, cti a hledej
stampee
Junior

Odeslat příspěvekod jozicka 8. 8. 2009 12:49

maly dotazek, nevite nekdo, jak se u 6303 dostat k hidden adresarum, abych tam mohl nakopirovat exp.cer a ext_info.sys ? pouzivam readermanica na cteni knizek a nechci porad souhlasit yes pri kazdem kroku (v adresari s 100 knihama to znamena dat 100krat yes, nez to ukaze obsah adresare)

u nokie 6300 tohle reseni funguje, tam MobiMB adresare vidi, ale u 6303 nevidi skoro vubec nic...
jozicka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ityny 8. 8. 2009 13:05

Bliká středová čtyřsměrná klávesa.
ityny
Junior

Odeslat příspěvekod metyn 8. 8. 2009 19:33

ityny dík a je to blikání dobře vidět i za denního světla? na legendě je to ok
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod jozicka 8. 8. 2009 19:42

Fila: tak dik za tip, oxycube to skutecne dokaze. Bohuzel zatim stale neni vyhrano, protoze mi to pri spusteni aplikace haze neplatny certifikat. Zrejme metoda na 6300 nefunguje pro 6303.

stejnak ty Java certifikaty je asi ta nejhorsi vec na nokii, proc proste u kazdeho programu nemuzu mit moznost vzdy povolit - aspon pro read.

Cetl jsem neco o JAF, na obejiti tohoto problemu, ale zavani to asi flashovanim, co ?
jozicka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod R4de 8. 8. 2009 20:44

Funkční návod na zrušení ptaní se při přístupu na paměťovku... dneska jsem to vyzkoušel z těch všech různých návodů (zkoušel jsem snad 4) a tohle konečně funguje... jupí :tleskani

Zde jsou linky na program a návod (post s modrým tučným textem)
http://www.dotsis.com/mobile_phone/showthread.php?t=133269&page=11
R4de
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr Šimurda 9. 8. 2009 05:22

chci se zeptat zda se dá aplikace mapy z pamětovky nějak přesunout na kartu o větší kapacitě ?
Petr Šimurda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr Šimurda 9. 8. 2009 05:34

Poradí mi prosím někdo jak do telefonu NOK.6303 dostat hudbu ve formátu mp3 - pipojil jsem ho přes usb a není přihlášen jako další disc ? Prosím ještě o radu jakým způsobem se dostanu k funkcím operátora nebot mám bankovní sim kartu VODAFON a jsou tam informace typu zůstatek naúčtu ,informace typu sms info - doprava a podobně,používal jsem doposud nok 3100 a tam nebyl problém ? Mám se přímo obrátit s tímto na operátora ?
Petr Šimurda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ityny 9. 8. 2009 06:49

Petr Šimurda:Já to zkopíroval do Pc a potom na kartu 2Gb.Chodí to normálně.Ale musel jsem zkopírovat všechny položky které na té původní kartě byly.
ityny
Junior

Odeslat příspěvekod metyn 9. 8. 2009 06:58

ještě jeden dotaz sím, je možno přes kabel nahrát všechny kontakty z pevné paměti founu do pc? nedávno sem měl k770i a tam to šlo, teď mám legendu a nevím jak na to a jestli to vůbec jde. díky
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 9. 8. 2009 07:30

Udělej zálohu kontaktů pomocí Nokia PC Suite
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jozicka 9. 8. 2009 12:25

R4de: nemohl by jsi prosim napsat tvuj postup pro 6303? jsem trochu zmateny ohledne navodu, nejaky xxx digits and xx digits, preci jen chci riskovat co nejmene.
jozicka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod R4de 9. 8. 2009 22:12

jozicka [9. 8. 2009 13:25]: Stáhneš nejdřív program phoenix, pak balík s firmwarem k nokii 6303 (na webu blue-nokia.com, v menu tušim pod BB5),všecko nainstaluješ a pak jedeš podle návodu, kterej je tam je v tom prvním odkazu (modrý text). Je to fakt nejjednodušší způsob jak to obejít. Zkoušel jsem předtím eště další návody a ty byly tak 2x složitější
R4de
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dobko 10. 8. 2009 20:39

Čo som inak spozoroval na novom firmware, nemám už problémy so spojením s mojim Parrot BT HF. Predtým zvuk pekne blbol a teraz je krásne čistý.
dobko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dEJF6 10. 8. 2009 22:04

Ahoj
Chci se zeptat aktualizoval jsem z 6.90 na 8.90 a mám tam teď jenom anglický,německý a ještě nějaký cizí jazyk nevíte prosím jak se tam dá dát čeština? Předtím jsem udělal zálohu ale kvůli přechozímu jazyku češtině a teď tam je angličtina mi to nevrátí zpět ten 6.90..
Jde to nějak spravit nebo vyjde třeba nový fw s češtinou děkuji za rady..
ta angličtina mi tolik nevadí ale čeština je čeština
dEJF6
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků