Nokia N86 8MP: finských osm mega

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kniter 23. 6. 2010 05:29

Tie aplikacie najst na nete - ovi store atd
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rychtarik 23. 6. 2010 07:05

diky,cast mam uz zpet,ale mel jsem tam i nove mapy zdarma,ted to aktualizace nenabizi,na strankach nokie se pise ze jsou v 3 fw,ale ten neni pro o2 k dispozici. nechapu jak to mohlo pred resetem chodit...
rychtarik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crox 24. 6. 2010 02:01

navigace k pobavení, nebo pláči?
Jel jsem dle navigace mimo město, celkem pohoda.
Včera jsem ale zkoušel navigaci v Praze-trasa Dejvice-Smíchov, vyhodilo to cestu přes tunel Mrázovka-normálně dobrý,ale kvůli mnoha zavřeným silnicím v Dejvicích, jsem jel jinou trasou( cestu znám,jen jsem to chtěl vyzkoušet).
Takže jedu, navigace stále přepočítává a nachazí novou cestu(to vše je OK), bohužel tuto cestu stále vrací do Dejvic-tunel Mrázovka atd., jedu dále s tím,že se trasa přepočítá a ukáže mi to pak cíl.
Blížím se k cíli na Smíchově, stále navigace přepočítává a nachází nové trasy.
Jsem na ulici,kde je cíl, ten na navigaci vidím,jako praporek, navigace mě, ale stále posílá dále, projíždím cílem a pokračuji dále dle navigace,která mě vede do tunelu Mrázovka směr Dejvice, kde by dle navigace následovalo otočení a jízda zpět. Opravdu užasná navigace! :tleskani

-- 24. 6. 2010 03:13 --

A jinak krátce k N86:
+ výborný foták
+ výdrž baterie
+ display

- kvalita mechanického zpracování - low end třída
- rychlost procesoru, kolísání rychlosti např. při psaní sms, prohlížení obrázků, někdy,když se "přetočí" display telefon na 1-2 vteřiny vytuhne
- navigace-jako program

Myslím,že nikdo nemusí být smutný, že je tento model poměrně brzy stažen z prodeje,mám rád Nokii, měl jsem jich dost,ale kvalita šla neskutečně dolů, jestli s tím něco neudělají, tak příště jdu do něčeho jiného. Bohužel dotykovým tel. nefandím, takže to bude opravdu těžké.
SGS II.
+N8 & N86 black+8GB
crox
Junior

Odeslat příspěvekod mrazik 24. 6. 2010 06:22

crox jo s navigaci je nekdy veselo a taky jsem ji v dejvicich zamotal (Sygic Mobile) :-)
Ja uz se pomalu smiruji s myslenkou, ze dalsi telefon bude dotykovy, bohuzel. Jinak se vsemi plus a zapory souhlasim, jak jsi to napsal.
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod virdzek 24. 6. 2010 15:51

Vydrz baterie ako plus ? :shock:

mne vydrzi pri minimalnom pouzivani (asi 10 sms , pol hodinka na nete) max. 2 dni , casto menej... Najhorsi telefon co som mal co sa tyka vydrze , ale inac super. Az na to ze vrchna cast telefonu pri vysuvani odiera klavesnicu :-\
Nokia 5310 + 2GB microSD

Nechť je požehnán ten kdo vynalezl spánek -
plášť , jenž přikryje myšlenky všech lidí , potrava , která utiší každý hlad , váha , jenž všechno urovná a nedělá rozdílu mezi ovčákem a králem , mezi bláznem a mudrcem.
virdzek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 24. 6. 2010 16:05

Taky mě to překvapilo.
GeneHawkins
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazik 24. 6. 2010 18:29

A ktery stejne vybaveny telefon vydrzi dele jak 2 dny ?
deaktivován na vlastní žádost
mrazik
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 24. 6. 2010 19:09

Každý.
GeneHawkins
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mady11 24. 6. 2010 20:01

Dobrý den, potřeboval bych poradit, jak vypnu úvodní nokiácký zvuk při zapnutí tohoto telefonu. Nikde jsem to ve phonu nenašel. Děkuji za odpověď ;-).
mady11
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod fajn.snek 25. 6. 2010 07:49

No jak tady tak čtu, tak ta výdrž je hodně individuální. Já poslouchám deně mp3, jsem často na netu , občas GPS a stejně vydrží skoro 3 dny.
fajn.snek
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 25. 6. 2010 07:53

mady11 píše:Dobrý den, potřeboval bych poradit, jak vypnu úvodní nokiácký zvuk při zapnutí tohoto telefonu. Nikde jsem to ve phonu nenašel. Děkuji za odpověď ;-).

Nastavením tichého profilu.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod alexxa.007 26. 6. 2010 19:03

Mám tf 3 týdny, pořád jsem z něho neštastná..kupovala jsem ho hlavně kvůli navigaci, což jsem už několikrát využila a super..pořád mi to odečítá, dny, které mám zdarma..kupovala jsem ho s tím,že ovi mapy jsou doživotně zdarma..můžete prosím blbečkovi poradit, co dělat až ta 20 denní doba vyprší,jak si o aktualizovat???.. ovi mapy mám nahrané z toho ceda do noteboku a další co me trápí,témeř nečitelný dispej na slunci..s láskou vzpomínám na nokii předtím 6300.
Děkuji Vám za Vaše radsy a za Váš čas.
alexxa.007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 26. 6. 2010 19:16

Mapy si stáhni přímo z webu Nokie, předpokládám že ty co jsou na CD jsou ještě z doby, kdy byly placené. Další možností je update firmwaru telefonu na verzi 30.009, která již mapy obsahuje. Verzi firmwaru zjistíš zadáním příkazu *#0000#.
Update je možný přímo z balíku Ovi Suite, viz. obrázek. Stáhnout Ovi Suite.
dejv


Obrázek Click Image to Enlarge Image Hosting
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod alexxa.007 26. 6. 2010 19:23

Moc děkuji za radu...a určitě zase pro nějakou přijdu..jste tady moc hodní;-)
alexxa.007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod crox 27. 6. 2010 12:23

4mrazik, tak to jsi mě uklidnil, alespon,že to není rozbitý, že to je normál.
Od ted podle ní pro jistotu pojedu jen, když budu mít plnou nádrž :-)

4virdzek bud rád,že jsi tedy neměl N95, či E66 zpracováním mnohem lepší telefony než N86 8mp,ale baterie na jeden den.
To je to co říkám, posledni 2-3roky není nokie schopná udělat pořádný telefon,
snad jen N97mini (bohužel mě nevyhovuje dotykové ovládání) :-(
SGS II.
+N8 & N86 black+8GB
crox
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků