Nokia 5800 XpressMusic - poslední fw. 60.0.003 (10/2011)

O mobilních telefonech značek Nokia i Microsoft

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Potřebujete dohrát ČEŠTINU do své Nokie?

Najděte product code pro svůj telefon a postupujte dále dle tohoto návodu.

Odeslat příspěvekod scotch 14. 7. 2010 06:33

Tak to se tedy připojím. Již jsem tady psal jednou dotaz (284) ohledně toho, že mám problém u nového firmware (50), kdy na rozdíl od předešlého (30) při najíždění Opery onen dotaz na přístupový bod (mimo jiné u předešlého f. tam byla i má wifi síť) chybí v nabídce moje síť a je tam jen operátor. Možná, že tazateli také chybí v nabídce přístupových bodů jeho wifi síť, přestože zadal povinné údaje, čili jméno a heslo jeho vlastní wifi sítě. Mimochodem, telefon je mojí dcery, takže jej až tak moc neovládám.
P.S. Omlouvám se, Kniter již odpověděl jak na to. Nečetl jsem jeho odpověď, než jsem začal psát. I mně to pomůže až se k telefonu dostanu.
scotch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zdenda-t 15. 7. 2010 06:32

Tak jsem manuálně shodil všechno co mělo co společného z MAP nebo CITIES a nainstaloval nově 3,04 a mapy z OVI SUITE a navigace včera se chytla hned po 2 minutách. Musím testnout až pojedu dál . Co nevím ,jestli v novej verzi je ještě indikace satelitů tím proužkem od žluté po zelenou?
Nemůže být také na vině ,že to nešlo novej firmware 50 ?
zdenda-t
Junior

Odeslat příspěvekod Mobil-man 15. 7. 2010 18:22

v novy verzi map zadna indikace neni:)
doporucuji kdyztak pocty satelitu zjistovat pres apl. gps data
Mobil-man
Junior

Odeslat příspěvekod safpet 16. 7. 2010 04:29

Hoj všem,
můžete mi prosím někdo říci, jak nastavit, aby fungovalo pohybové čidlo? Při zvonícím telefonu abych když převrátí telefon tak aby se ztišil a při buzení budíkem aby se buzení odložilo. Takto by to mělo fungovat ale bohužel mi to nefunguje. A to mám v Nastavení/Telefon/Nast.snímačů/Snímače/Zapnuto a Ovládání otočením aktivováno ztišení volání, odklad buzení i Automatické otáčení displeje. A z toho všeho vlastně funguje pouze automatické otáčení displeje. Co stím?
safpet
Junior

Odeslat příspěvekod Yaki 16. 7. 2010 19:54

Asi blbá otázka -ale pro jistotu. Předpokládám, že otáčíš pro ten odklad buzení mobil tak, že ho otočíš displejem dolů a ne jen o 90 stupňů, jako když chceš otočit displej naležato...
Pokud ano, tak by to s tím nastavením, které uvádíš fungovat mělo.
Yaki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 18. 7. 2010 07:54

funguje to, ze to otocis + sensor pro okolni svetlo ma mit tmu, takze otocit a polozit na stul, koberec, postel apod...pak by Ti to melo fungovat, pokud ne, asi ti nejde sensor pro automaticky jas displaye atd a je treba reklamace
pan_Lukas
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dollface 18. 7. 2010 09:33

Dobrý den, tak jsem taky čerstvý majitel tohoto telefonu. A poprosil bych Vás o radu, jak přenést kontakty ze starého telefonu SE k800i, abych je nemusel přeposílat po jednom přes bluetooth? Zkusil jsem dát i poslat všechny kontakty, ale v Nokii se zobrazí zpráva (vizitka pouze s jedním programem). Dá se to udělat nějak elegantněji?

Předem děkuji za rady a trpělivost. :-)
Život je jedna velká jízda (autem:-).
Dollface
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 18. 7. 2010 11:38

Dollface:
viewtopic.php?f=15&t=1054979
skus cez sonyericsson pc suite - outlook - nokia pc suite.
Neviem ci ma K800 synchronizacny profil. Potom by sa to dalo cez BT.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tvargy 19. 7. 2010 09:26

Ahoj,
mám dotaz, změnil jsem PC a chtěl jsem reinstalovat FW, ale SW updater mi hlásí že mám poslední platný FW a nenabídne mi možnost reinstalace...dá se to nějak obejít? jde mi o to že potřebuji dostat do telefonu češtinu

díky moc
@tvargy
tvargy
Junior

Odeslat příspěvekod TommyTS 19. 7. 2010 18:03

pan_Lukas píše:funguje to, ze to otocis + sensor pro okolni svetlo ma mit tmu, takze otocit a polozit na stul, koberec, postel apod...pak by Ti to melo fungovat, pokud ne, asi ti nejde sensor pro automaticky jas displaye atd a je treba reklamace

Nemaš pravdu. Ztišovani hovoru a odklad buzeni funguje s polohovym čidlem, ne se senzorem přibliženi.
Bylo: Nokia 3510i, Motorola E398, Sony Ericsson K550i, LG KC550, Nokia 6500 Slide, Nokia N79, Nokia 5800XM, HTC Desire, LG Optimus Black, Sony Ericsson Xperia Arc S, Samsung Galaxy S Duos, Nokia Lumia 820, LG G2, Nexus 5X, iPhone 7

Je: Honor 10
TommyTS
Junior

Odeslat příspěvekod Dollface 20. 7. 2010 19:10

Kniter: Mockrát děkuji, kontakty jsou v telefonu. :tleskani
Dollface
Junior

Odeslat příspěvekod Dollface 22. 7. 2010 18:38

Pozdrav podruhe, ted z mobilu. Vadi mi jedna vec u fotoaparatu a to konkretne nastaveni ostrosti. Nastavim ostrost na mekkou, vypnu a zapnu fotak a je zpet na normalni. Nevite, prosim nekdo co s tim?

A co ten vestaveny prehravac? Neni neco lepsiho? Konkretne hledat skladbu v seznamu vsech skladeb neni nic moc. Existuje prosim seznam Vami doporucenych prlgramu primo na tento tel?
Mockrat predem dekuji za info.
Dollface
Junior

Odeslat příspěvekod tvargy 23. 7. 2010 08:15

@dollface: ono si to nastavení nepamatuje, musíš vždy znovu poladit abys to měl jak chceš

a vestavěný přehrávač? nemusíš hledat v seznamu všech skladeb - můžeš hledat podle interpreta, alba...teda za předpokladu že u všech mp3 máš zpracovány tagy
@tvargy
tvargy
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 23. 7. 2010 09:37

@dollface:
skus camcuts (treba ju ocertifikovat)
http://www.symbian-freeware.com/download-camcuts.html
neviem ci pojde aj na 5800. na n97 mini som zatial neskusal.

Na hudbu pouzivam Lcg Jukebox. Prehravam si cele zlozky. ID3 tagy na triedenie nepotrebujem.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Mazda323f 23. 7. 2010 16:48

mám dotaz - jaký máte/znáte nejlepší řešení zamykání kláves/displaye mimo to klasický boční tlačítko, který mě nevyhovuje
Mazda323f
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka