Nokia 6600 Slide - obecná diskuze

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod LovecDuchu 5. 10. 2008 16:32

Hledam informace o teto novince, ktera by se mela objevit v nabidce O2.

Zakladni charakteristiky:
* rozměry: 90 x 45 x 14 mm
* hmotnost: 110 gramů
* displej: aktivní TFT s rozlišením QVGA (240x320 px) a 16 milony barev
* paměť: 20MB integrované + podpora microSD karet (512MB v balení)
* fotoaparát: 3,2MPx + kamerka pro videohovory
* konektivita: Bluetooth, GPRS, EDGE, UMTS
* multimediální přehrávač, FM radio, Java 2.0, Flash, Instant messsaging

Co na ni rikate? Pro me splnuje vsechny pozadavky. Zejmena se jedna o kvalitni fotak s VGA videem. Hledam ovsem recenze. Zda se, ze se o tomto mobilu krome par preview moc nevi. Kdybyste neco meli, hodte sem prosim odkaz. Diky.

Jedno z mnoha preview:
http://nokiamania.mobilmania.cz/content/view/1942/
Naposledy upravil LovecDuchu dne 5. 10. 2008 16:48, celkově upraveno 1
LovecDuchu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamil2268 5. 10. 2008 16:41

vypadá pěkně, ale pro mě další tuctový slide který nemá wifi
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LovecDuchu 5. 10. 2008 16:48

Pro me jeden z mala mobilu s kompaktni velikosti, kvalitnim fotakem a VGA videem.
LovecDuchu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamil2268 5. 10. 2008 16:54

s vga videem a taky s docela kvalitním foťákem musím jen souhlasit...no každý máme jiné priority, jsem zvědavý na provedení vysouvacího mechanismu
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LovecDuchu 5. 10. 2008 17:09

Jasne, ja bych taky chtel WiFi, ale bohuzel to neni ted v mych cenovych moznostech (resp. je, ale chci investovat do neceho jineho:)). Takze pro me WiFi az u pristiho mobilu (predpokladam, ze to vyjde i vyrazne levneji).
LovecDuchu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caddy 5. 10. 2008 18:09

vypada pekne, jen mam trochu strach z psani ve spodni rade klavesnice, je to uplne dole bez okraje...nevim, nevim...
Caddy
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 5. 10. 2008 18:30

Sice hezky vypadá a má dobre rozměry, ale to už vyjde pomalu nastejno koupit si Nokii 6500s nebo 5610, rozdíl je jen v polohovém čidlu a rozměrech..
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LovecDuchu 5. 10. 2008 19:01

Tak pro me treba vnejsi rozmery hraji celkem velkou roli. Chapu, ze jde o "prekrytovani". V dnesni dobe to pomalu ani nejde jinak. Dalsim dulezitym apektem je, ze bude (snad) v nabidce O2, takze ho vezmu spolu s tarifem. Zalezi na recenzi. Alternativou se jevi SE C702, u ktereho bude cena podle me padat asi rychleji. Co myslite? Mam v planu nakup kolem Vanoc.
LovecDuchu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anik 8. 10. 2008 12:00

Nahodou nemate info,kdy jej bude mit O2 skladem?diky
Samsung Galaxy S23
Anik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bakouš 16. 10. 2008 15:51

Hmmm, tak tohle je pro mě favorit příštího telefonu. Pěkné rozměry i "dyzajn", 3,2 mi stačí. Cenově to také docela jde..... .Snad ten slide už bude vychytanej. Uvidíme. :hm
Nokia N8
Bakouš
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anik 16. 10. 2008 16:34

Me se taky moc libi a tesim se na nej,ale bohuzel ho nikde nemaji a nevi,kdy vubec bude :-( jedine ho maji pochybny eshopy...myslim,ze bude az tak kolem Vanoc. :grr:
Samsung Galaxy S23
Anik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LovecDuchu 17. 10. 2008 12:42

U O2 ho meli mit v nabidce, ale asi z toho seslo. Pockam, zda ho dodaji dalsi mesic. Nenasel jsem na nej zadnou recenzi (ani zahranicni), takze si asi jeste budeme muset pockat. Doufam, ze se bude odlisovat od 3600 Slide, protoze recenze na mobilmanii me nejak o tomto mobilu nepresvedcila. Hlavne z kvality fotek jsem zklamany. Snad nebude mit s 3600 stejny cip. Videl jsem fotky z SE K770i a realne jsem nepoznal, ze jde o fotky z mobilu (samozrejme po priblizeni ano, ale stejne vypadaly spickove).
LovecDuchu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bakouš 17. 10. 2008 13:47

Vím, že recence to zrovna není, ale dost to napoví o velikosti telefonku a i o "poklepávací" funkci telefonu.
http://www.clixtv.cz/index.php?video_id ... 6600+slide
Dole jsou ještě další dvě strany videí tohoto telefonu.
Nokia N8
Bakouš
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LovecDuchu 18. 10. 2008 10:06

Uz jsem nasel recenzi na GSMArene. Vypada to, ze tento mobil asi vypadne z mojeho vyberu. Fotak neni udajne nijak kvalitni a navic nepodporuje multitasking. Je to vubec mozne? Myslel jsem, ze Nokie S40 multitasking podporuji (nebo aspon castecny - jako minimalizace Javy).
LovecDuchu
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kamil2268 18. 10. 2008 10:24

ano, Nokie S40 podporují multitasking, ale jen jako v minimalizaci javy, na plnohodnotný je tu symbian...
kamil2268
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků