Nokia N96 v prodeji: dojmy, postřehy, dotazy

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Kniter 24. 12. 2008 21:39

K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 24. 12. 2008 21:40

Tvrdý restart není. Je buď restart, nebo zapnutí v "safemodu", nebo měkký reset (nastavení) a tvrdý reset (všechno pryč).

ad problém: podívej se, jestli nemáš nějaké nepřečtené zprávy na SIM. Pokud ne, tak musíš telefon zresetovat - přijdeš o všechny data, takže zálohovat, zálohovat a zálohovat. Dělá se to kódem *#7370#.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak

Odeslat příspěvekod Kniter 24. 12. 2008 22:12

spravy/volby/sim spravy
safemod zapnut telefon s drzanim ceruzky alebo mriezky(ktore nemaju ceruzku). Tel sa spusti bez tvojich doinstalovanych aplikacii co sa spustaju pri starte.
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod misko42 24. 12. 2008 23:12

uz tyzden som vlastnikom n96... no zacnem este raz, prajem pekne sviatky a vsetko najlepsie v novom roku . . . . som tu uz davno nebol. no,kupil som si new n96,zatial sa mi paci.
len nejak tu neviem nastavit to co som mal aj u n70,aj u n95 a vlastnu u kazdej nokii,a to ten setric,co su tie hodiny.ked s telefonom nic nerobim tak ako keby bol vypnuty,nic tam neni na dyspleji,ziadne hodiny, pozeral som v nastaveniach,a setric tam je len na vyber obrazok,a to sa mi tam objavy iba na taku dobu aku si vyberiem a potom zas to zmizne a tma... ako to tam dostanem??? prosiiiim o radu.
vopred vam dakujem... vdakaaaaa...
Nokia N96
misko42
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 24. 12. 2008 23:24

Neviem. to nema ako pise tomkulitom tu. Mozes skusit aplikaciu cClock. Niekto tu pise, ze je ma velku spotrebu. Kamos na e65 vravi ze si nevsimol vacsiu spotrebu. Mozes to skusit ak chces.
Naposledy upravil Kniter dne 24. 12. 2008 23:31, celkově upraveno 2
T♥-Telekom
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tomopk 24. 12. 2008 23:28

Alebo Large Time. Pri cClocku som zaznamenal trochu zvýšenie spotreby, pri Large Time nie a je jednoduchší (to či je to výhoda je už individuálne).
HD2
tomopk
Pokročilý

Odeslat příspěvekod misko42 25. 12. 2008 11:02

tak vdaka, nasiel som stiahol som a skusam ten large time zatial je to v poho.. este raz vdaka
Nokia N96
misko42
Junior

Odeslat příspěvekod Filip Novák 26. 12. 2008 13:48

„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod misko42 26. 12. 2008 14:35

no neviem ci to ma s tym nieco spolocne,mam na mysli large clock ale.... nainstaloval som a plna baterka bola,rano zobudim stale plna,a na obed z nicoho nic uz zacal pipat... hm.. sice je pravda ze ju mam uz tyzden a nabijam ju zatial len druhy krat takze sa este formatuje...
Nokia N96
misko42
Junior

Odeslat příspěvekod Ulrico 6. 3. 2009 22:50

Zdravím, když si přivezu N96 ze zahraničí, dá se do ní dohrát čeština? Pokud ano, na kolik peněz to asi tak přijde?
Ulrico
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 6. 3. 2009 23:57

Čti rámeček nad názvem tématu.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Ulrico 7. 3. 2009 10:37

seterwohipikule píše:Čti rámeček nad názvem tématu.

Jj, díky :D Já ho přeskočil jako reklamu...
Ulrico
Junior

Odeslat příspěvekod BliQ 15. 3. 2009 18:50

Mal by som jednu otazku ci by mi vedel niekto poradit. Jak vsetci dobre vieme nokia N96 ma 16 giga pamate lenze je to rozdelene na 2 casti a ked pouzivam bluetooth tak clovek co mi posiela subory mi moze poslat max 30 mega a subor co si chcem poslat ma 300 mega zatial som na to nedosiel jak by som to spravil. Predom dakujem za radu.
BliQ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kamil.25 22. 3. 2009 11:31

Dobrý den.
Měl bych vážný zájem o tento mobilní telefon a zajímalo by mě pár věcí.
Pokud mi na ně někdo odpoví tak mu budu vděčný.
1) Jak je na tom mobil po hudební stránce? Zajímá mě jak má audio hudební výstup,jestli je stejný jak u N 95, Nebo jako u N 85?
N95 při přehrávání hudby šumí a to nechci kdežto N85 hraje lépe a čistě.
2) Opravdu je na tom konstrukčně tak špatně? Nejsou nové série na tom lépe?
To jsou asi hlavní otázky.
Moc děkuji za odpověd.....
kamil.25
Junior

Odeslat příspěvekod mLLn 22. 3. 2009 11:57

kamil.25 píše:Dobrý den.
Měl bych vážný zájem o tento mobilní telefon a zajímalo by mě pár věcí.
Pokud mi na ně někdo odpoví tak mu budu vděčný.
1) Jak je na tom mobil po hudební stránce? Zajímá mě jak má audio hudební výstup,jestli je stejný jak u N 95, Nebo jako u N 85?
N95 při přehrávání hudby šumí a to nechci kdežto N85 hraje lépe a čistě.
2) Opravdu je na tom konstrukčně tak špatně? Nejsou nové série na tom lépe?
To jsou asi hlavní otázky.
Moc děkuji za odpověd.....

spatne a jeste hur...jsem cistokrevny nokiak,ale tahle "vlajkova lod" me hodne zklamala...urcite si precti vice recenzi,atd...ale ja osobne se zkusenostmi s ni nedopurucuju...
mLLn
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka