Nokia 5800 XpressMusic - poslední fw. 60.0.003 (10/2011)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod BJko 25. 9. 2009 14:48

nema niekto skusenost kolko stala vymena krytu na telefone (v oficialnom servise aby som mal stale zaruku) ??
BJko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BJko 25. 9. 2009 16:16

Tony.som.ja = ta rada s operou bola nanic pomohlo v nastaveniach aplikacie zadat napevno miesto pristupu ale aj tak vdaka za snahu o pomoc
BJko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod janhonza 25. 9. 2009 18:29

Při připojování k síti když je na výběr ze 3 možnosti "wifi nebo O2 internet nebo služby wap tak mi u O2 internet svítí taková vlaječka,nebo spíše praporek na tyčče.Vím jistě,že to tam nebylo,ale pak jsem po hardresetu instaloval vše znouvu a teď to tam je.Co to může být?Dělá mi to u Nimbuzzu.Nic dalšího tam vlastně nemám.
Thalia Expression 1,2 16 V
SGS II
Nikon 5100
janhonza
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FrostyFox 25. 9. 2009 19:55

Zdravim vsechny.... Rozhoduju se mezi touhle nokiou a Sam. Omniou ... No a nikdy jsem nemel mobil ani ze symbianem nebo z WM ... tak co bystemi doporucili spise jako "novackovi" za mob z op. systemem... diky moc..
FrostyFox
Junior

Odeslat příspěvekod BigFoot007 25. 9. 2009 21:18

nakolko si zaciatocnik tak skor symbian - je blizsie k telefonom bez OS, wm by som nebral(alew to je len moj nazor)...
Inak co sa tyka spracovania- tak zas omnia.
Kazdy os ma svoje vyhody a nevyhody - je to na tebe. odporucam si ohmatat a pripadne aj vyskusat oba telefony a sam uvidis
Have you tried turning it off on on again?
BigFoot007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 9. 2009 06:16

Na začátek bych bral také raději Symbian. Blíží se spíš normálnímu telefonu a jako bonus k tomu máš výhody i nevýhody OS
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David79 26. 9. 2009 11:41

Zdravím..chci se zeptat, jak poznám že moje 5800 třeba není určená pro český trh? ..co kde musí být napsané? DĚKUJU
David79
Junior

Odeslat příspěvekod FrostyFox 27. 9. 2009 10:21

NO ja si taky myslim ze asi ten symbian bude na zacatek lehci... ale zase sem cetl ze ta nokie neni z moc odolneho materialu... ze je docela krehka... tak nevim co je natom pravdy... a docela me merzi ze kryt precuhuje pres display tak bych rekl ze se tam bude asi hodne udrzovat prach .. a jeste malickost.. to dvoji kliknuti v menu abych se nekam dostal... to mi prijde jako blbost...
FrostyFox
Junior

Odeslat příspěvekod rajs 27. 9. 2009 10:35

Nepiš co nemáš vyzkoušeno já si na ovládání nemohu stěžovat a material to bohužel je způsobeno tím aby cena byla dostupná pokud chceš pevný mobil kup Samsung HD je kvalitně provedený jen má smůlu že podpora pro český trh je nulová takže firmware který tam je ti zůstane na dlouho a že je hodně nestabilní to si piš proto mnoho uživatelů volí nokču i přes její chyby ............
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod FrostyFox 27. 9. 2009 10:40

Kdybych mel na S HD tak si ho koupim ...ale to bouhzel nemam... proto se taky tozhoduju mezi Omnii a 5800...a to ovladani mam vyzkousene....a co ten prach?? zustava ti za tim okrajem???
FrostyFox
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 27. 9. 2009 12:09

Prach tam nezustava, jen trosku omatlani, jak to nejde setrit az ke kraji, na druhou stranu ten okraj chrani displej, takze to bych videl spis jako plus.
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod FrostyFox 27. 9. 2009 13:42

A je nejaky qip nebo icq pro symbian? ktery by uz jel na te dotykovce?? Protoze Omnia ma ty WM tak tam jde nanstalovat mnoho aplikaci ale u symbianu nevim nikdy jsem snima nepracoval...
FrostyFox
Junior

Odeslat příspěvekod martinsip 27. 9. 2009 14:33

Já pokládám displejem dolů, takže ten okraj pro mě jednoznačně + A ty dvojkliky tam mají opodstatnění a je to o zvyku. Myslím, že ti to nepřijde divný. V recenzi se na to hodně naráželo a kvůli tomu jsem taky váhal s nákupem a když jsem si ji pořídil, tak jsem se divil, co z toho dělali za překážku :oops: :oboze Ale dvojkliky jsou i na S 8910, či né. Já myslím, že jo :potichu
martinsip
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FrostyFox 27. 9. 2009 15:39

a noa podle tebe ktery bys doporucil? Omnie nebo 5800???
FrostyFox
Junior

Odeslat příspěvekod taruntius 27. 9. 2009 16:20

Cauko mam c702 a nedavno som si zaobstaral lg ku990i ale fotak nic moc a ziadne extra funkcie plus moc hruby a velky ale paci sa mi dotykove ovladanie je pohodlne plus velky display a rozmyslam nad n5800 tak by som rad pocul nejake uzivatelske plus a minus tohto telefonu akurat neviem prijde mi moc hruby ale neviem nedrzal som ho v ruke
dakujem
taruntius
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků