Nokia 5800 XpressMusic - poslední fw. 60.0.003 (10/2011)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Daveit 8. 9. 2009 22:34

Super, díky, stáhnu
Daveit
Junior

Odeslat příspěvekod borsuk 8. 9. 2009 23:58

toma_s píše:borsuk:mohl byjsi mi prosím poslat web na ztáhnutí této aplikace pokud je to free ztahování

http://nokia-5800-xpress-music-software ... skman.html link na trial, bohuzel neni free, takze potom si ho bud koupis nebo nekoupis.... :roll:
Chceš-li poznat charakter člověka, dej mu moc. A.L.
borsuk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Smrtka 42 9. 9. 2009 08:26

mam 2 obrovské problémy prvý čo ma trápi najviac je to že mi vobec nejdu ikonky kontakty a ciselnik na homescreen stlacam a nic a druhaa nejde mi vobec pripojit mobil k PC cez PC SUITE napise hned telefon bol odpojeny prosim o radu... neviem co mam robit ci reklamovat alebo co?... som zufaly s toho zatial sa nic taketo nestalo bol som uplne spokojny ale teraz toto ma dostalo..
Intel Core i5 750-BOX
Nvidia Geforce 250gts 1 gb gddr3 with ZELMAN cooling system
SAMSUNG 750 gb F1 7200 rpm
GIGABYTE H55M-UD2H
KINGSTON HYPER X 2x2 gb
Win 7 Home Premium 64 bit
Smrtka 42
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Daveit 9. 9. 2009 09:15

Mě to o tom odpojení v programu PC Suite taky psalo... ale pomohl restart, potom už to šlo.
Daveit
Junior

Odeslat příspěvekod Muchapuk 9. 9. 2009 11:29

tak ako to je z FW ? stále my hlási že môžem nainštalovať len 21.0.0.25
telefón kupovaný z obchodu dealer nokie , sú teda problémy z FW 30.x.x.xx ? ďakujem , toto je posledný symbian čo som si kúpil ..
Muchapuk
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 9. 9. 2009 11:59

Sú teda problémy z FW 30.x.x.xx ,ne nejsou žádné jen si přečti toto
Latest available software for Nokia 5800 XpressMusic, product code 0559298
Verze: 30.0.011

Compare numbers
If your current version is dated earlier,then update now to get the latest features,applications and improvements. Go to Nokia Software Updater download
Je už k mání pro českou verzi,pokud vám to nejde máte jiný prokt code změnte je přes program nemesis ke stažení zde viewtopic.ph ... dc&start=0
návod na změnu:Tu mas presny navod od Vlasyk-a.
Ak chces nejake info, skus cez SZ. Mimochodom na tlacitko "FLASH" zabudni, to je funkcia na ine veci.
Pripojte mobilný telefón cez usb-kábel k PC a zvoľte v ňom mód PC Suite!
Spustite program NSS:
- V ňom kliknite v pravom hornom rohu na “Scan for new device”.
- Kliknite na “Phone Info”.
- Kliknite v strede na Scan.
- Kliknite vpravo na “Read”.
- Číslo “product code” si opíšeme a nahradíme ho.
- Zafajkneme “Enable” v riadku s novým “product code”.
- Klikneme na “Write” a vypneme NSS.
- Znova aktivujte program NSS a kliknite na “Read” - toto je opat na kontrolu, aky PC je v mobile (nie FLASH). Skontrolujte či menený “product code” je naozaj zmenený a zavrite NSS. Hotovo. Mobil je pripravený na update.
a po aktualizaci opět zadejte svůj prokt code a záruka je neporušena...................
rajs
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Daveit 9. 9. 2009 12:57

Můžete mi někdo poradit s FaceBookem na tomto mobilu? Klasicky se připojím na FB (facebook.com) přes WiFi, jdu na svůj profil a je nějak možné tam kliknout na nějakou ikonu aby se zapl foťák a já hned pořídil fotku která by se mi automaticky uložila do FB na zeď? Nějak mi to nejde a nemůžu přijít na to jak.
Daveit
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 9. 9. 2009 13:07

Podobné funkce zvládají (teď nemluvím o fejzbugu) klienti, třeba jimm pro icq.. Přes internetový prohlížeč se k foťáku asi nedostaneš
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Kniter 9. 9. 2009 18:22

Opera mini verzia 3.1 dokaze odfotit fotakom (automaticke nezmenitelne nastavene najnizsie rozlisenie) a odoslat na server. Ale facebook som tak neskusal.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 9. 9. 2009 22:56

Omlouvam se, pokud uz tady otazka zaznela, ale vsech 161 stranek jsem necetl a hledani mi nic neobjevilo :)

5800 mam par dni a nejvic mi vadi mala prizpusobitelnost te hlavni stranky (pohotovostniho rezimu?), konkretne na Nokii 6500 jsem mel neco jako "rychle poznamky", proste jsem se podival na displej a mel jsem tam napsano "nakoupit mliko, kocky u veterinare, zaplatit za hosting" atd. - da se tohle nejak nasimulovat i tady? "Poznamky" jsou zbytecne komplikovane, musi se do nich lezt pres ikonku a navic je to jen jako seznam kratsich textu prirazenych k datumu, ne jeden delsi. Nenapada vas neco? gDesk jsem zkousel a je to nejak moc slozity a zere to urcite zbytecne baterku, takze touhle cestou se mi jit nechce.

Jo a dotaz cislo dve - jak je to se screensaverem v podobe hodin? Stahnul jsem si cClock, ale nevim, co jako s tim :) Nainstaloval jsem to, ale nevim, jak to nastavit, aby se to spoustelo jako screensaver.
Mr.Scully
Junior

Odeslat příspěvekod toma_s 9. 9. 2009 23:46

Kniter:prosimtě poslal byjsi mi odkaz na tenhle porhlížeč -
Opera mini verzia 3.1 ;-)
toma_s
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 10. 9. 2009 05:01

Toma_s: chod cez mobil na http://mini.opera.com
Klikni na: "Ak sa tato verzia neda nainstalovat..." potom "Try the old opera mini 3" a "stiahnut".
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod toma_s 10. 9. 2009 05:53

Kniter: http://mini.opera.com a jde to i na Nokia N82 já jsem tam koukal a ve výběru telefonu nebyl a ani tam není Nokia 5800XM
toma_s
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 10. 9. 2009 11:31

Ja som to tahal priamo mobilom a telefon vybralo automaticky.
T♥-Telekom
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod lojza_ 11. 9. 2009 13:48

Co všechno lze zobrazit na aktivním pohotovostním režimu? Výpise z kalendáře plus e-mailovou schránku dohromady - podobně jako v E sérii? Nebo pouze výpis z kalendáře? Umožňuje také zobrazit Úkoly?
No stress, keep smiling.
lojza_
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka