Nokia 5800 XpressMusic - poslední fw. 60.0.003 (10/2011)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kamil2268 7. 12. 2008 15:55

iphone je stylovka, ano mám ji také, ano mám 17 let a co jako? nejsem žádný hiphoper a já nevím co ještě...
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Inpernak 7. 12. 2008 15:58

Podle mně teda teenegeri tento phoun moc často mít nebudou ... (jinak ktý N95 mobil ,kterej by stál víc jak 20 000 bych si nekoupil a už vůbec ne rodiče .... já si 5800 koupím sám cca 4 měsíce po jeho vydání aby stál tak kolem 8 000 ... pak už příjde N97 a ta bude 5800 zastinovat ...)
Xperia P/ Note 3
Inpernak
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 7. 12. 2008 16:01

Mrick: proč moc? Pokud něco chci, nemám na to, tak si chechtáky půjdu vydělat. To je nenormální? Nebo to bereš podle sebe - nazvu to třeba maximální lenost? A nejsu ženská.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrick 7. 12. 2008 16:06

Podle sebe to opravdu neberu, ja si na vsechno co si poridim i vydelam. Bylo to mysleno tak, ze dnesni teenageri (samozrejme ne vsichni, ale vetsina) jsou liny hovada, ktery neumi nic jineho nez pacit penize ze svych rodicu, takze chtit po nich aby pracovali je bohuzel trochu moc. :hm

V profilu mas zena. 8-P
Mrick
Junior

Odeslat příspěvekod petokiso 7. 12. 2008 16:29

Vám by sa hodilo keby každý v 15 rokoch dostal čakan/lopatu a išiel kopať kanále.Keď niekomu rodičia telefó za 15 000 kúpia, je to ich vec. Inak trochu od témy rozoberať tu kto má na telefón a kto nie!!!fórum nieje o výške platu/vreckového ale o Nokii 5800 a ak sa mýlim,prosím opravte ma ^^
petokiso
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 7. 12. 2008 16:46

Nevidim důvod proč nekoupit drahý telefon synovi, pokud na to mám.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas.116 7. 12. 2008 17:08

já jsem jeden z "tínejdžrů" který si na něj musel vydělat. Teď už jen čekat :( Taky doufám, že ho nebude mít každý...
Nokia Lumia 800 black, Acer Iconia W510 64GB
martas.116
Junior

Odeslat příspěvekod V-oo-jta 7. 12. 2008 18:35

Taky okolo sebe vídám teenagery který na co si ukážou to maj .. já mezi ně rozhodně nepatřim ..Když sem matce řekl že přemejšlim o notebooku tam mi řekla ať si skusim najít brigádu .. Taky sem si jí našel a mam noťas..Pravda .. na tuhle nokii mi mamka půlku přidá ..Ale sama se nabýdla .. A hned jak budu mít money tak jí to co mi dá splatim ..
16.2.09..
V-oo-jta
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pcermis 7. 12. 2008 21:05

tak pro mne jsou hlavne dulezite vlastni telefonu a jestli budu jediny a nebo ho bude mit kazdy druhy jouda me uz tak nestve ja ho chci tak si ho koupim zbytek at si dela co chce. Kupovat nebo se zbavovat neceho jen protoze ze je to IN ci OUT mi prijde nahlavu padle uz sem nato asi stary abych to chapal :D

a jak je tu rec jeste o N97 a jeji baterce nevim zda ta vydrz bude nejak razantne vetsi ta kapacita neni znatelne vetsi a hlavne dysplej by mel byt take vetsi takze ztoho vyplívá i vetší spotřeba takže aby to tak nebylo že nula k nule pojde či to bude + 30min výdže :D Nevím podle sebe pujdu do 5800 a pak třeba preskocím na 97 kdo vi :D A to ze za par mesicu bude levnejsi a bude dotovana no a? Kdyz ji chci a mam na ni tak si ji koupim ne? Kdybych takto uvazoval tak bych nikdy nic nemel.

.soul píše:Nevidim důvod proč nekoupit drahý telefon synovi, pokud na to mám.

tak proti tomu zadna jsou to preci jen tve penize a tvuj syn ale nedavas mu tim spatny priklad?
pcermis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigFoot007 8. 12. 2008 10:51

btw, k tej N97 - ona chyta dvb-t, ci co?
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 8. 12. 2008 11:11

Ne, nemá.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adelakozerova 8. 12. 2008 16:05

je to forum o nokii 5800?---mě se zdá že ne!
adelakozerova
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 8. 12. 2008 16:15

Ano, je to o Nokii 5800 :roll:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dvordos 8. 12. 2008 17:52

Kdy můžeme očekávat, že si radaktoři z mobilmanie vezmou telefon pod drobnohled?
Nedá si někdo dobrou brazilskou kávu??
dvordos
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod thefany 8. 12. 2008 20:51

To by me taky moc zajimalo, kdy bude mobilmania testovat N5800EM. Nejradsi by jsem si neco precetl uz do konce roku, ale to spis ne...no uvidime. Kazdopadne se uz moc tesim.
btw: Jak tady probihala diskuse, ze bude met zachvilku telefon kazdy druhy...zas to ma vyhodu v tom, pokud bude telefon rozsireny a bude ho mit hodne lidi...bude daleko vice aplikaci nez, kdyby se skoro neprodaval. A kazdy by mel hledet na sebe a ne na druhe, co me potom jestli ma ten to a druhy zas toto...opravdu zvlastni uvazovani nekterych jedincu. A pokud si na tom opravdu zakladam, ze potrebuji neco, co je exluzivni tak si koupim Vertu a vubec nediskutuji o 5800.
thefany
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků