Nokia N97 [obecná diskuze] 01.07.2010 nový firmware 22.0.110

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Emperor.B 15. 7. 2009 13:11

Tak ji mam dva dny a zatim je to pekna masinka,ale mam jeden problem nainstaluju si n-gage hry a pise mi to porad nedostatek pameti mam vse vyple a mam 32MB volne ja vim je to zalostne malo ale kde je tedy chyba? diky
Iphone 4S 64GB Black
Iphone 5 64GB White
New Ipad 64GB Wifi White
Emperor.B
Junior

Odeslat příspěvekod Caudy 16. 7. 2009 08:16

Ahoj... nainstaloval jsem do N97 nový firmware (ten jedenáctkový) a objevily se 2 zásadní chyby...
- nejde přesměrovat všechny hovory na jméno z telefonního seznamu, při pokusu o to mě to hodí zpátky do menu.

- T9 je úplně příšerná. Nezná základní český slova!

Potom mi taky připadá, že vibrační odezva při stisku "kláves" je strašně hlasitá. Má někdo podobnou zkušenost?
Samsung Z-400, Nokia 6233, Nokia 6131, SE K800i (všechno současně)
Caudy
Junior

Odeslat příspěvekod Caudy 17. 7. 2009 08:35

Dodatek: přesměrování už jde. Nesmí být zapnuté efekty motivu. Takže zůstává ta odezva a hrozná T9. Nezná např. slova jako HROZNÁ, PETRA, PETROVI a hromady dalších základních slov :(
Samsung Z-400, Nokia 6233, Nokia 6131, SE K800i (všechno současně)
Caudy
Junior

Odeslat příspěvekod lolo_man 18. 7. 2009 13:37

zdar , chcem sa opytat , ako mam vyriesit tuto situaciu :
nakopcil som si jeden album do N97 , po par dnoch som ho zmazal , ale ked pustim prehravac hudby a pozriem medzi albumi stale tam tento album je , ale je prazdny a neda sa zmazat zo zoznamu albumov (vyhodi chybu ze subor je poskodeny neda sa zmazat)
uz mi takto v prehravaci v zozname albumov stoji 7 prazdnich albumov . . . .
pre chytrakov ktory si pomyslia ze som noob - kniznicu som obnovil ,skusil som vypat/zapat mobil, skusil som nahodit nanovo ten album , nasledne som ho zmazal cez - PC- nepomohlo , cez Nokia Music-nepomohlo, cez Prehravac Hudby - nepomohlo , cez spravcu suborov v n97- nepomohlo. . .
viem ze to neni ziadny moc vazny problem , ale ak bude toto robit pri kazdom albume , tak po tyzdny mazania a nahadzovania novych songov budem mat v prehravaci dobry bordel . . .
btw: mobil bol uz v servise , kedze mi umrel po instalacii noveho FW , a tieto albumi mi po nahodeni noveho OS ostali v mobile neposkodene , nemoze to byt kvoli tomu ? jedine co ma uz napada je formatnut velkokapacitnu pamat , ale kedze Nokiu mam prvy krat , neviem o co vsetko pridem . . . skuste niekto poradit ci to robi aj vam alebo som sam . . .
lolo_man
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BigFoot007 18. 7. 2009 13:52

sprav si zalohu na kartu.
a potom sprav format, malo by to snad pomoct
mobil:Galaxy Note 9
AR: Kia Ceed JD 1.4 Exclusive
AV:Hisense 49CM3000
BigFoot007
Junior

Odeslat příspěvekod lolo_man 18. 7. 2009 14:02

BigFoot007 píše:sprav si zalohu na kartu.
a potom sprav format, malo by to snad pomoct

no kartu zatial ziadnu nemam (bola by zbytocnost kupit k mobilu hned aj kartu ked mobil ma pamat 32GB) takze nejake ine napady ?
lolo_man
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BigFoot007 18. 7. 2009 14:11

nemusis kupovat 16Gb kartu za cca 43 eur, uplne ti postaci karta za 5 eur http://www.alza.sk/micro-sd-kingston-2gb-d93530.htm

btw, ked robis format, tak by sa ti nemala naformatovat ta 32 GB pamat, ale len pamat telefonu, takze teoreticky by si to nemal potrebovat, prakticky neviem, nikdy som nemal telefon s osobitnym flashdiskom
BigFoot007
Junior

Odeslat příspěvekod lolo_man 18. 7. 2009 14:45

ja by som aj format dal bez zalohy , zatial tam nic moc nemam . . . . ale ked dam formatovat , vypise ze :Velkokapacitnu pamat vyuziva ina aplikacia.Pokracovat aj tak ? . . . Neviem aka aplikacia . . . pamat telefonu mi neponuka formatovanie , len ta velkokapacitna . . . kedze mam mobil uz dva tyzdne a raz som OS uz odpalil a mobil mi tyzden necinne stal tak sa bojim teraz trosku aby sa to nezopakovalo . . .
lolo_man
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BigFoot007 18. 7. 2009 15:29

nie nie...nemyslel som formatovat amko formatovat - ale spravit tzv soft reset - *#7370#
BigFoot007
Junior

Odeslat příspěvekod lolo_man 18. 7. 2009 15:35

dobre dobre , Nokiu mam prvy krat , dalej rataj s tym ze pred tym som mal SE k810i a pred tym tiez daky SE . . . ako viem si predtsavit co sa asi stane , ale radsej mi vysvetli o co ide , o co vsetko pridem , ako sa to zachava a tak . . . plz . . . bol by som rad ak by si mi helfol
lolo_man
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BigFoot007 18. 7. 2009 17:01

ked si spravis zalohu, nemal by si prist o nic - zalohu spravis - menu - aplikacie - spravca suborov - moznosti - zaloha urobit teraz...

potom az ti to spravi - natukaj si ten reset kod - telefon bude kompletne sdefaultnymi nastaveniami, pamat smssiek, apod bude vymazana, s tym ze ale hned potom to mozes obnovit zo zalohy...
Vacsinou format riesi 90% vsetkych hovadin u symbianu
BigFoot007
Junior

Odeslat příspěvekod lolo_man 18. 7. 2009 18:07

o co vsetko pridem ked dam formatovat velkokapacitnu pamat ? soft reset nepomohol , tak xcem skusit format velkokapacitnu , ale vzdy ked to dam napise ze velkokapacitnu pamat vyuziva ina aplikacia , pokracovat aj tak ? co tam stratim ?
lolo_man
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod smetanuvstatek 18. 7. 2009 19:16

nokie n 97 nebo Samsung i900 Omnia 16GB

Rád bych si koupil telefon ktery by mi sloužil zároveň jako malý netbook pro psaní a ukládání údajů. Vzhelem k tomu, že jej chci používat v terénu tak preferuji klasickou klavesnici.

Nokia n 97 my přijde jako nejlepší volba. Může te mi prosím poradit.

děkuji David Smetana
smetanuvstatek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BigFoot007 18. 7. 2009 19:17

ja by som wm nechcel, snad iba mozno kvoli tomtomu.
symbian mi prijde podstatne stabilnejsia jednoduchsi na ovladanie, takze ja by som bral skor n97
BigFoot007
Junior

Odeslat příspěvekod tomopk 18. 7. 2009 19:45

smetanuvstatek - Čo myslíte klasickou klávesnicou? Alfanumerickú alebo QWERTY?
HD2
tomopk
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka