n80 Internet cez BT (Problem)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod KapriQ 18. 1. 2009 17:25

Caute, tak dnes som sa pokusil spojazdnit internet cez BT ... bohuzial neuspesne, chcem sa opytat ci niekto ma s tymto skusenosti a ci sa mu podarilo to sporvoznit ...
Navod podla ktoreho som postupoval je tu :
http://web.singnet.com.sg/~kinston/Bluetooth%20Internet.htm
Dostal som sa v pohode k bodu 7 ... Akonahle chcem ist na internet, zvolim si teda meisto pristupu ...
Napise mi hlasku "Max numbers of connections in use.Close an active connection first."
Viete v com je problem ?! Telefon ? Alebo v PC ?! Diky moc , budem rad za kazdu radu a postreh k tomuto topicu ;) ...
KapriQ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gtbiker 18. 1. 2009 18:33

Telefon ty napsal,že používáš maximální počet připojení-a že máš jedno zavřít.Jinak nevím proč to děláš s takto složitým návodem když by stačilo stáhnout Nokia Pc suite spárovat mobil s počítačem a vybrat Nokia One touch access pak vybrat modem bluetooth(OTA) a dále pak si vybrat svého operátora potvrdit.Na telefonu také potvrdit a už to frčí.

Nevím jestli tam v tom pc suite budeš mít to one touch access jestli ne tak sorry a radim blbě.. :-P
.
Gtbiker
Junior

Odeslat příspěvekod KapriQ 18. 1. 2009 18:52

No, po 1)ja po anglicky viem, takze prekladat mi to nemusis, ja tomu chapem co to chce, len nechapem preco to pise :) ...
A po 2)Sme sa nepochopili ...
Ja nechcem ist CEZ MOBIL na INTERNET (V Pocitaci) Proste nie aby mobil bol pristupovy bod, ale POCITAC ...
Na pocitaci mam internet - mam tam BT a z neho spravit AP -> a cez mobil sa na pocitac napojit a fical by som cez BT na mobile a mal by som tam NET? Kapis to ? ^^
KapriQ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gtbiker 18. 1. 2009 18:56

Já to plně chápu také sem ti na to psal návod ale to je jedno už to neřeš nechce se mi ti to vysvětlovat.
.
Gtbiker
Junior

Odeslat příspěvekod KapriQ 18. 1. 2009 19:25

Nie, ty tomu stale nechapes :P pretoze hentak ako to ty pises to nejde =) ... To ide ked chces is na internet cez mobil, nie cez POCITAC ! =)
KapriQ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 18. 1. 2009 20:26

dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod KapriQ 19. 1. 2009 06:55

Diky, to som tiez skusal :) ale v neviem preco, ani to mi nejde, na n80 sa totizto neda nastavit ten script, neviem ci to moze byt tym, proste si enviem rady uz :X ...
KapriQ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 19. 1. 2009 07:12

Asi to nebude, to, co chceš slyšet :wink: Když to nejde přes bluetooth, kup si router, sice do toho musíš zase něco vrazit, ale je to lepší řešení, pokud o ten net stojíš
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod KapriQ 19. 1. 2009 14:35

no sak to mas pravdu, asi kaslem nato, a casom ked budu peniazky sprovznim ten router, ale aj tak ... zaujima ma to ako to srpovoznit =)
KapriQ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gtbiker 20. 1. 2009 16:04

Kód: Vybrat vše
http://aukro.cz/item531068827_adsl2_zyxel_p660ru_t3_modem_router.html
.
Gtbiker
Junior