N85 [diskuze] - nový firmware 30.101

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hockeyfreak 8. 7. 2009 13:21

ale bugy zostali, co sa tyka nabijania a zobrazovania stavu baterky.
priklad: mam styri ciarky, po kratkom telefonate o chvilu zrazu nabehne "power saving" mod, a objavia sa vsetky ciarky.
Po restarte telefonu sa power saving deaktivuje, a zobrazia sa tri ciarky.
Peklo.
hockeyfreak
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flemo 8. 7. 2009 13:48

Tipujem, ze to asi bude vedlajsi efekt nabijania cez USB. Vzdy ked na chvilu pripojis telefon,na tu chvilu sa pusti nabijanie.
Vsetky telefony ktore som mal zacali byt popletene, co sa tyka baterky, ked som 2-3 krat zapojil nabijanie na chvilku.

Mne sa zase viackrat stalo, ze som si vecer odlozil mobil slusne nabity, a rano sa uz nedal zapnut. A viackrat som si vsimol, ze mi ostalo po stiahnuti mailov alebo po zatvoreni browsera aktivne datove spojenie. A musim ist dost hlboko do menu, aby som ho manualne zrusil. Bezne tam najdem spojenie typu "trvanie 2.5 hod, prenesene data 3kB". Nepodarilo sa mi zistit, kedy sa to stane, zda sa mi, ze nahodne. Kym som mal stahovanie mailov kazdu hodinu, tak sa to stalo aj trikrat za den.
Som zvedavy, ci tato "feature" je pritomna aj v najnovsom fw.
Huawei P20 Pro / Lumia 950
flemo
Junior

Odeslat příspěvekod m.a.x.i.m.u.s 8. 7. 2009 13:58

Pokud ti zůstane aktivní internetové spojení tak by mělo stačit podržet červené tlačítko. Tak to aspoň fungovalo na všech symbianech do N95 kterou jsem měl naposledy...
m.a.x.i.m.u.s
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ferry.156 8. 7. 2009 17:12

Chtěl bych se optat hack na 30.019?Půjde mi Hallo?
ferry.156
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lampaa 8. 7. 2009 17:33

četl jsem že nejde dostupnou a známou metodou provézt...je to někde na NM ;)
Lampaa
Junior

Odeslat příspěvekod ovi 8. 7. 2009 19:52

Nový FW 30.019 datum vydání 11.6.2009 mám na N85 HACKLÝ. Lépe řečeno, provedl jsem upgrade již Hacknutého FW 20.--- pomocí FOTA a HACK zůstal funkční, tak jako veškeré mnou před upgrade nainstalované app. ;-)
Samsung Galaxy S9+
ovi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lampaa 9. 7. 2009 09:38

Kód: Vybrat vše
Před upgradem ale vemte v úvahu, že tento FW není možné dostupnými metodami hacknout.
Tohle sem četl ale když se na to koukám znovu asi to mělo bejt jen k 300.21.012 .. sry za poplach :-) :-]
Lampaa
Junior

Odeslat příspěvekod Filip Novák 9. 7. 2009 11:51

V novém fw se opravil bug se zdvojenými kontakty, který nastal po aktualizaci na ten předešlý. ;-)
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod playmaker 9. 7. 2009 12:03

Projel jsem kartu přes kabel na PC antivirem (AVG) a našlo mě to viry: autorun.inf (Virus found Worm/AutoRun) a Recycled/ctfmon.exe (Trojan horse Generic10.AIDX). Můžu je smazat, nestane se mě nic s kartou?
Dokonce i pak po projetí antivirem a odpojení telefonu, že telefon sám od sebe posílal na net fotky, ale kam nevím, nevěděl jsem co s tím, tak jsem raději hned vytáhl baterku. ;o(

Edit:Viry vymazány
Mobil: N85 v.30.101 + 6280(1GB MiniSD) v.05.92 ; Foťák: Panasonic TZ1(1GB SD)
playmaker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lampaa 9. 7. 2009 23:14

napiš taky jak si je smazal a jestli ti to neudělalo s kartou nic ;-)


EDIT: neví někdo kde sehnat redukci(?) z 3,5mm/2,5mm konektoru na ten co je v N85?-jakej tam vůbec je? mini nebo micro usb??nebo prostě nabíječku do auta za nějakej slušnej peníz
Lampaa
Junior

Odeslat příspěvekod Dolík 10. 7. 2009 18:48

Tobě jde o nabíjení??? Já nabíjím v autě přes starou nabíječku s tím větším konektorem, kupovala jsem jí myslím na 6230 a dávám tam jen tu redukci na usb, kterou snad dostaneš všude.

Ale proč sem píšu dnes jsem jela podle navigace a nemohla chytit signál, asi až po 20 km se začala chytat a to jsem ještě asi 20 minut ji nechala chytat před obchodem v autě a nazpět jsem to v půlce cesty vzteky vypla a slíbila telefonu, že jde....... Když reklamujete GPS, tak při jakých navigací to zkoušíte a co v servisu řeknete, já mám sygic.
Dolík
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lampaa 10. 7. 2009 21:33

jojo nabíjení .... kolik ta redukce stojí?
koukám že na to sme s gps podobně zkoušel sem gps na e66 a 5800xm a nestačl sem se divit chytlo se to skoro ještě dřív než sem to spustil ...
Lampaa
Junior

Odeslat příspěvekod flemo 10. 7. 2009 21:45

A dnes mi galeria zase zobrazovala rozmazane fotky. Zaujimave, ze najprv tu fotku zobrazi takmer ostro a po sekunde ju rozmaze na uplne kocky. Takze optimizmus ohladne odstranenia tohto bugu vo verzii 30 bol predcasny a neodovodneny.
Huawei P20 Pro / Lumia 950
flemo
Junior

Odeslat příspěvekod flemo 10. 7. 2009 21:50

Lampaa píše:EDIT: neví někdo kde sehnat redukci(?) z 3,5mm/2,5mm konektoru na ten co je v N85?-jakej tam vůbec je? mini nebo micro usb??nebo prostě nabíječku do auta za nějakej slušnej peníz


3.5 mm nie je problem - je toho plny net.
2mm je - neviem preco - problem zohnat lacny. Doteraz som nasiel len original od nokie - CA-146. Najlacnejsie tu - http://cgi.ebay.com/ORIGINAL-NOKIA-CA-1 ... 1|294%3A50

9 libier aj s postovnym, je to redukcia z oboch konektorov
Huawei P20 Pro / Lumia 950
flemo
Junior

Odeslat příspěvekod playmaker 10. 7. 2009 23:39

Lampaa píše:napiš taky jak si je smazal a jestli ti to neudělalo s kartou nic ;-)


EDIT: neví někdo kde sehnat redukci(?) z 3,5mm/2,5mm konektoru na ten co je v N85?-jakej tam vůbec je? mini nebo micro usb??nebo prostě nabíječku do auta za nějakej slušnej peníz


Normal jsem měl telefon napojen jako velkokapacitní uložiště do PC a AVG zkontroloval jako disk,našlo,dal léčit(smazat) a bylo to a zrovna teď jsem to musel udělat znova. Dělá mě to ale i na usb flash, takže je něco v PC. S kartou zatím nic nepozoruji.

Jinak mám redukci z tlustého na tenkou a z tenkého na usb(někdy mívám propojené vše v jednu a nabijim),tu na usb jsem koupil v ElectroWorldu.
Mobil: N85 v.30.101 + 6280(1GB MiniSD) v.05.92 ; Foťák: Panasonic TZ1(1GB SD)
playmaker
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků