Nokia 5800 XpressMusic - poslední fw. 60.0.003 (10/2011)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 8. 12. 2008 21:00

Já si myslím, že se z Nokie 5800 stane tuctovka. Moc mě to netrápí, stejně si ji koupím. Pokud bych se chtěl odlišit, koupil bych si třeba nějaký telefon Porsche Design. To už je na každém z nás. Není sice zas tak příjemné, že telefon bude mít každý třetí, jako v případě Nokie 6300, ale hlavní je, že s ním budu spokojený
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrick 8. 12. 2008 21:27

thefany: Nevadi mi, ze ho bude mit kazdy druhy, vadi mi, ze ho budou pouzivat hlavne teenageri a kazdej si tak 5800 zaskatulkuje jako telefon pro nactilete 'rapery'...

Ale dost uz o tomhle. Recenze uverejnena kdykoliv do 16.2. bude vice nez vitana. 8-)
Mrick
Junior

Odeslat příspěvekod V-oo-jta 8. 12. 2008 21:52

Já si myslim že ho každej druhej mít nebude.. Už jen když to slyšim z okolí .. Dotykovej ?? Tak ten bych teda nechtěl .. Většina lidí je zviklá na normální.. No uvidíme :-D Jinak ta recenze by byla luxusní jako ;-) Já už chci šedivkuuuuu ..
16.2.09..
V-oo-jta
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaxSand 8. 12. 2008 22:06

Jak by mě to tlačilo, že ji bude mít každej druhej. Doteď mám SE K750 a v době kdy jsem ji kupoval ji měl taky každej druhej. Pravě naopak je to výhoda a i tehdy byla. A jak už psal thefany, tak to má výhodu v tom, že na něj bude víc aplikací a her. Chtěl jsem původně iphona právě kvuli komunitě, ale když jsem zjistil co to všechno (ne)má, tak jsem se začal porozlížet po něčem jiném a tohle splňuje všechny naležitosti co od founu vyžaduji a je za malé peníze ;)
MaxSand
Junior

Odeslat příspěvekod V-oo-jta 8. 12. 2008 22:13

http://www.youtube.com/watch?v=gctsp60Z-JU
Ty jo celkem dobrý ;-) Nevim jak to přijde dobrý Vám ..Ale kdo měl nebo má 5310 určitě pochopí :-D
16.2.09..
V-oo-jta
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas.116 9. 12. 2008 10:31

Hezký, plynulý přehrávání :) http://cz.youtube.com/watch?v=b_nzP8Kfjug
Nokia Lumia 800 black, Acer Iconia W510 64GB
martas.116
Junior

Odeslat příspěvekod V-oo-jta 9. 12. 2008 16:36

Za 2 DNY nokia 5800 na e-shopu http://www.mobiltel.cz za 14 000,- :-D Jsou z dovozu
Jinak cena 8 890,- na tom e-shopu by měla být pevná ale až v únoru :-D
Tak kdo by chtěl tak už jí bude mít k jejížku ale za tu cenu bych do toho nešel :-D
(Chtěl jsem se právě zeptat na tu cenu a napsali mi i ten dovoz..)
16.2.09..
V-oo-jta
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pcermis 9. 12. 2008 17:38

Do sedivky bych nesel ani kdy by byla levnejsi a o 2 mesice driv a to ze ti to napsaly neznamena ze to tak skutecne bude. Jak ta sedivka tak i ta ofi cena. U netoveho obchodu pokud to nemam doma kompletni a funkcni tak neverim ani pozdravu. Natoz cene vyrobku ktery oficialni cenu jeste nema a te sedivce tak 50 na 50 uz tady byly dva co to nabizely a ani jeden nedodal radeji to zmenily na 16.2:-) neveril bych az tak moc vsemu co se kde pise:)
pcermis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 9. 12. 2008 17:41

S internetovými obchody (mnou prověřenými) problém nemám. Ale šedivky ne..
pcermis: kde bereš jistotu, že to vše dělaly ženy? :tleskani (nabízely apod..)
Naposledy upravil seterwohipikule dne 9. 12. 2008 17:43, celkově upraveno 1
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Inpernak 9. 12. 2008 17:43

to přehrávání videa je suproví , a na tom větším displeji a jemnym bomba :DRadost koukat na filmy :)Jen mi trošku vadí ani ne to že je film širokoúhlý což je taky trošku nedostatek ,ale spíě š to že se nevyužije celá plocha displeje na to přehrávání ...černý displej je na všechny strany ..
Xperia P/ Note 3
Inpernak
Junior

Odeslat příspěvekod pcermis 9. 12. 2008 22:07

seterwohipikule píše: kde bereš jistotu, že to vše dělaly ženy? :tleskani (nabízely apod..)

No jestli oprvadu ti stoji premyslet a nasledne reagovat na takouvoudle kravinu tak se skutecne nedivim nekterym lidim kteri se zde ptaji jestli je tohle skutecne forum o Nokii 5800 :oboze Jinak pro klid tve duse sem tim nemyyslel zadnou zenskou ale mnozne cislo nemluvil sem o jednom obchodu ale vseobecne o obchodech :hm
pcermis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petokiso 10. 12. 2008 09:45

pcermis píše:No jestli oprvadu ti stoji premyslet a nasledne reagovat na takouvoudle kravinu tak se skutecne nedivim nekterym lidim kteri se zde ptaji jestli je tohle skutecne forum o Nokii 5800

Nechaj tak :mrgreen:
petokiso
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Inpernak 10. 12. 2008 17:43

Nevíte jestli 5800 bude mít audio čip jako má 5310 ?
Xperia P/ Note 3
Inpernak
Junior

Odeslat příspěvekod kamil2268 10. 12. 2008 17:46

ano bude, proto to má i v názvu...
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod BigFoot007 10. 12. 2008 18:36

je tento chip niecim specialny?
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků