Nokia 6303 classic - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod afrovk 20. 7. 2009 18:28

A ještě věc ... jaký bude rozdíl v mobilu, který si koupím u T-mobile nebo přes web? Přecejenom mobil tak často nekupuju, a tak vidím zatím jenom výhodu .. a to je ušetření 500Kč při koupi přes net.
afrovk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 20. 7. 2009 18:33

Používej tlačítko editovat.

Rozdíl, jestli myslíš u T-Mobile na prodejně nebo přes T-Mobile eshop, není žádný. Jen oni s tím mají menší výdaje.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod afrovk 20. 7. 2009 18:48

Nemyslím T-mobile eshop, ale kterýkoliv jiný ... prostě odblokovaný mobil.
afrovk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 20. 7. 2009 19:04

Aha, no tak to je potom rozdíl, který to je eshop. Pokud ale budeš nakupovat na ověřeném (obchod.nokia.cz, kasa.cz, cybex.cz apod.) tak se nemá co stát. Pozor na šedivky.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stampee 20. 7. 2009 20:46

cybex neni moc dobra rada- je v insolvencnim rizeni a nereaguje na jakekoliv pozadavky.
nehlede na to ze uz v minulosti s nimi melo dost lidi-vcetne me problemy pri reklamaci
stampee
Junior

Odeslat příspěvekod afrovk 20. 7. 2009 21:18

samozřejmě, taky už mám pár ne zrovna nejlepších zkušeností. A přeci jenom jsem se už asi rozhodlo pro 6303 .. takže zítra bude moje
afrovk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dkovidd 20. 7. 2009 22:03

asi taky půjdu do 6303.. vezmu si ji od O2 na paušál 200 kč měsíčne a vyjde to na ňákých 3200,- což je podle mě dobrá cena za takovej mobil :)
dkovidd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tudy 20. 7. 2009 22:54

Cau zajimalo by me jak to je z rychlosti tohoto telefonu. Nyni mam LG KP500 a jeden z duvodu proc ho vymenuju je prave rychlost. Kdy celkem bezne se mi stavalo ze pri psani sms jsem predbihal telefon a i takovy veci jako listovani v menu bylo pro me pomaly.

Dik za odpoved
Tudy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod palinoch 21. 7. 2009 08:04

Mal som 6300 a pisanie bolo svizne, reakcie rychle. Mal som SE T700 a tam pri pisani boli reakcie pomalsie asi take ako popisujes ty. No trocha rychlejsie. Teraz mam Nokiu 6220 a reakcie pri pisani su znova teke rychle ako pri Nokii 6300. Urcite 6303 bude na tom v rychlosti o proti tvojej LG neprekonatelna.
palinoch
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod R4de 21. 7. 2009 14:36

Jsem také vlastníkem nokie 6303. Jsem s ní velice spokojen, hodně se mi líbí 3,5mm jack a možnost připojit si nové sluchátka. Mám doma o dost kvalitněji hrající Sony sluchátka (pecky), ale z nějakého důvodu mi s těmito sluchátky špatně funguje ladění stanic (buď to moc dlouho trvá nebo to nenajde nic). Když použiji originiální nebo moje KOSSy s mikrákem tak je to ok, moc to nechápu, protože ty sluchátka mi na pecky příjdou hodně dobře hrající (kvalitní), je to škoda. Má někdo podobný problém? Případně by mě zajímaly nějaké kvalitní sluchátka (pecky), se kterými by nebyl výše uvedený problém s laděním stanic.

Díky za odpověď
R4de
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martin08 21. 7. 2009 16:03

Mam dotaz ohledne map: dam-li mapy obejvi se
Povol.vyhledvani online a stah.map:
Ano
V domaci siti
Ne
Jak zprovoznim mapy, a cetl jsem ze se daji stahovat napr. ze seznamu?
Zatim nemam pamet.kartu a myslim si ze je treba neco si "nahrat", je to tak? neni nekde navod na to jak to zprovoznit? A jsou opravud zadarmo? (asi blbej dotaz co..) a jeste je skoda ze neumi urcit polohu krome jisteho modulu - mohl by me nekdo osvetlit co je to zac? A vubec uvest do techto MAP. Moc diky
Jinak presel jsem z 6230 na tento a parada.. fakt super mobil, jen me po prvnim dni hrani si s nim boli ruka od stylu drzeni - ale asi jde jen o zvyk.
martin08
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod proof 22. 7. 2009 06:49

R4de: Při poslouchání rádia slouží kabel od sluchátek jako anténa - tam by mohl být problém.

martin08: Mapy jsou zdarma, stáhneš je pomocí programu Nokia Map Loader: http://www.nokia.cz/sluzby/nokia-mapy/stahovani do počítače a pak přes Nokia PC Suite do telefonu. Navigování v autě je placené. Abys zjistil polohu, tak potřebuješ GPS modul s Bluetooth připojením, např. Nokia LD-4W.
proof
Junior

Odeslat příspěvekod otasj 22. 7. 2009 15:20

Tak jsem to (vodoznaky analog. hodin viz str. 28 fóra) reklamoval u prodejce (http://www.hypermobil.cz, též http://www.mobilecky.cz). Závada se u nich prý neprojevila. Takže mi mobil bez opravy a bez výměny posílají zpět. Je možné, aby se po vypnutí mobil "zberchal" a "vodozaky" analog. hodin již nezobrazoval? Anebo si pouze vymýšlí (na zaslanou fotku displaye s vodoznakem analog. hodin prý nemohou brát zřetel)? Jde mi o to, že se stále nacházím v zákonné 14-denní lhůtě, kdy mohu telefon (věc) bez udání důvodu vrátit zpět (nákup po internetu).
otasj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Deleted user 22. 7. 2009 16:37

Však když je to v té lhůtě, tak bych to rovnou vrátil a vzal si jiný. Na co se s nimi dohadovat?
Deleted user

Odeslat příspěvekod R4de 22. 7. 2009 18:01

proof: tak to je mi jasné ;). Jen mi to prostě nechce kloudně fungovat, to ladění... jen s někerými sluchátky.

Jak jste na tom vy? A jaké vlastně k Nokii 6303 používáte další sluchátka? Jde vám ladění rádia s jinými než origoš sluchátky ok?
R4de
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků