N85 [diskuze] - nový firmware 30.101

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod playmaker 3. 3. 2009 01:43

pistak: Já jsem slider vyreklamoval, prvně taky v autorizových servisech cukali, že to je normal atd. Nicméně v obchodě jsem si stál za svým, že to normal není, že jsem viděl tohle nedělající kousky atd., mob se poslal opravit a opravilo se to. Už to necvaká a slider je lepší, jen doufám že to tak i vydrží
Mobil: N85 v.30.101 + 6280(1GB MiniSD) v.05.92 ; Foťák: Panasonic TZ1(1GB SD)
playmaker
Junior

Odeslat příspěvekod Dolík 3. 3. 2009 17:17

milan.jirkovsky a nefir:A co kvalita fotek zlepšila se vám?? Mě se taky neresetoval, asi jen jednou, ale mám jiné problémy, tak zajdu do servisu ať mi ho přehrají, potom ještě něco najdu, do léta času dost :-) a vyměním ho za 86.
Dolík
Junior

Odeslat příspěvekod ovi 3. 3. 2009 18:30

TO Dolík : Co to tady čtu, nevěra? Chceš jít do N86? :pozor
Samsung Galaxy S9+
ovi
Junior

Odeslat příspěvekod milan.jirkovsky 3. 3. 2009 18:45

Dolík píše:milan.jirkovsky a nefir:A co kvalita fotek zlepšila se vám?? Mě se taky neresetoval, asi jen jednou, ale mám jiné problémy, tak zajdu do servisu ať mi ho přehrají, potom ještě něco najdu, do léta času dost :-) a vyměním ho za 86.

Přijde mi že ano, rozhodně nejsou tolik zrnité jako předtím, dřív při 100% velikosti vypadaly, jak kdyby je maloval nějakej impresionista, teď už vypadají v pohodě - jako fotky z foťáku v telefonu ;o)

Ale ty restarty, to je něco příšernýho, hudbu to nevydrží přehrávat ani 2 minuty, hra padne po cca po minutě, během nabíjení se restartuje zhruba každých 15 minut, v noci to vypadá jak kdybych měl doma diskotéku ;o)

Ale vzhledem k tomu, že ostatní tady s tím problém většinou nemáte, tak se nejspíš jedná o vadný kus, jdu s tím zítra znova na reklamaci a silně zvažuju přechod na jinej model, taky mam v merku tu N86ku, ale ta vyjde až v červnu a teď je prd.
milan.jirkovsky
Junior

Odeslat příspěvekod Dolík 3. 3. 2009 19:53

Tak jim tam vše zazpívej co ti to dělá, protože aby se to takhle pořád restartovalo, to není normální, já hry hraju v pohodě, hudba taky a filmy mi běží taky OK, to jsi měl asi smůlu na kus. Momentálně taky bych si asi nevybrala jiný telefon, nic mě nezaujalo až ta 86 a nevěra to moc nebude, dyť jsou skoro stejný :-)
Dolík
Junior

Odeslat příspěvekod answer 3. 3. 2009 20:16

Skvělý, po instalaci novýho FW na phone od Vodafonu mi začala blikat klávesnice. Problikne to když jdu do menu a pokaždý když něco spustim. Paráda, čekám 3 měsíce na to, než vyjde FW na Vodafone a ted tohle >:-(
answer
Junior

Odeslat příspěvekod puma.cz 3. 3. 2009 21:02

Dolík, milan.jirkovsky : Já to vidím asi stejně... N85 většiny doby co jí mám se válí někde v servisu
answer : To není nic nového, dělalo mi to také. Nejvíc asi když se překlápěl displej, obzvláště v kalendáři. Ale jestli se Ti to stalo po přeinstalování FW tak to je docela blbý.
puma.cz
Junior

Odeslat příspěvekod tomales 3. 3. 2009 21:33

Jak to tak čtu, tak s N85 jsem spokojený asi jen já :). Mám ji od vodafonu, kdysi s jejich firmwarem se sekalo video a byla velká komprese fotek. Po new product code a FW šlape jak hodinky. Nikdy nebyl problem s restartem. Jediná výtka je ke konstrukci, má malou vůli, ale dá se to přežít. Softwarově šlape bezvadně. Jo, jak dlouho vám naběhne GPS ? Mě tak do 10 vteřin. Na kamaradově N82 az za 2 min. Je tam jinej čip ?
tomales
Junior

Odeslat příspěvekod puma.cz 3. 3. 2009 21:38

tomales: Tak to jsi šťastný člověk :) .. podle mě ten čip je stejný. Mě většinou nenaběhla vůbec :D
puma.cz
Junior

Odeslat příspěvekod tomales 3. 3. 2009 22:50

Zkoušel někdo synchronizaci v maps 3 s OVI ? poslední týden mi to vubec nejde
tomales
Junior

Odeslat příspěvekod answer 3. 3. 2009 23:37

Dá se nějak opravit to blikání klávesnice po nainstalování novýho FW, zkusil jsem reinstal a nic...
answer
Junior

Odeslat příspěvekod playmaker 4. 3. 2009 03:31

Asi neexistuje nějaká redukce z normal nabiječky na konec s tim usb? Někdy by se hodila, na cesty atd. Mám mob s tlustým i tenkým količkem(to řešim jednou nabiječkou a redukcí) a teď i usb, tak by se hodila i nějaká redukce na tohle.
Mobil: N85 v.30.101 + 6280(1GB MiniSD) v.05.92 ; Foťák: Panasonic TZ1(1GB SD)
playmaker
Junior

Odeslat příspěvekod nefir 4. 3. 2009 04:17

Redukce na nabíječku samozřejmě existuje. Kupoval jsem ji v Nokii na Floře, ale chteli za ni skoro 4 kila :(
Na jedné straně je microUSB a na druhé malá kostka do které můžeš připojit jak starý velký, tak nový malý konektor nabíječky.
Takže můžeš koupit teď za 400, nebo počkat až se tady objeví levné od číňanů.
BTW CL adaptér tam stojí stejně jak ta redukce. Ale neoriginál CL jsem viděl v Tescu asi za 120kč.
nefir
Junior

Odeslat příspěvekod b-o-s-s 4. 3. 2009 11:26

milan.jirkovsky: Mně se taky pořád restartuje (asi ne tak intenzivně jak tobě), jenže já k tomu všemu mám ještě problém se zapínáním! Místo toho,aby se zapla po zavybrování jak má, tak musím tlačítko držet ješte tak 15-20 s :grr:
Ještě při přehrávání ani jednou reset, ale co mě hodně vytočilo,tak se jednou resetoval při listování ve zprávách. Při přehrávání se párkrát neresetoval úplně,jen to napsalo něco o vnitřní paměti a že mám ukončit aplikace.
Jsem fakt zvědavej, co mi řeknou v nokii-mám to po druhý v servise a mám takový tušení,že se to jen tak nespraví.
Nevím,jestli je to tím,že jsem koupil v listopadu jednu z prvních..
Jinak GPS signál to najde taky až za pár minut...
Jsem fakt zvědavej, jestli někdo přijde s nějakým technickým vysvětlením,nebo označením vadné série, takovýhle spoekulace jsou naprd...
Ale potěší,že nejsem jedinej, kdo dal 12 za telefon a nedělá mu co má. :roll:
b-o-s-s
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kukinko 4. 3. 2009 17:46

co sposobuje "nezobrazovanie" mena volajuceho som este nezistil, mena nemam 2x ulozene ... :(

a co ma dnes rano nastvalo: z menu mi zmizla ikonka N-GAGE! ani na karte niesu ziadne hry..., :shock: ako to dostat nazad? je niekde v menu polozka, v ktorej sa to nastavuje? ako som mohol prist o hry? nic som nemazal ani neistaloval ...
kukinko
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka