Nokia N97 [obecná diskuze] 01.07.2010 nový firmware 22.0.110

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod misha.m 10. 4. 2010 22:28

jj je to pravda, je to staženým motivem... i když je ze stránek nokia, tak to nefunguje, když tam dám originální motiv co tam byl, tak to funguje..

vůbec s tímhle telefonem nejsem spokojený :) půjde zpět prodejci :)) zlatá éčková řada..
misha.m
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mobi 26. 4. 2010 20:54

Zdravím, prosím o informaci, pokud to telefon umí, jak s ukládáním motivů a souborů do paměťovky. Např., když chci přijmout soubor, uloží se mi automaticky do telefonu, ale nemůžu najít, kde to změnit, aby to šlo rovnou na paměťovku. Vím, že se to jinak volí přímo i při samotném ukládání, ale jak to nastavit natvrdo? Díky.

Zjistil jsem:

Tento telefon nemá takové nastavení. Při ukládání souboru z přijaté zprávy nebo přes BT telefon sám nabídne všechny dostupné možnosti uložení - (paměť telefonu, velkokapacitní paměť, paměťová karta). Použitá paměť se dá předem nastavit pouze pro zprávy, fotoaparát (+video) a aktivní poznámky.
Naposledy upravil Mobi dne 27. 4. 2010 20:08, celkově upraveno 1
Mobi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 26. 4. 2010 21:11

Mobi: nastav spravy/volby/nastavenia/ine/pouzita pamat/.
ale cez vstavaneho spravcu suborov to nepojde ani vyhladat.
Treba doinstalovat spravcu suborov X-plore z http://www.lonelycatgames.com
V x-plore, bud stlacenim 4, alebo v x-plore menu/nastroje/spravy a mozes presuvat (cez BT priate subory) do hociakych zloziek.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LukiKE 27. 4. 2010 06:05

Ahoj, taka laicka otazka,.. vsetky N97 maju standartnu pamat 32GB ????Alebo su viac druhou ako napr N95???
LukiKE
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 27. 4. 2010 11:11

Vsetky n97 maju 32GB pamat. Aspon pre nas trh urcite. N95 a N95 8GB su aj inak rozdielne okrem pamate(N95-1, N95-2, N95-3 urceny pre ameriku), alebo X6 16GB a 32GB pre zahranicny trh.
iba n97 mini ma 8GB
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LukiKE 27. 4. 2010 15:40

Kniter dikes ze info,... ( o N95 viem ze su rozdielne mal sopm 8GB verziu) V piatok by som mal jednu kupit dovezenu z ANG,...
LukiKE
Junior

Odeslat příspěvekod budis 30. 4. 2010 12:11

tak jsem si pořídil N97 a jsem celkem spokojený. mám ale pár dotazů:

1.v pohotovostním režimu se sice zobrazují nadcházející události, ale jen pro aktuální den. Na mé předešlé N95 se zobrazovali už s týdenním předstihem, což je daleko lepší. Jde to nějak nastavit?

2. v hudební knihovně se postupným psaním sice skladby vyhledávají, ale pouze podle začátku jejich názvu. U N95 se ukázaly všechny skladby, které hledaný text obsahují (i třeba uprostřed názvu). Mnoho skladeb mi totiž nezačíná svým názvem, ale třeba číslem stopy. Přitom jsem zjistil, že při volbě melodie v profilech to funguje přesně jako na N95. Dá se to změnit nebo se s tím musím smířit?

Díky moc za rady
Nokia 5110, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 3330, Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia N95, Nokia N97, Nokia N8 a nyní iPhone 5
budis
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 1. 5. 2010 21:35

1) mne na n97 mini s najnovsim fw ukazuje schodzku aj ulohu v kalendari na 7 dni dopredu. ale len tu, co bude skor. Az ked kliknem na nu sa zobrazia vsetky, Mam v nastaveni kalendara nastaveny prehlad uloh.
Na N95 mi napise 3 nesplnene ulohy.

2) ja pouzivam na hudbu LCG jukebox a prehravam si zlozky. Pesnicky maju nazov, tak ako tie subory vidis v spravcovi suborov.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommatrix 3. 5. 2010 14:36

Dobrý den, mám problém s Nokii N97 FW 21.0.045. Na disku C mám strašně málo místa aktuálně 4,5 MB. Kdo mi poradí jak tento problém vyřešit. Obnovoval sem zálohu z Nokie E90.
tommatrix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jindra999 3. 5. 2010 16:00

Tento problém mě vyřešil jen trojhmat. A pak instalovat jen nutné věci a ne kdejakou hloupost. Následně jsem tam napral hacklej firmware, kterej umožní přistupovat na C do skrytých složek a promazávat si to průběžně.
jindra999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tommatrix 3. 5. 2010 16:35

Dobře a kde seženu ten hacknutej FW ? Popřípadě nebude problém v tom, že tam zase zpět nahraju zálohu telefonu ? A nahrají se tam nějaké věci, které tam nemají být ?
Naposledy upravil Kniter dne 3. 5. 2010 21:04, celkově upraveno 1
Důvod: necituj predchadzajuci prispevok
tommatrix
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jindra999 3. 5. 2010 19:42

No tak tam neper celej obsah zálohy, ale jen si vyber důležitý položky. A ohledně hacku si zadej do googlu "jaf phoenix n97" a studuj. Zde to psát nemůžu, aby se z toho někdo neopupencoval. Jen doporučím dělat to v XP, v novějších OS je to dost potíž.
jindra999
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cartmen 10. 5. 2010 13:13

Zdarec ... co si myslite ze je lepsi? Bila nebo cerna? Vim, ze to je docela trapnej dotaz, ale tka hodi se mi. :-)
Cartmen
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 10. 5. 2010 13:21

Záleží na tom, která se víc líbí tobě :roll:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cartmen 10. 5. 2010 13:22

No jako mne asi cerna no. Ale ta jde vic na odbyt a v nekterych obchodech musim cekat. Nvic k bile napr: v alze davaji nejaky vecicky zdarma .. NE ze by me to nejak tahlo, ale je to zajimavy ..

V Alze asi nebudou prodávat šedivky že? :)
Naposledy upravil Kniter dne 10. 5. 2010 15:22, celkově upraveno 1
Důvod: Prispevky zlucene, edituj.
Cartmen
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků