Nokia N96 v prodeji: dojmy, postřehy, dotazy

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod kamil.25 22. 3. 2009 12:58

Hm,tak to mě mrzí.
kamil.25
Junior

Odeslat příspěvekod mLLn 22. 3. 2009 13:55

zalezi co od telefonu pozadjues.A pokud sis vybral N96 16GB,tak pocitam podle vseobecneho mineni,ze si chtel opravdu naslaply mobil...nevim mozna bych ti doporucil N5800,ale pokud chces klavesnici a nokii,tak mozna N85,ale s ni nemam osobni zkusenosti.Ale dobra je i omnia od samsungu,...No proste zalezi co fakt od telefonu vyzadujes a vyzadovat budes... ;-)
mLLn
Junior

Odeslat příspěvekod kamil.25 22. 3. 2009 14:13

Tak já mobily střídám jak ponožky tak to je těžký :)
N85 jsem měl ale tam se mi moc nelíbil ten displej,nějak jsem si nemohl zvyknout na ty barvy :(
N96 se mi líbila hned jak jsem jí uviděl a opravdu nedokážu pochopit proč s mobilem nemohli něco udělat než ho dali do prodeje:((((
Ale podle recenzí do ní nepůjdu. Fakt škoda !
kamil.25
Junior

Odeslat příspěvekod mLLn 22. 3. 2009 14:19

mozna byt tebou jdu do omnie,a nebo si chvili pockam,ted vyjde hodne novychn konkurence schopnych.... :-))
mLLn
Junior

Odeslat příspěvekod kamil.25 3. 4. 2009 15:18

Dobrý den.
Tak jsem si Nokii N96 asi před 14 dny koupil a jsem z ní nadšený.
Nechápu co všichni proti tomuhle mobilu mají !!!!
Jediným problémem je slabá baterie.
kamil.25
Junior

Odeslat příspěvekod peterson neu 16. 4. 2009 19:07

Dobrý den,
prosím o informace ohledně navigace V N96. Jsem bohužel laik tak v případě, že se najde nějaký odborník budu nadšen. Je nutné při používání navigace být stálen připojen k internetu? Jak je to s mapovou podporou?

Děkuji
peterson neu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 16. 4. 2009 19:11

Není nutné být online. S mapovou podporou myslíš u kterého navigačního software?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod peterson neu 16. 4. 2009 20:18

Děkuji za reakci a můj zájem je koupě telefonu u t-mobile a tam nabízejí NOKIA MAPY. Je tedy možné koupit přímo mapy, které se dají nahrát do telefonu a dále je používat bez připojení na internet. Bude fungovat spojení s družicí a signalizovat místo mého pohybu?
Omlouvám se za hloupé otázky, ale bohužel .... :(
Děkuji
peterson neu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 16. 4. 2009 21:01

To Nokia Mapy umožnují zdarma a bez internetu.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak

Odeslat příspěvekod Filip Novák 16. 4. 2009 21:05

peterson neu: Samotné mapy, které lze mj. využívat i bez připojení k internetu, je dokonce možné používat zdarma, platí se pouze za hlasovou navigaci.
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod AiR 8. 5. 2009 14:23

novy FW 20.050
AiR
Pokročilý

Odeslat příspěvekod 5vkr08 9. 5. 2009 22:47

tento mobil je super tiež ho mam a da sa dať donho baterka z n95 8GB
5vkr08
Junior

Odeslat příspěvekod daddy-o 15. 5. 2009 17:18

Tak jsem instaloval nový firmware 20.050 a prý napravuje hodně chyb této nepodařené vlajkové lodi od Nokie. Slibovaná náprava šumu videa při nahrávání se vůbec nekoná, videa šumí vesele dál, není tam vůbec žádná změna. Další stupidita je že v poh. režimu se ukazují již jen dvě události/schůzky/úkoly z kalendáře což je skutečně neuveřitelně stupidní. Skoro vždy mám víc než jen dvě události denně takže tím se stává tato dobrá funkce skoro nepoužitelná. Nechápu tuto změna když na displeji je opravdu místa dost. Prý se zlepší výdrž- to teprve uvidím později, a kromě nověho zvuku slideru ( naprostá kravina) a nového témata tento firmware nic nepřináší. Jo možná je mobil mírně rychlejší ale pořád je to šnek a kvalita zvuku při hovoru zůstává nadále tragická. Škoda že inženýři z Finska občas neprojedou fóra a diskuze o tomto telefonu, třeba by přišli na to že nové téma není zdaleka tak důležité jako náprava šumu při video nahrávce......
Nejraději bych šel do posledního firmware ale to už je poněkud komlikovanější.....
daddy-o
Junior

Odeslat příspěvekod daddy-o 16. 5. 2009 12:22

Jestli to vubec nekoho zajima tak i po instalaci noveho firmware baterka stoji za starou belu. Vydrz se prodlouzila tak max o 2 hodiny....ne tento mobil urcite neni super
daddy-o
Junior

Odeslat příspěvekod redmond 16. 5. 2009 14:06

daddy-o, no neviem co si cakal od SW riesenia, ze baterke zrazu pribudne dalsich 1000 mAh?
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka