Nokia 5800 XpressMusic - poslední fw. 60.0.003 (10/2011)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod Tony.som.ja 18. 8. 2009 16:08

hm no to je divne, ak tam mas najnovsi software a ani reset nepomaha tak zrejme bude treba navstivit znovu servis
- Nokia 5800 XM Red
- iPod 30GB 5G White
- ASUS M51V Multimedia
Tony.som.ja
Junior

Odeslat příspěvekod Effko 18. 8. 2009 17:39

no neviem je to divne ale ta tretia karta mi zatial ide aj po niekolkych zap a vypnutiach..tuk tuk na drevo..mozno nahoda mozno sa to umudrilo alebo fakt neviem..
ale sa bojim normalne to niekedy aj vypnut uz..
Effko
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 19. 8. 2009 08:21

Včera jsem dal 5800 poprvé pořádný záhul a baterka mě dost zklamala :-S

Mobil ráno dobit do plna. Od cca 9.15 hodiny jsem měl na plný kule hudbu do repráků, asi 6 hovorů (celkem asi 20 minut) asi 3 sms, a asi hodinu na netu 3G. Mám kvůli tomu nastaven duální režim (GSM i 3G) a v cca 13.30 hod. totální shutdown. :grr:

Mezi 14-15 jsem byl v nabíječce ale při tom i na netu. Za hodinu se baterka nabila pouze na 2 čárky. Další 1,5 hodiny se mobil nabíjel dál (interval 8 minut v nabíječce, 30 sekund bez nabíječky). Já vím, takovýhle nabíjení není ideální, ale přemísťoval jsem se po 12ti místnostech, tak to jinak nešlo. No a při tom hudba o5 naplno do repro a asi kolem 16.30 nabito doplna.

Dále hudba stále na plno do repro + asi 30 minut internet a kolem 19 hod o5 bez šťávy.

Takže jsem včera nabíjel 5800 3x doplna

Aplikace puštěná pouze Step Counter a to asi jenom 3 hodiny.

Dneska ještě vyzkouším ale ta výdrž se mi vůbec nelíbí. :grr:
martinsip
Pokročilý

Odeslat příspěvekod korenisko 19. 8. 2009 08:55

Step counter dosť žere batérku. Bacha nato... Aj moju N82 to vyčerpalo skoro... :-)
XPERIA L
korenisko
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod chico100 19. 8. 2009 09:43

pri otvarani niektorych webstranok ma odmieta Nokia prihlasit lebo nemam spustene cookies, napriek tomu ze pustene v mobile su..neviete v com je problem?
chico100
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zdenda-t 19. 8. 2009 10:51

Ahoj ,taky se mi zalíbil tenhle mobil ..problém je v tom ,že T-mobile ho nemá v nabídce ,tak budu asi muset koupit z netu ..dá se nějak poznat mobil ,který je určen pro náš trh ..jde mi o to ,že co jsem slyšel ,tak jsou na trhu i mobily ,které byly určeny pro jinej trh a padá na nich sw...?
Je to pravda nebo kec a máte zkušenosti s jakými obchody? (hlavně péče o zákazníky a jejich servis)
a popřípadě sem dejte i ty špatné zkušenosti s internetovým obchodem
Díky moc
Zdenda
Pokud to není otázka sem můžete psát na : zdenda-t@seznam.cz
zdenda-t
Junior

Odeslat příspěvekod Smrtka 42 19. 8. 2009 15:45

Mám malý velký problém,ked chcem nahrat mapu do mobilu cez Nokia map loader stiahne mi to do PC ale do mobilu uz nie napise nejaky error že:Not Enought free space. Remove last one item from your current selection. Also check the setting for max memory card use % under settings network in the maps application (ifapplicable). pritom mam este kopu miesta na karte :P
Intel Core i5 750-BOX
Nvidia Geforce 250gts 1 gb gddr3 with ZELMAN cooling system
SAMSUNG 750 gb F1 7200 rpm
GIGABYTE H55M-UD2H
KINGSTON HYPER X 2x2 gb
Win 7 Home Premium 64 bit
Smrtka 42
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martinsip 19. 8. 2009 17:20

korenisko píše:Step counter dosť žere batérku. Bacha nato... Aj moju N82 to vyčerpalo skoro... :-)

Tak to ho odinstaluju. Páč to člověk využije jedině na toulkách (většinou) a tam člověk s energií musí šetřit.

Jinak dnes 3,5 hodiny hudba do repro + 2x hovor (cca 8 minut), 5 minut internet a 3 sms a z plných 7mi čárek zbyly za 3,5 hodiny 3. Takže fakt nic moc a dál bych bez nabíječky do večera nevydržel. A to jsem ho měl přes celou noc v nabíječce. :oops:
martinsip
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Tony.som.ja 19. 8. 2009 21:31

martinsip: ja som mal tiez mobil celu noc v nabijacke a dnes som urobil asi 200 fotiek, 3 videa a tiez skapal :)

Smrtka 42: mne tiez robi ten maps updater blbosti a mapy mi nenahralo cize ich vzdy potiahnem cez orange world (mam vela dat takze ak tak ma to ne*ere).
- Nokia 5800 XM Red
- iPod 30GB 5G White
- ASUS M51V Multimedia
Tony.som.ja
Junior

Odeslat příspěvekod BigFoot007 19. 8. 2009 21:31

to martinsip - mne sa na potulkach teraz osvedcilo gps - poloha - pri vystupe na slavkovsky stit som to mal vkuse zapnute -cca dokopy 8-9 hodin - odobralo mi to tak mozno jednu palicku z baterky - ale vzdy som len kukol na displej na nadmorsku vysku - a hned znova zablokoval(a teda aj vypol displej ktory je naj zrut stavy).
mobil:Xiaomi Mi5S
AR: Kia Ceed 1.4 Exclusive+Nissan Tiida 1.5 DCi(superKARA)+Fiesta 1.4TDCi
AV:Hisense 49CM3000
BigFoot007
Junior

Odeslat příspěvekod zdenda-t 20. 8. 2009 07:39

to martinsip: taky zalezi jak jsi nacykloval baterii ..pri prvnich cyklech ..anebo jsi trefil spatnej kousek ..urcite baterii nenaladujes vic kdyz ji nechas celou noc v nabijecce ...
Nechal jsi pri prvnich nabitich baterii vybit az do konce ?
zdenda-t
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 20. 8. 2009 08:07

Jo to jsem delal, ale stejne tomu moc neverim. Ale kdyz ji necham az do rana v nabijecce, tak se mi zda, ze vydrzi vic. Taky to dobijeni po chvilkach se mi zda, ze nedobije doplna

Holt nejvetsi zrout je displej
martinsip
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zdenda-t 20. 8. 2009 08:21

Kdyz ho nechas pres noc tak je to to same jako kdyz ho dobijes doplna...

Ma tu nekdo zkusenost s nakupem mobilu a padani SW? po prohlidnuti netu jsem nasel jen dva obchody ,ktere vylozene pisou ,ze je urcen pro cesky trh a to mobilehouse http://www.mobilhouse.cz/detail.php?id=8755
A http://www.1m.cz/detail/9389/nokia-5800-xpressmusic/
pak samozrejme nokia cz
ale cena 7800 ..kdyby se nasel solidni obchod s dobrym zbozim pod 7 000 bylo by to super.
zdenda-t
Junior

Odeslat příspěvekod Tony.som.ja 20. 8. 2009 09:07

Chcem sa spyta ci mate na svoju nokiu neake ochranne puzdro. Nemyslim vsak ziadne tie kozenne puzdra ani rozne ponozky a podobne.

Ak mate neake "silikonove" alebo proste neako priliehave puzdro tak mi hodte pls link na to alebo aspon nazov.
Este sa chcem spytat ci nemate nahodou neaky velmi dobry e-obchod na prislusenstvo k Nokii 5800. Ak hej poprosim link :) SK obchod samozrejme.

Dakujem
- Nokia 5800 XM Red
- iPod 30GB 5G White
- ASUS M51V Multimedia
Tony.som.ja
Junior

Odeslat příspěvekod dejvidek 20. 8. 2009 09:19

2zdenda-t: Pod 7000Kč koupíš jen šedivku. Ofiko zboží má na 100% jak píšeš například mobilhouse.cz nebo obchod.nokia.cz
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka