Nokia 5800 XpressMusic - poslední fw. 60.0.003 (10/2011)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Daveit 31. 8. 2009 20:26

jj, to je to co jsem chtěl vědět, jestli to jde nebo ne...
Daveit
Junior

Odeslat příspěvekod Meggy1 1. 9. 2009 17:51

je tu někdo kdo hodně denně volá a řekne mi reálnou výdrž?
Meggy1
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Flex21 1. 9. 2009 20:10

Nevíte, jakým způsobem nastavit zobrazování volby přístupových bodů k internetu při spuštění Opery Mini? Mně se to připojuje automaticky, doma na wifi v pohodě, ale venku používám Internet v mobilu od O2, a na to se prostě nejde připojit. Včera mi to v pohodě jelo a pak z ničeho nic přestal fungovat..Přitom v integrovaným prohlížeči O2 net funguje..Ve správci instalovaných aplikací mám nastavené v Nastavení Suite - Připojení - Vždy se zeptat, ale stejně mi to při spuštěni nabídne pouze: "Povolit aplikaci používat síť a odesílat nebo přijímat data?" a na výběr je: "Povolit jednou" nebo "Povolit pro tuto relaci"...Na předchozím telefonu (Nokia E71) mi to vždy při startu Opery nabídlo na výběr přístupovej bod, ale tady prostě ne..
Flex21
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tony.som.ja 1. 9. 2009 22:44

No kamarat. Mozno neuveris ale mal som ten isty problem ale nechcelo sa mi ho riesit.
Dnes som sa rozhodol na to kuknut. V nastaveniach opery nic nebolo takze tvoje/nase riesenie je nasledovne.
Prejdes do:
Menu - Nastavenia - Spravca aplikacii - Instalovane apl. Tam si najdes Operu a das si nastavenie zostavy. Uvidis ze tam budes mat napisane pri pripojeni ze "pytat len raz". To zmen a je to.

Nemas zaco.
Naposledy upravil Tony.som.ja dne 1. 9. 2009 22:57, celkově upraveno 1
- Nokia 5800 XM Red
- iPod 30GB 5G White
- ASUS M51V Multimedia
Tony.som.ja
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tony.som.ja 1. 9. 2009 22:55

No nakoniec to nepomohlo takze neviem kde je problem. Hmm. Skusim este najst nieco
- Nokia 5800 XM Red
- iPod 30GB 5G White
- ASUS M51V Multimedia
Tony.som.ja
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daveit 2. 9. 2009 15:23

Je nějak možné vypnout navždy přisvětlovací diodu když fotíte? Blesk se vypnout dá, to je jasná, ale když fotíte v šeru, tak Vám to vždy přisvítí dioda. jde to někde vypnout?
Daveit
Junior

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 2. 9. 2009 17:17

Nejde, možná hackem.
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod borsuk 2. 9. 2009 19:34

Dnes jsem testoval synchronizaci kontaktu a kalendare se serverem Nokia OVI, vse probehlo bez problemu, bez chybovych hlasek, polovina kontaktu vsak neni uplna, chybi telefonni cislo, pritom pri synchro pres Office Outlook je vse ok, nevite nekdo jak na to, dopisovat ty cisla se mi tam nechce... :-P
Chceš-li poznat charakter člověka, dej mu moc. A.L.
borsuk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thorn 2. 9. 2009 22:34

dobrý den, možný se to tady na foru asi už řešilo ale 157 stránek prohlížet nebudu:)... mám akorát dvě otázky a to jestli se dá tento telefon použít na navigaci aniž bych měl zapnuto AGPS (jde mi o to aby mně to navedlo tam kam má - klidně jakýkoliv program ale hlavně aby to jelo dobře) a taky si občas rád zahraju tak jestli je na tento telefon aspoň pár her které se dají spustit na dotykovém displeji... Všem kdo mi odepíšou moc děkuji!!
Thorn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukas033 2. 9. 2009 22:40

to Thorn: odpoved na obidve tvoje otazky je ANO. (ani s navigaciou ani s hrami neni problem na 5800 xm)
lukas033
Junior

Odeslat příspěvekod Thorn 2. 9. 2009 22:54

lukas033 píše:to Thorn: odpoved na obidve tvoje otazky je ANO. (ani s navigaciou ani s hrami neni problem na 5800 xm)

wow takovou rychlou odpověd jsem nečekal:)... měl jsem strach protože mi kámoš co jí má říkal že gps je nepoužitelná:( díky
Thorn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pomalej Joe 3. 9. 2009 06:19

Daveit píše:Je nějak možné vypnout navždy přisvětlovací diodu když fotíte? Blesk se vypnout dá, to je jasná, ale když fotíte v šeru, tak Vám to vždy přisvítí dioda. jde to někde vypnout?
Nemám tento telefon ,ale mám fotoaparát a fotím ,jen hobby ,ale právě to světlo je potřebné šeru a noci proto ,aby si z něj vzal Autofokus potřebné informace pro měření scény a nastavení expozice ...mě vypnout jde můžu nastavovat údaje manuálně ..ale tady je vše řízeno automatikou a funguje to tak ,že místo změny clony nebo rychlosti uzávěrky se upřednostňuje vyšší ISO a tím pádem čím větší iso tím větší šum na výsledné fotce.
Pomalej Joe
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eika 3. 9. 2009 19:26

Neví prosím někdo z vás, kde se dá koupit zrcadlová fólie na 5800, jestli vůbec někde? Děkuju!
eika
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thorn 4. 9. 2009 10:54

eika píše:Neví prosím někdo z vás, kde se dá koupit zrcadlová fólie na 5800, jestli vůbec někde? Děkuju!

zkus toto http://aukro.cz/item730844306_ochranna_ ... dlova.html
Thorn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tony.som.ja 4. 9. 2009 17:11

Chcem sa spytat ci mate neaku funkcnu verziu Skype pre N5800. Myslim aj taku co funguje :P Nasiel som totiz neake ale vsetky len pre siete UK a podobne. Ide mi o to aby som vedel aj zavolat presne ako na skype cez PC (video, zvuk atd).
Neviem ci to je mozne ale dufam ze ano, za rady dakujem.
- Nokia 5800 XM Red
- iPod 30GB 5G White
- ASUS M51V Multimedia
Tony.som.ja
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků